Mustela 9 Miesięcy, Instant Comfort Legs (Żel błyskawicznie usuwający zmęczenie nóg)

Żel błyskawicznie usuwający zmęczenie nóg. Jego działanie oparte jest na naturalnych substancjach aktywnych.

Produkt od razu przynosi ulgę utrzymującą się przez długi okres. Działanie natychmiastowe - daje miłe uczucie świeżości, odprężenia. Efekt długotrwały - połączenie czynnika Elastoregulatora z dwiema substancjami roślinnymi (escyna i ksymenina) wzmacnia tkanki skóry nóg. Środek ten pozytywnie wpływa na żywotność i powoduje trwałe ustąpienie zmęczenia. Ponadto kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym zapewnia odbudowę naskórka i utrzymuje go w dobrym stanie. Nie plami, nieklejący, nie wysusza skóry.

Skuteczność potwierdzona doświadczalnie przez lekarzy kardiologów. Nie zawiera alkoholu. Tuba z wieczkiem umożliwia otwieranie jedną ręką i ułatwia częste użycie w ciągu dnia.

Skład: Water/Aqua, Dimethicone Copolyol, Propylene Glycol Dipelargonate, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Carbomer, Ethyl Ximenynate, Escin, Triethanolamine, Menthyl PCA, Menthol, Fragrance (parfum), Hydrolyzed Soy Protein, Methylparaben, Polyacrylamide, Butylene Glycol, Glycerin, Butylparaben, Enteromorpha Compressa Extract (enteromorpha compressa), Ethylparaben, C13-14 Isoparaffin, Propylparaben, Laureth 7, FD&C Blue 1 (Cl 42090), D&C Yellow 10 (Cl 47005)

Cena: ok. 60 zł / 125 ml

bez alkoholu
w tubie
żel
>100ml
Skóra
wrażliwa

Chwilowe ukojenie

W trakcie ciąży nie miałam jakoś specjalnie problemów z nogami, ale ponieważ ostatni trymestr przypadł na miesiące letnie, postanowiłam sprawdzic działanie żelu.
Żel przynosi ulgę, przyjemny chłód już podczas aplikacji i przez chwilę po. Niestety nie jest to efekt długotrwały, jak zapewnia producent. Miły zapach, nieklejący, wydajny-niewielka ilość pozwala na dokładne rozprowadzenie (nie zużyłam podczas ciąży i służy mi od czasu do czasu do dziś). Dobrze nawilża, miałam wrażenie, że moje nogi są jędrne:). Ogólnie u mnie wyszło więcej plusów, choć faktycznie może za tą cenę są lepsze żele, które przynoszą taki sam efekt.

nie działa

Pod koniec ciązy miałam problemy z nogami. Niestety ten krem mi nie pomógł tak jak sugeruje jego nazwa. Nie usuwała zmęcznia nóg. Zważywszy na wyskoą cenę nie polecam, sa tansze żele do nóg, które spelniaja swoja role czyli przynosza ukojenie zmeczonym nogom

Używam tego produktu od: sierpnia

nie polecam

Od same początku ciąży zaczęłam inwestować w Mustelę i właśnie tym jedynym kremem byłam zawiedziona; wszystkie inne produkty bardzo polecam tylko nie ten. Oczekiwałam ukojenie dla zmęczonych nóg i niestety żel się nie sprawdził. Faktycznie świetnie nawilża, miło się rozprowadza ale żadnych ponad to efektów nie zauważyłam. Jak dla mnie: cena nie współmierna do obiecywanych a faktycznych efektów.

Używałam tego kosmetyku przez 3 tygodnie, w tym czasie zużyłam 6 próbek w mini-tubkach.

wrastające włoski

bardzo dobry

Bardzo dobry kremik
miły zapach i bardzo miły w zastosowaniu
mnie przynosił ulge od razu- schładza, sprawia ze nogi wydaja sie lzejsze.
ogromna roznica jest miedzy tym kremem a innymi polecanymi dla kobiet w ciąży
wart swojej ceny

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

TYLKO nawilża

Ze wszystkich obietnic spełnia tylko jedną - nawilża.
Nie koi, nie chłodzi, nie przynosi ulgi zmęczonym nogom.
Jest poręczny i wygodny w użyciu, dość wydajny i stosunkowo szybko się wchłania, jednak to chyba jakaś niefortunna pomyłka - mnie nic a nic nie pomaga. :(