Johnson's Baby, Oliwka dla dzieci

Johnson's Baby, Oliwka dla dzieci

Oliwka dostępna w wersjach: klasycznej (z różową zakrętką) pod nazwą Johnson`s Baby Oil lub (nieco inne opakowanie - Baby Oliwka) oraz w wersji pamarańczowej (pod nazwą Oil Fresh Blossom - o zapachu kwiatów).

Naniesiona na wilgotną skórę zatrzymuje 10 razy wiecej wilgoci niż wiele balsamów i kremów. Pozostawia skórę miękką; nadaje się do masażu.

• Skład: Mineral Oil

UWIELBIAM!!

Uwielbiam.
Nakładam na mokro zaraz po kąpieli, skóra jest nawilżona, delikatna i mięciutka, to opinia mojego chłopaka ;) czasami nawet jak się kąpie to słyszę za drzwi łazienki żebym nie zapomniała o oliwce. Skóra nie jest po niej tłusta jak sie nakłada na mokro. Dla mnie rewelacja, zwłaszcza na wakacjach: peeleing, oliwka i równa opalenizna :)

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Bubel!

Moja mama mi powiedziała,ze będąc noworodkiem to ta oliwka mnie uczuliła.
Pół roku temu głównie używałąm jej do zmywania maski na tradzik. tutaj zastrzeżeń nie mam, ponieważ zmywała bardzo dobrze(jak każdy tłuszcz).
Matomiast jeżeli chodzi o pielęgnacje to nie polecam (smarowałam też się cała). Zgadzam się z moimi poprzedniczkami,ze na nic nie robi. Nie nawilża tylko natłuszcza. Podrażniła mnie, wysuszyła. Taka powinna być oliwka?! Jest na parafinie i to ją najbardziej skreśla z mojej listy kosmetyków! Koszmar!

Używam tego produktu od:pół roku temu

całkiem przyzwoity kosmetyk

Produkt wręcz klasyczny, kojarzony głównie jako kosmetyk dla dzieci i niemowląt. Nic bardziej mylnego. Skusiłam się na niego ze względu na bardzo suchą skórą i łuszczącą się po wakacjach opaleniznę. Z efektu jaki dawało wcieranie oliwki w suche ciało nie byłam zadowolona. Skóra pozostawała lepka i oliwka bardzo wolno się wchłaniała. Natomiast bardzo dobry efekt dało smarowanie mokrego ciała tuż po kąpieli czy prysznicu, lub dolewanie kilku kropelek oliwki do kąpieli. Skóra pozostawała na długo gładka, miła w dotyku i miękka jak u dziecka. I do tego ten cudowny zapach typowy dla kosmetyków przeznaczonych dla małych dzieci :) generalnie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Klasyka:)

Postanowiłam wrócić do oliwki, bo mam raczej złe doświadczenia z przeróżnymi balsamami, jeden ma nieprzyjemny zapach, inny konsystencję, inny cenę ma jak z kosmosu:P

Stosuję oliwkę zawsze po kąpieli na mokre ciało i mam teraz nawilżoną, miłą w dotyku skórę. Zapach słodki, ledwo wyczuwalny, konsystencja chyba trochę za bardzo płynna, ale ok. Zanim się wchłonie zostawia na skórze błyszczącą (uwodzicielską:P) powłoczkę:)
Cena jak za połowę balsamu dobrej firmy:p

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

przyzwyczajona

używam tej oliwki od zawsze - firma ma mocna pozycje na rynku to pewnie dlatego.
uwielbiam za zapach i działanie - zatrzymuje wilgoć, skora jest miękka i pięknie pachnie jednak ta opinia niżej trochę mnie przeraziła i wypróbuje może następnym razem hipp ??

mimo to, pewna jestem ze i tak nieraz ją jeszcze kupie :)

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: pewnie ze sto ;p

Sama parafina

Oliwce mam do zarzucenia przede wszystkim to, że to tylko rozcieńczona parafina, olej mineralny, a więc niezbyt naturalna jest.Preferuję raczej oliwkę hipp która jest tylko z naturalnych olei lub z babydreama.

-jak na sama parafinę to drogo, ja za firmę płacić nie lubię tym bardziej że ten koncern testuje na zwierzętach.

-Co do działania to także od wyżej wymienionych jest gorsza, ponieważ uczucie nawilżenia jest tylko do momentu kiedy oliwka się nie zetrze.

trochę jest za rzadka jak dla mnie

- na pewno nie nadaję się do nakładania na twarz

- gdybym miała bobasa omijałabym tą oliwkę z daleka- sama chemia jak z resztą wszystkie produkty J&J

jedyne czego nie mogę się doczepić to to że nałożona na mokre ciało zachowuje wilgoć, no ale w końcu takie właściwości ma parafina

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania

Moja mała córeczka od chwili narodzin korzysta z dobrodziejstw tych kosmetyków (oliwki dla dzieci) Które zawierają delikatne składniki,łagodnie pielęgnują,nie podrażniają,nie wysuszają,zapewniają właściwy poziom nawilżenia,długotrwałą ochronę jej delikatnej,wrażliwej skóry,posiadają przyjemny zapach. Będąc w ciąży również stosowałam te kosmetyki przy delikatnym masowaniu mojego brzuszka.Doskonale nawilża i uelastycznia skórę.

Używam tego produktu od:2lat

Produkt-klasyk

Uwielbiam. Ślicznie pachnie - słodko i kojąco. Mam bardzo suchą skórę i stosuję ją zamiast balsamu - jest przyjemniejsza i mam wrażenie, że lepiej na mnie działa. Zużyłam już bardzo wiele butelek, używam jej od dawien dawna. Wolę ją od tej w żelu.

Super na wysuszone łydki, kolana, łokcie itp.

Używam tego produktu od: Wielu lat?
Ilość zużytych opakowań: Straciłam rachubę

Uwielbiam!

Świetnie nawilża, delikatnie natłuszcza, idealna dla przesuszonej skóry. Ciałko jest po niej mięciutkie i apetyczne. Można dodać kilka kropel do kąpieli. Ślicznie pachnie. Jest wydajna.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: sama nie wiem ile

Świetna

Nic nie zastąpi oliwki. Pomoże wysuszonej skórze. Wspaniale nawilża. Jest bardzo wydajna. Skóra jest miękka, doskonale nawilżona, gładka i pachnąca.
Jedyne co mi się w niej nie podoba, a wręcz drażni to to, że zawsze mam butelkę utłuszczoną, bo zawsze poleci mi po butelce (nie wiem jakim cudem). Ale i tak uważam ją za nalepszą

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

super

Oliwke stosowałam w okresie ciąży i dzięki temu nie miałam żadnego rozstępu.Jest naprawdę świetna.Od urodzenia swojego synka nacieram tylko i wyłącznie tą oliwką i jest godna polecenia.Natłuszcza,nawilża,nie podrażnia i jest wydajna

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

miła :-)

oliwkę stosuję na wilgotną skórę
oliwka ta przyjemnie pachnie,sprawia że skóra jest bardziej miękka,gładka i lekko nawilżona,ale jednak czegoś mi w niej brakuje,efekt nawilżenia nie utrzymuje się za długo,denerwuje mnie ta tłusta warstewka pozostała na skórze :-)...jednak moim faworytem pozostaną balsamy :-) co jest ważne nie potrzeba jej dużo żeby posmarowac całe ciało,jest wydajna,na temat uczulenia czy podrażnień się nie wypowiem,u mnie jest wszystko w porządku,mam wersję z różową nakrętką