Dr Sacher`s, Balsam mit 20% Aloe Vera (Balsam z 20% wyciągiem z aloesu)

Dr Sacher`s, Balsam mit 20% Aloe Vera (Balsam z 20% wyciągiem z aloesu)

Krem zawierający 20% czystego wyciągu z aloesu. Działa kojąco, pielęgnująco i regenerująco na skórę. Krem nie zawiera środków zapachowych i może być stosowany przez osoby wrażliwe ze skłonnością do alergii. Stosowany 2 lub 3 razy dziennie pomaga w codziennej pielęgnacji wymagającej skóry. Sok z aloesu działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, regeneruje i nawilża. Aloes działa łagodząco, bywa stosowany w leczeniu oparzeń czy trądziku.

lubiłam

Używałam kilka lat temu i byłam zadowolona.

Produkt miał lekką konsystencję.Szybko się wchłaniał.
Mam cerę mieszaną-sucha,nawet strefa T,ale po kilku godzinach się świeci,wtedy dodatkowo trądzikowa.
Krem szybko się wchłaniał,ale nie dawał efektu matu,a lekko błyszczącej cery,więc używałam go po zmyciu makijażu i na noc.Dobrze nawilżał.Łagodził podrażnienia,które były wynikiem stospwania masy kosmetyków do cery trądzikowej,tłustej,które niekoniecznie mi służyły.
Nie zapychał i nie pogarszał stanu cery.Nie leczył trądziku.
Stosowałam go także na dłonie i dobrze je nawilżał.Pachniał delikatnie.Później porzuciłam na rzecz żelu aloesowego i już do niego nie wróciłam nigdy.
Mój był kupiony w Niemczech,ale widziałam polskie strony gdzie można go kupić za ok.15 zł/200 ml co bardzo się opłaca,szczególnie gdy ktoś zamierza stooswac na twarz,a nie ciało.
Skład mógłby być lepszy,ale nie szkodził mi.

Używam tego produktu od: ok.3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe-200 ml