Makeup Revolution, All About Pink, Ultra Blush Palette (Paleta róży do policzków)

Profesjonalna paleta 6 róży do policzków w matowych i połyskujacych odcieniach, prasowanych oraz wypiekanych i 2 rozśietlaczy. Róże są wysoko napigmentowane, łatwe do mieszania ze sobą. Mogą być stosowane do podkreślenia kości policzkowych a 2 odcienie przeznaczone są do rozświetlania. Delikatne odcienie różu pozwalają w naturalny sposób podkreślić policzki i wymodelować kształt twarzy.
Odcienie można mieszać ze sobą lub używać osobno. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery.

piękne odcienie

+ cena
+ wydajna
+ wszystkie róże zamknięte w jednym opakowaniu
+ napigmentowane, bardzo jasne i żywe kolory
+ trwałe
+ super ożywiają twarz
+ nie robią plam
+ ładnie się rozcierają

Wszystkie róże mają bardzo ładne odcienie, takie cukierkowe, nie mogę powiedzieć który mi się podoba najbardziej bo wszystkie są przepiękne :)

Dobra i tania

Kilka odcieni róży, dwa z nich można używac jako rozświetlacze.

+ solidna paletka
+ osiem odcieni w jednym opakowaniu posłuży na wiele okazji i każdy znajdzie coś dla siebie
+ tanie - 6 funtów za paletkę to bardzo dobra cena
+ trwałe , utrzymują się cały dzień

- róże się osypują, tak samo jak większość cieni i róży z MUR, dla niektórych może być to minus więc piszę tu, mi jednak to nie przeszkadza (za tą cenę, można mieć ich wiele :)

Ja jestem fanką kosmetyków MUR, zwłaszcza jeśli lubisz eksperymentować z kosmetykami, można spróbować różne odcienie za niewiele kasy

Ilość zużytych opakowań: 1 paletka