Wibo, Boutique de Beauté, Pen Concealer (Kremowy korektor w kredce)

Wibo, Boutique de Beauté, Pen Concealer (Kremowy korektor w kredce)

Pojemność 2,2 ml

Kremowy korektor w kredce. Redukuje i kamufluje wszelkie niedoskonałości cery. Oprócz właściwości kamuflujących, dzięki obecności lanoliny posiada właściwości pielęgnacyjne. Cechuje go wysoki poziom krycia.

nię kupię ponownie

Niestety korektor w kredce nie spełnia moich oczekiwań, ma zbyt żółty kolor, pozostaje w nadmiarze z załamaniach.
Wygląda bardzo nie naturalnie, ponadto opakowanie jest nie wygodne i mało funkcjonalne.
Ponadto kredka jest zbyt twarda, być może gdyby była bardziej miękka lepiej by się rozprowadzała.

Raczej średni

Mam wersję zieloną oraz najjaśniejszą. Kupiłam je, ponieważ "moje" się skończyły i szukałam czegoś "na szybko" i za niewielkie pieniądze. I tak w zasadzie to jedyne plusy tych korektorów...

Zielony:
Trochę maskuje zaczerwienienia, nie są tak widoczne, ale mimo wszystko 3/4 korektora ścieramy nakładając podkład... z innymi zielonymi tak się nie dzieje. Dodatkowo podkład (Revlon Colorstay) zaczął dużo szybciej wchodzić w pory, wyświecać się i ścierać.

Beżowy
Na pewno nie nadaje się pod oczy, ja używam go tylko do maskowania niespodzianek. Nakładany gąbeczką jakoś daje się wpracować w skórę tak, żeby się nie odcinał, ale generalnie nie jest lekko.
Dość szybko się ściera i podobnie jak zielony pogarsza właściwości podkładu.

Ogólnie "od biedy" da się z nim przeżyć, ale na pewno nie jest to kosmetyk, który kupię z własnej woli jeszcze raz.

Fajna cena i... To wszystko :/

Cena jest naprawdę przystępna. I to by było na tyle z plusów. Produktu jest niewiele, a przy tym do niczego się nie nadaje. Jest ciężki więc odpada pod oczy. Punktowo też się nie sprawdza bo robi ciastko na buzi. Nie, nie, nie!Zdecydowanie leci do koszyka z napisem kit. Zbędny kosmetyk!

Kremowy korektor w kredce

Kupiłam tą kredkę z ciekawości ale ta kredka nie nadaje sie do niczego.. Jest ciężka na skórze twarzy . Ani pod brwi ani punktowo nie ma zastosowania u mnie .. Do obrysowania ust też słabo sie nadaje a pod okolice oczu to juz tragedia ... Zbędna sprawa nie polecam

nieeee

Nie spodobal mi się od razu. Prawie wcale nie kryje i źle wygląda na twarzy. Nie polecam nawet za tanie pieniądze ! Można dorwać coś ciekawszego w rossmanie

ok

Kremowy korektor w kredce marki Wibo, o wysokim poziomie krycia ładnie maskuje zaczerwienienia i niedoskonałości skóry. Bardzo dobrze sprawdzi się podczas wykonywania mocno kryjącego makijażu.
Duży plus za zawartość lanoliny.

Nie podoba mi się

Skusiły mnie na niego ładny kolor i cena , jednak okazało się , że ten korektor nie kryje w żaden sposób , ciężko go w jakikolwiek sposób rozetrzeć i przez to robi plamy , z którymi nic nie da się zrobić. Nie polecam nikomu.

Bardzo słaby

Korektor moim zdaniem bardzo słaby,ginie po godzinie,w ogóle nie spełnia swojej funkcji korektora. Jedyna do czego go uzywam to rozświetlenie lekkie pod brwiami . Aplikacja też nie jest przyjemna

Nie dla mnie

Korektor ma na prawdę bardzo przyjemną delikatną konsystencję. Dobrze kryje, ale nie na długo. Jest widoczny na skórze i to dosyć mocno. Jest nietrwały. Ma błyszczące drobinki, co mi osobiście bardzo się nie podoba. Produkt ten kupiłam już bardzo dawno temu, do dziś nie wiem co mną kierowało przy jego wyborze.

Nie mam pojęcia do czego mam go zuzyc

W moim mniemaniu korektor jest beznadziejny. Kiedy sie go nalozy i rozetrze to zniknie. Po prostu zostanie na palcu a reszta gdzies sie wchlonie. W ogole nie spelnia swojego zadania. Czy ktos ma pomysl do czego moge to cudo zużyć

Dla mnie idealny

Szukałam dobrego korektora w kredce. W ręce wpadł mi Pen Concealer i był to udany zakup.
Dobrze kryje moje niewielkie niedoskonałości, utrzymuje się przez dłuższy czas. Kolor nr 1 idealnie dopasowuje się do koloru mojej cery.
Polecam :)

Średni

Jak dla mnie dosyć słaby, głównie przez kolor, jest on na prawdę bardzo żółty, nie ciemnieje i dobrze kryje ale niestety jego kolor go dyskryminuje, może pod podkład na niedoskonałości by się nadał, ale zdecydowanie nie solo. Plus to też jego niska cena.