Avon, Anew Vitale, Exfoliating & Perfecting Mask (Maseczka wygładzająco - rewitalizująca)

Odkryj bardziej promienną, pełną energii cerę. Maseczka wygładzająco-rewitalizująca Anew Vitale z oczyszczającymi drobinkami skutecznie usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory, poprawiając tym samym ich wygląd. Aksamitna Formuła z kompleksem ProEnergy zaraz po zastosowaniu łagodzi wygląd drobnych zmarszczek* i powiększonych porów, optycznie wyrównując struktury skóry i potęgując jej naturalny blask. W efekcie skóra wygląda na wypoczętą i pełną energii.
Po zaledwie 2 tygodniach stosowania minimalizuje niedoskonałości skóry i sprawia, że pory są praktycznie niewidoczne.
*Na podstawie badania opinii konsumenckich

Bardzo ciekawy produkt i co najważniejsze... działa!

Maseczkę dostałam w prezencie, zużyłam ją dopiero teraz, bo raz, że nie pamiętałam o tym, żeby ją używać 3 razy w tygodniu, a dwa, że oprócz niej stosowałam równolegle także inne maseczki - także sporo czasu mi zajęło jej wykończenie. Opakowanie to ładna, różowa tubka z zamknięciem na "klik", dodatkowo zapakowana w kartonik, w którym jest też ulotka odnośnie sposobu używania tej maseczki. Brakuje mi tylko tej podstawowej informacji na samej tubce - żeby nie trzeba było się co chwilę zastanawiać ile trzeba trzymać tę maseczkę na twarzy, bo ulotkę i pudełko już dawno zdążyłam wywalić ;) Sama maseczka ma konsystencję takiego jakby musu, z delikatnymi, ledwo ledwo wyczuwalnymi drobinkami, które może nie działają jak peeling, ale przyjemnie masują twarz podczas nakładania. Zapach przyjemny, taki kwiatowy - typowy dla całej serii/linii Anew Vitale - bardzo mi się podoba, bo jest taki kobiecy. Maseczka wspaniale się rozprowadza na twarzy, podczas masowania czuję jak skóra się delikatnie rozgrzewa. Maska zastyga do matu, później można ją bez trudu spłukać wodą. Cera po jej użyciu jest przyjemnie gładka, świeża, oczyszczona, wygląda na taką wypoczętą i rozświetloną, mam też wrażenie, że maseczka delikatnie wyrównuje koloryt skóry. Plus za to, że nie trzeba jej długo trzymać na twarzy - po 10 minutach można już zmywać. Zauważyłam, że po jej zastosowaniu zwężają się pory skóry, co mnie szczególnie cieszy, gdy patrzę w lustro na swój nos, na którym prawie nie widać zaskórników. Maseczka dzięki swojej konsystencji jest bardzo wydajna, chociaż pewnie przy tak częstym używaniu jakie jest zalecane, skończyłabym ją znacznie szybciej. Używałam raz, czasem dwa razy w tygodniu. Szkoda, że już jej nie produkują :(

Ilość zużytych opakowań: jedno całe