Oriflame, True Perfection, Refreshing Eye Illuminator (Rozświetlający żel pod oczy (stara wersja))

Nawilża, orzeźwia i rozświetla zmęczoną skórę wokół oczu, niwelując ciemne obwódki, opuchnięcia i pierwsze zmarszczki mimiczne. Zawiera ekstrakt z albicji jedwabistej, zgłoszony do opatentowania, który wygładza skórę, dodaje jej blasku i zapobiega pojawianiu się oznak starzenia. Kulkowy aplikator ułatwia wykonanie chłodzącego masażu.

Kolejna szansa dla kulki

Nie lubię kremów pod oczy w kulce,do tej pory zawsze mnie zawodziły. Nie wiem czemu znów dałam szansę takiemu produktowi. I znów rozczarowanie. Niestety,ale nie zauważyłam żadnej poprawy,rozświetlenia czy nawilżenia skóry po jego używaniu. Kulka się przycina,czasem nie wylatuje ani kropla kremu. Nawilżenie jest praktycznie zerowe. Po użyciu odczuwam lekkie pieczenie,co jest dla mnie niedopuszczalne w kremach pod oczy. Dobrze,że kupiłam go za parę groszy na allegro,to aż tak nie żal.

A ja tam lubię

Lubię ten żel, mimo że ma też swoje wady. Jest wyposażony w dobrze chłodzącą kulkę, która potrafi uratować naprawdę opuchnięte miejsca pod oczami. Niestety kulka czasami się zacina. Nawilża i zmniejsza cienie pod oczami, ale wymaga długotrwałego i przede wszystkim regularnego stosowania. Jak tylko zaczynałam stosować go rzadziej, efekty były właściwie niewidoczne. Dobrze się wchłania i jest wydajny. Żel ma kremową (!), niezbyt gęstą konsystencję o białym kolorze. Trochę ciężko wyciska się go z tubki. Produkt kupiłam za bezcen, normalnie na pewno bym się na niego nie zdecydowała.

Nic nie robi

Kupiłam go razem z kremem w zestawie, zależało mi na dobrym przygotowaniu twarzy do makijażu. Jednak o ile krem jest w porządku to ten żel jest do niczego. W moim przypadku absolutnie nic nie daje, ani rozświetlenia, ani nawilżenia, NIC.

U mnie sie sprawdzil.

Jako jedyny sposrod zarowno drogeryjnych kremow jak i tych aptecznych sprawdzil sie.
Wiekszosc kremow pod oczy nie zdaje egzaminu w moim przypadku, zamiast nawilzac przesuszaja, obciazaja okolice oczu, wywoluja alergie czy po prostu zupelnie na mnie nie dzialaja. Ten jest bardzo dobry.
Na noc wkladalam go do lodowki, a rano wykonujac makijaz najbardziej zalezalo mi napozbyciu sie sincow czy opuchniec, a on dawal rade.
Ladnie laczyl sie z korektorem, nie podkreslal zmarszczek, idealnie nawilzal.

mało skuteczny

Bardzo delikatny krem na okolice oczu.
Wg producenta ma rozświetlać, nawilżać, łagodzić opuchliznę i wygładzać zmarszczki.
Realia?
W zasadzie nie robi nic-pewnie dlatego, że miał robić wszystko.
Nie zaszkodził-ale skóra po jego użyciu nie była rozświetlona, nawilżenie było za słabe, nie zauważyłam też działania liftingującego.
Zimna kulka przydawała się, kiedy oczy były opuchnięte-wtedy można było nią zrobić delikatny masaż.
Produkt nie uczulił ani nie podrażnił, stosowany zarówno pod oczy jak i na powieki.
Krem jest też niewątpliwie wydajny, i daje się zużyć do samego końca, to zasługa miękkiej tubki, którą można postawić na zakrętce.
Konsystencja kremowo-żelowa szybko się wchłania i nadaje się jako baza pod korektor.
W promocji lub na wyprzedaży jakość adekwatna do ceny-w regularnej cenie-absolutnie nie warto!

lubię ten kulkowy gadżet

Jest to mój jeden z ulubionych preparatów pod oczy. Gdy go stosuję (regularnie, rano i wieczorem), skóra pod oczami jest super wymasowana ( to zasługa kuleczki), co przedkłada się na skuteczność wchłaniania się kosmetyku.

Sam kosmetyk jest w miarę wydajny, mnie wystarcza na około 2-3 miesiące. Pojawiający się zarzut "szczypania" w okolicach oczu, ja poczytuję jako efekt "działania" kosmetyku. O wsze, sama czułam to "szczypanie", ale nie było ono dla mnie drażniące i utrzymywało się tylko podczas pierwszych kilku aplikacji. Później skóra (tak myślę), się przyzwyczaiła i nie było już takiej reakcji.

Samo działanie - jest pewna eliminacja cieni pod oczami - to zasługa pozostawienia rozświetlającej warstwy pod oczami, która,. jak sama nazwa wskazuje, rozświetla i zasłania, przysłania wory pod oczami.

Minusem jest cena.

lubię ten kulkowy gadżet

Minusem jest cena.

Nigdy więcej

Jedyną mocną stroną tego produktu jest opakowanie, łatwa aplikacja, przyjemnie chłodząca kulka, estetyczny wygląd i tu koniec plusów.
Produkt bardzo nieprzyjemnie szczypie, po użyciu delikatna skóra jest zaczerwieniona i podrażniona. Ciężko ją ukoić lepszymi produktami. Mam wrażenie, że wysusza, po użyciu widocznie pogłębił zmarszczkę pod dolną powieką. Dzisiaj zaczęło mi dodatkowo łzawić oko i nie chce przestać od 3 godzin. Nie polecam. Co do ceny się nie wypowiem, gdyż dostałam w prezencie. Kulkę mam od świąt, miałam kilka podejść i każde kolejne gorsze, nie wykończę, oddam komuś na wypróbowanie może innym przypasuje.

Zwyklak, który raczej szkodzi.

Fakt, aplikatur bardzo ułatwia stosowanie, konsystencja też ok, już po chwili po zastosowaniu skóra pod oczami jednak dość mocno szczypie! Efektów stosowania nie widać w ogóle, cienie pod oczami jak były tak są, skóra jest szara, nie napięta. Także - odradzam.

Nie dla mnie!

Byłam zafascynowana tym kremem kiedy do mnie trafił. Śliczne, luksusowe opakowanie, kuleczka do masowanie okolic pod oczami. Cudo! Cena jest niestety dość wysoka, jednak rzadko na promocji można dostać go za dużo niższą cenę! Mi się udało!!! Bardzo przyjemnie się go aplikowało, ta kulka jest rewelacyjna.Jednak oczywiście jak coś mi pasuję to skóra tego nie lubi. Po kilku aplikacjach poczułam pieczenie w okolich oczu. Pewnego dnia moja skóra tak bolała, piekła i była czerwona, że nawet pantenol nie dawał rady! Dla mnie bubel!

Używam tego produktu od: 3 msc