Oriflame, The ONE, High Impact Eye Pencil (Automatyczna kredka do oczu)

Oriflame, The ONE, High Impact Eye Pencil (Automatyczna kredka do oczu)

Pojemność 0,5 ml

Intensywny kolor utrzymuje się na powiece przez cały dzień, nie kruszy się i nie rozmazuje. Nie wymaga temperowania dzięki automatycznej, wysuwanej końcówce.

Rewelacyjna

Uwielbiam te kredki. Są przede wszystkim trwałe i długo się utrzymują na powiece. Zdarza się że inne odbijają się a przy tych nie zdarzyło się to ani razu. Używam ich regularnie.

Pozytywne zaskoczenie!

Produkt kupiłam z chęci poznania nowej marki - Oriflame. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jego jakość! Kredka jest bardzo trwała - używam jej, tak jak mam w zwyczaju z cieniem, i tak utrwalona trzyma się bez problemu paręnaście godzin! Dodatkowo produktu jest więcej, niż w tego typu kredkach innych marek. Cena w promocji jest bardzo kusząca. W mojej kosmetyczce skutecznie zastąpiła kredkę Rimmel'a.

Oriflame, The ONE High Impact Eye Pencil (Automatyczna kredka do oczu)

Mam parę kolorów tej kredki i jestem z nich bardzo zadowolona. Dobrze kryją, nie rozmazują się i długo utrzymują się na powiece. Na pewno wygodą jest to, że jest wysuwana i nie trzeba jej temperować.

Dobry produkt

Szukałam automatycznej kreski do oczu. Kupiłam ją w oriflame. Co prawda przy nawet najmniejszym upadku zaraz się łamie, to kolor czarny jest intensywny. Z fioletowym trochę już gorzej, bo wpada bardziej w czerń niż śluwkę. Nue rozmazuje się i ciężko ją nawet zmyć płynem micelarnym :)

Kredka na plus

Jako, że wprost nienawidzę kredek, które trzeba temperować, stwierdziłam, że muszę ją wypróbować. Bardzo pozytywne zaskoczenie. To chyba najlepsza kredka do oczu jakiej używałam do tej pory. Nasycony kolor, zarówno w macie jak i z drobinkami, wygodna aplikacja (moje podstawowe oczekiwanie w stosunku do każdej kredki), cena też nie jest tragiczna. Na pewno kupię jeszcze raz.

Piękny kolor

Zakochałam się bez pamięci w kolorze tej kredki! Jest piękny, jest to coś pomiędzy złotem a brązem. Jest miękka, trwała i idealna do rozświetlania kącika oka. Mam odcień Dazzling Taupe oraz niedawno kupiłam Midnight Blue.

Może być

Posiadam tę kredkę z serii Metallic. Odcień szary, który w sumie, jest taki srebrny. Dobry do rozświetlania oka w wewnętrznym kąciku. Malowanie kreski na całej powiece tą konturówką u mnie jest średnio widoczne, ponieważ noszę okulary. Dopiero przyglądając się, można coś tam zauważyć, dlatego ja do podkreślania oka używam brązowej/czarnej kredki. Tą srebrną lubię łączyć właśnie z czarną.
Sama konturówka jest świetna w użyciu. Miękka, gładko sunie po skórze, nie trzeba temperować. Niestety szybko się kończy, jest jej niewiele. W promocji można dostać za 9 - 10 zł. I o ile na srebrną chyba już się nie skuszę, chętnie wypróbuję czerń i brąz (o ile jest).

Kredkowy ideał!!!

Zakupiłam ją za jakieś 15 zł - więc w razie wtopy strata nie była by jakaś bolesna. Naszczęście kredka okazała się hitem!!! Mam kolor czarny, w zasadzie innych kolorów nie używam.
Plusy :
- kolor jest intensywny,
- długo się utrzymuje
- jest wydajna,
- nie trzeba jej temperować ( jest automatyczna),
- demakijaż jest bezproblemowy,
Kredka ta wyautowała mój dotychczasowy hit - kredkę Gosh. W sumie to obie kocham tak samo :).

uzależniłam się :)

Posiadam kredki w kolorach: czarnym, jasnoszarym, beżowym, granatowym, ciemnofioletowym, metaliczne: zielonym i ciemnoszarym (mój ulubiony kolor). Używam ich bez żadnych baz, bezpośrednio na górną i dolną powiekę.
+ intensywne kolory
+ MIĘKKOŚĆ - nie znoszę twardych kredek
+ trwałość - spokojnie zostają na swoim miejscu do 12-14 godzin, czasami wymagane są drobne poprawki
+ można używać do cienkich kresek, ale i do grubszych, a nawet na cienie do powiek w celu zwiększenia wyrazistości spojrzenia
+ wydajność - przy codziennym stosowaniu (a nakładam sporo) wystarcza na około miesiąc.
+ nie trzeba temperować - nie wróciłabym już do tradycyjnych kredek

- wysoka regularna cena (25 zł). Warto polować na promocje, ostatnio zapłaciłam ok 9 zł za sztukę

wyrazista, trwała, wydajna

W makijażu stawiam przede wszystkim na mocne oko. Długo szukałam idealnej kredki do podkreślenia konturu oka a także do wykonania kreski. przypadkiem znalazłam w kosmetyczce mamy kredkę Oriflame the One i zakochałam się. Dawno nie trafiłam na produkt tak świetnej jakości. Kolor w tym przypadku czarny jest wyraźny, mocny. Kredka utrzymuje się na oku, nawet nie przeszkadzają jej łzy za to bardzo łatwo się zmywa. Nie trzeba jej temperować co dla mnie osobiście jest utrapieniem. W promocji kosztuje ok 10 złotych a wystarcza na bardzo długo. Gorąco polecam każdej dziewczynie która lubi mocne oko.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Niekończąca się doskonałość

Nie wyobrażam sobie makijażu oczu bez kredki. Używam ich nałogowo od wielu, wielu lat. Ale służyły mi z reguły do smoky eyes, do rozcierania etc. Do robienia kresek na górnej powiece służyły mi eyelinery płynne. Dopóki nie poznałam tej kredki!

Nigdy bym nie pomyślała, że zamienię eyeliner na kredkę ale ta kredka The One jest po prostu świetna:

1. CZARNA - mocny czarny, smolisty kolor. Nie szary lub wygaszony. Czerń do potęgi.
2. MIĘKKA - cecha najbardziej porządana wśród kredek, a którą bardzo trudno u nich znaleść. Ta jest idealnie miękka, sunie gładko i bezproblemowo po powiece, idealna w aplikacji.
3. TRWAŁA - jak zobaczyłam, jak świetnie się trzyma postanowiłam zacząć rysować nią kreskę na górnej powiece zamiast eyelinera. I tak zostało do teraz. Maluje się rano, trzyma sie nienagannie do wieczora - no chyba że pocieram oczy w ciągu dnia.
4. WYDAJNA - nie wiem jak to możliwe, ale mam ją już chyba z pół roku. Czasami używam jej do poprawek jak jeszcze wychodzę późnym wieczorem. A ostatnio ją wykręciłam a tam jeszcze pół ;O
5. Wysuwa się bezproblemu, nie łamie się, nie kruszy, nie zasycha, nie zacina.

Cudowna kredka. Mój top of the top. Nie rozstanę się z nią nigdy <3

Używam tego produktu od: około rok

Genialna!!!

Super kredka do oczu, nie wymaga temperowania, bo jest automatyczna, nie rozmazuje się, nie kruszy, bardzo wydajna, piękne kolory, w promocji można ją kupić już za 11-12zł, poza promocją za ok.17zł, ale i tak jest warta swojej ceny, mam 2 kolory-jasno brązowy i ciemno szary wpadający w czerń,których używam ok.3 miesięcy i niewiele zużyłam do tej pory.
Posiada same plusy, minusów nie zauważyłam :-)

Ilość zużytych opakowań: 2 kredki