Makeup Revolution, Ultra Aqua Brow Tint (Wodoodporny cień do brwi w kremie)

Makeup Revolution, Ultra Aqua Brow Tint (Wodoodporny cień do brwi w kremie)

Makeup Revolution Ultra Aqua Brow Tint to niezwykle trwała i mocno napigmentowana farbka do stylizacji brwi, dzięki której uzyskasz naturalny efekt zadbanych brwi. Makeup Revolution Ultra Aqua Brow Tint utrzymuje się przez cały dzień, nie rozmazując i nie ścierając. Dzięki kremowej konsystencji jej aplikacja jest prosta. Jest bardzo bardzo wydajna, wystarczy zaledwie odrobina dla uzyskania piękych brwi. Możesz nią kształtować swoje brwi a także cienkim pędzelkiem dorysować brakujące, aby efekt był jeszcze bardziej naturalny.Niezwykłą zaletą tej farbki jest to, że nie zasycha podczas wykonywania makijażu brwi. Makeup Revolution Ultra Aqua Brow Tint jest bardzo trwała i odporna na działanie wody. Po zastygnięciu konsystencja staje się pudrowa. Kolory można mieszać ze sobą.

BARDZO wydajny

Gdyby nie fakt, że wpada w rude, zbyt ciepłe tony, byłby to produkt idealny! Farbak ma bardzo fajną konsystencję, dobrze się nakłada, jest baaaaardzo wydajna. Byłoby doskonale gdyby najjaśniejszy kolor wpadał bardziej w szarości, niż rudości.

Nie jest aż tak trwała.

Mam odcień Dark - po prostu czarny. Fajny kosmetyk, ładnie wypełnia brwi, ale nie jest wcale taki trwały. Mam z natury czarne brwi, ale wymagają zdefiniowania w ich zewnętrznej części. Niestety przez to, że moja skóra bardzo się przetłuszcza wiele kosmetyków po prostu mi się rozmazuje i ściera. Niestety tak samo jest w przypadku tego kosmetyku, chociaż zauważyłam, że jest trwalsza od innych kosmetyków do brwi jakie posiadam.

Bardzo trwała pomada

Jest to produkt wodoodporny dzięki czemu jest bardzo trwała. Po nałożeniu gdy zaschnie mamy pewność że nie rozmaże nam się w ciągu dnia nawet w ekstremalnych warunkach.
Mamy do wyboru 4 kolory ale moim zdaniem tylko 3 z nich nadają się do użytku.
Nakładanie produktu jest bardzo wygodne i proste przy użyciu precyzyjnego pędzelka.
Samo opakowanie jest trochę nieporęczne ponieważ trzeba wycisnąć odrobinę ;produktu na coś żeby moc go użyć a nie may w tym wypadku na co, nie mam żadnej pokrywki jak w przypadku słoiczków.
Produkt jest bardzo wydajny bo tak jak już wspomniałam potrzeba go niewiele żeby wykonać makijaż obu brwi.

Zamiennik hitu od Makeup Forever

Produkt jest w zasadzie tańszym zamiennikiem słynnego hitu od Makeup Forever. Różnica? MuFE kosztuje ponad stówę, MuR-15zł.
I o ile do czegoś można by się przyczepić to przy tej różnicy w cenie naprawdę nie ma po co.

+dobrze napigmentowana, dobrze się nakłada, można wymodelować czy skorygować kształt brwi
+pojemność z gatunku tych dożywotnich-nie wiem kiedy uda mi się całą tubkę skończyć
+faktycznie wodoodporna-przetestowane w Morzu Śródziemnym :)
+duża gama kolorów, idzie znaleźć coś bez nietwarzowych kolorów z czerwonym pigmentem

Jej droższa siostra ma nieco bardziej gęstą konsystencję i odrobinę lepszą pigmenatcję. MuR jest rzadsza, bardziej jakby żelowa, ale w niczym to nie przeszkadza.

Za tę cenę to prawdziwy hit!

Pokochałam go!

Wybrałam brązowy odcień, jako że jestem posiadaczką dosyć ciemnych brwi. Produkt okazał się być bardzo ciepły, co może nie pasować niektórym typom urody, moje włosy są w ciepłej tonacji, więc kolor akurat mi nie przeszkadza, ale należy na to zwrócić uwagę. Poza tym produkt ma super trwałość, cały dzień, nawet przy kontakcie z potem nie spływa, przy popołudniowej drzemce również nie drgnie z miejsca. Aplikuje się go bardzo przyjemnie. Dobrze idzie nim wyrysować brwi.

za rudy do brwi (kolor "Light")

Pomadę do brwi od Makeup Revolution kupiłam pod wpływem fali pozytywnych komentarzy na jej temat w blogosferze.

Produkt zamknięty jest w przeźroczystej tubce w której mieści się aż 10g produktu!
Konsystencja jest rzadka, ale nie na tyle żeby ściekać i rozlewać się na dłoni (najpierw wyciskam trochę produktu na rękę, a dopiero z niej nabieram na pędzelek). Szybko wysycha i jest naprawdę trwała! Woda i pocieranie nie są mu straszne (chociaż Color Tattoo są bardziej trwałe). Formuła jest naprawdę rewelacyjna, niestety kolory są do chrzanu...

Jeśli jesteś osobą o ekstremalnie ciepłej karnacji i masz rude włosy to możesz pokusić się o spróbowanie tintu od Makeup Revolution, ale całej reszcie go odradzam. Kolor jest stanowczo za ciepły, wpada w rudości.

Tint sprawdza się za to idealnie w roli eyelinera. Nie rozmazuje się i nie odbija na powiece. Przez cały dzień wygląda idealnie.

WIN WIN WIN

Moje brwi doprowadzały mnie nieraz do takiej rozpaczy, że poważnie rozważałam makijaż permanentny. Są dość długie, cienkie, rzadkie, niezdyscyplinowane, rosną każdy w inną stronę. Nigdy nie udało mi się wykonać symetrycznego makijażu, ponieważ cień był za delikatny, a kredka zbyt mocna. Zachęcona recenzjami, kupiłam odcień LIGHT.

Uwielbiam w nim absolutnie wszystko:

- pozwala narysować brwi, ignorując zachowanie nauralnych włosków - wystarczy robić to pewnie i mamy piękne, symetryczne brwi

- pozwala stopniować efekt - ja zaczynam malować brwi od połowy, kierując się w stronę zewnętrznego kącika, a resztą, która zostaje na czubku pędzelka, delikatnie koloruję kącik wewnętrzny. Dzięki temu efekt jest bardzo naturalny, a jednogcześnie widać, że brwi są zadbane. W wersji wieczorowej można nałożyć nieco więcej produktu na całą długość;

- jest bardzo wydajny - na pełen makijaż brwi wystarczy kropelka wielkości połówki ziarna grochu.

- opakowanie jest bardzo poręczne, a ostry dzióbek pozwala na precyzyjne odmierzenie porcji;

- wytrzymuje cały dzień - w wersji dziennej wolę jednak nie pocierać wewnętrznego kącika, w którym mam mniej włosków, a prawie samą gołą skórę, dla pewności.

- cena - mnie kosztował 13 złotych.

Jedyne "ale" to:

- mój odcień - LIGHT - jest rudy. Idealnie pasuje do moich włosów, ale nie można zaprzeczyć, że jest bardzo ciepły i nie będzie raczej pasował platynowym blondynkom. Wydać to zwłaszcza w miejscach, w których malowana jest skóra, a nie włoski.

- dostępność - właściwie tylko drogerie internetowe.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Idealny!

Oceniam odcień: light

Bardzo długo zastanawiałam się nad tą farbką, nie mogłam zdecydować się, który odcień będzie odpowiedni ale w końcu zdecydowałam się i wybrałam Light. Bardzo lubię podkreślać swoje brwi więc farba wydawała mi się idealny rozwiązaniem. Jej koszt jest dosyć niski bo za 10ml zapłacimy od 14zł do 16zł. Farbka umieszczona jest w miękkiej, plastikowej tubce z wygodnym aplikatorem i zakrętką. Jak widzicie farbka zawiera wyłącznie informujące napisy w złotym kolorze. Aplikuje się ją bardzo wygodnie, lecz nie bezpośrednio na brwi. Ja wyciskam dosłownie troszkę na rękę i dopiero wtedy skośnym pędzelkiem aplikuję na brwi.

Poza świetnym podkreśleniem, naturalnym wyglądem farbka zaskakuje swoją trwałością. Zaaplikowana na brwi potrafi utrzymywać się bardzo długo, przy tym nie ścierając się ani nie tracąc na swoim kolorze. Potarta palcem farbka nie schodzi z naszych brwi, kolor nie odciska się, a w kontakcie z wodą nie spływa. Dopiero używając wacika i łącząc go z mleczkiem jesteśmy w stanie usunąć kosmetyk. Według mnie taka trwałość i intensywność za tak niską cenę to rewelacja! Podsumowując, jeżeli lubcie podkreślone brwi to jest to kosmetyk dla was.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedne

jest ok, ale to nie jest zamiennik AQUA BROW

Oceniam kolor Fair - jasny chlodny braz, na pewno idealny dla bolndynek, ja kupilam w celu rozjasnienia swoich ciemnych brwi lub podkreslania ich poczatku jasniejszym kolorem.

Dosc fajny, ale bardzo deliaktny, to zdecydowanie NIE JEST brat Aqua Brow :)
Farbka jest fajna w celu lekkiego podkreslenia brwi, ewentualnie czasem mieszam ja z moja 40 Aqua brow zeby lekko rozrzedzic i rozjasnic:) Wiec to taka tania opcja jesli np. kolor nie podpasowal i chce sie z nim popracowac:)

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, kolor Fair

tragiczne kolory, to nie sa kolory do brwi

szukam szukam czegos co zastapi brak moich brwi
i choc jestem juz tak blisko to jednak dalej daleko
chcialm tanszy i trwalszy odpowiednik Anastazji i co ? no wlasnie i kicha jest prosze panstwa

produkt jest przereklamowany !!!!
ladna tubeczka w ladnym kartoniku, brazik medium zakupilam i z poczatku bylam zachwycona,

slabsza pigmentacja od produktow z wyzszej polki ale da sie np. 2 razy nalozyc i git lezy i kryje

jest zadki, szybko zasycha, ladnie maluje, lekko, u mnie duzo poprawek typy naloze tu i tam jeszcze raz bo skora swieci sie spod niego

git w koncu uporalam sie z poprawkami ktore wydluzaja sam proces nakladania

probuje czy sie sciera

no i nawet nie, nawet znaczy tak pol na pol
Anastasie moment schodzi i sciera sie migiem
ten produkt jest ciut trwalszy
wodoodpornosc takze ma pol na pol, bo po dluzszej chwili moczenia jednak sie rozmazuje

umalowana kolejny raz zadowolona wychodze z domu, ludzie cos dziwnie na mnie patrzaja ale nikt nic nie mowi i w koncu patrze sie do lustra i widze sie w windzie i bylo tak :

OCH MOJ BOZE !!!! jak ja wygladam
kolor rudo czerwonego brazu, zupelnie nie nadajacego sie do zadnego koloru wlosow jakie matka natura stworzyla
jestem zrozpaczona, kolor jest obrzydliwy, nie wiem czemu wczesniej tego nie zauwazylam, moze siwtlo dzienne i jarzeniowe daly swoje bo ja zawsze sie maluje do halogena aby bylo idelalnie

no taka wielka wtopa i wiecej tym sie nie umaluje bo kolor jest normalnie obrzydliwy i do nieczego co znam i do nikogo kogo w zyciu widzialam by nie pasowal !!!!!!!!!!!!!

wiec dyskfalifikacja za kolory !!!!!!!!!!!!
prosze uwazac

dalej produkt jest wydajny no jest go duzo i malo schodzi mimo poprawek
trzeba sie nim namachac duzo
tak jak bym robila wszystko podwojnie :(
cena super tanioszka ale co z tego
nie uczulil
kolor sie zmyl woda z mydlem, normalnie bez tarcia czy cudow

SZALU NIE MA a szkoda

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: ciut z tubki

Super

Kolejny dobry produkt od MUR.
Farbka trzyma się cały dzień, czyli w moim przypadku ok. 12 godzin od nałożenia do zmycia makijażu. Nie ściera się, nie przesuwa, wygląda doskonale cały czas.
Trzeba się nauczyć ją nakładać, bo jest bardzo mocno napigmentowana i łatwo niestety o przerysowanie brwi.
Opakowanie estetyczne i minimalistyczne, niestety z mojego poznikały już napisy.
Wydajnoć - genialna. Wystarczy odrobina żeby zrobić całe brwi. Oczywiście narzucają się porównania z aqua brow, którego niestety nigdy nie używałam, więc nie wiem, na ile oba produkty się różnią.

Farbka od MUR jest w każdym razie z pewnością warta wypróbowania, zwłaszcza że kosztuje niewiele.
Jedyny mój zarzut dotyczy koloru - nawet przy moich rudych włosach odcień light wygląda trochę zbyt ciepło. Przy okazji kolejnych zakupów zaopatrzę się w kolor fair i spróbuję wymieszać obie farbki.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Prawie jak Aqua brow

Kolejny bardzo dobry produkt marki Makeup Revolution. Mam aqua brow w kolorze blond i mogę śmiało go porównać-produkty są niemal identyczne. Idealna konsystencja, kolor -Fair-brązowo szary, na brwiach prezentuje się bardzo dobrze. Trzyma cały dzień. Kolor dla blondynki , choć dla mnie mógłby być odrobinę jaśniejszy, ale wyczesuję go grzebykiem i pozostawiam lekki zarys.Bardzo wydajny wystarczy naprawdę odrobinka, aby zrobić całe brwi. Produkt naprawdę godny przetestowania, no i o wiele tańszy niż aqua brow.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i wystarczy na bardzo długo