Himalaya Herbals, Strawberry Shine Lip Balm (Balsam do ust `Truskawkowy połysk`)

Pojemność 4,5 ml

Nadaje ustom połysk i pozostawia delikatny truskawkowy odcień. Olej z nasion truskawki, bogaty w przeciwutleniacze nawilża usta. Olej z pestek moreli wygładza spierzchnięte usta, zapewnia długotrwałe nawilżenie i ochronę.
Nie zawiera: pochodnych ropy naftowej, sztucznych barwników, konserwantów

bardzo przyzwoita

Uwielbiam takie balsamy do ust, które pielęgnują i nadają lekki kolor. Przyjemny zapach, chociaż z truskawkowym bym go nie porównała :) Konsystencja gęstsza niż truskawka z Nivea i całe szczęście Himalaya nie daje takiego dużego połysku jak wcześniej wspomniana Nivea. Dobrze nawilża usta. Naprawdę godna polecenia.

Lekka, sprawdzi się latem

Kupiłam ten kosmetyk bez większgo namysłu bo pozostałe wersje pomadek z Himaly\'ii bardzo dobrze się u mnie sprawdziły. Niestety nie zauważyłam, że jest to wersja nadająca ustom lekki kolor co mi nie odpowiada do codziennego użytku. Nosiłam ją w plecaku, ale używałam bardzo rzadko, czasami nakładałam będać w mieszkaniu żeby lekko odżywić usta.
Na pewno nie jest tak odżywcza i pielęgnująca jak wersja z olejem z kiełków pszenicy lub masłem kakaowym. Lekko nawilża i wygładza, dla nie działanie jest za mało intensywne. Kolor i połysk znika z ust po krótkiej chwili. Zapach trochę przypomina truskawki, sztyft ma zwartą konsystencję, ale sprawnie rozprowadza się ma ustach Na pewno nie sprawdzi się kiedy szukamy pomadki do zadań specjalnych

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1x4,5g, niecałe