Medik8, Personal Titanium Dermaroller 0,5mm (Tytatnowy Deraroller)

Medik8, Personal Titanium Dermaroller 0,5mm (Tytatnowy Deraroller)

Medik8 Titanium Dermaroller to wygodne, wielozadaniowe urządzenia używane w połączeniu z produktami kosmetyczno-farmaceutycznymi Medik8 do leczenia różnych chorób skóry, takich jak zmarszczki, blizny, blizny potrądzikowe, nadmierna pigmentacja i cellulit. Jest to cylindryczny wałek z precyzyjnie wykonanymi tytanowymi mikroigłami, które wnikają w wierzchnią warstwę skóry nie powodując urazów ani krwawienia. Taka dokładna i minimalnie inwazyjna penetracja umożliwia znacznie lepsze wchłaniania się środków stosowanych na skórze, takich jak surowice i kremy Medik8, skutkując niesamowitym wzrostem ich skuteczności.

do rzęs, do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wspaniałe urządzenie!!!!!!!

Ten roller upatrzyłam sobie w internecie,troche poczytałam o nim i wiedząc w 100 %, że to oryginał bez wahania zakupiłam za dośc nie małą sumkę(dodatkowo trzeba dokupywać płyn dyzenfekujący tej samej firmy,bo innej nie mozna bo może on po prostu zerdzewieć.)Trwałośc rollera to jakieś 6 miesięcy potem trzeba wymieniać niestety,ale i tak warto jak dla takich mega efektów.Ja zaczęłam zabiegi w listopadzie i dopiero teraz ukonczyłam,efekt twarz jak z obrazka,napięta,jędrna,czysta jak śnieg,zmarszczek nie mam więc sie nie wypowiem,miałam tylko kilka przebarwień po wypryskach które mnie wkurzały.

Bardzo polecam ten roller ale tylko tej sprawdzonej firmy,ja kupowałam w necie w sprawdzonym juz sklepie.Polecam!

Używam tego produktu od: 6miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1całe