Johnson's Baby, Oliwka dla dzieci

Johnson's Baby, Oliwka dla dzieci

Oliwka dostępna w wersjach: klasycznej (z różową zakrętką) pod nazwą Johnson`s Baby Oil lub (nieco inne opakowanie - Baby Oliwka) oraz w wersji pamarańczowej (pod nazwą Oil Fresh Blossom - o zapachu kwiatów).

Naniesiona na wilgotną skórę zatrzymuje 10 razy wiecej wilgoci niż wiele balsamów i kremów. Pozostawia skórę miękką; nadaje się do masażu.

• Skład: Mineral Oil

****

W zasadzie w działaniu ta oliwka, nie różni się niczym od klasycznej, czy rumiankowej wersji. Świetnie nawilża, pozostawia skórę gładką i aksamitną w dotyku. Łagodzi podrażnienia, można ją stosować w każdych warunkach. Jest wydajna i wystarcza na naprawdę długo. A co mi się w niej jeszcze podoba, to własnie zapach - delikatny, orzeźwiający.

BOSKA!!!

jak dla mnie najlepsza!Przede wszystkim ma cudowny zapach,jest wydajna.Oprócz tego doskonale natłuszcza skórę.Najlepiej posmarować nią wilgotne ciało,a póżniej delikatnie osuszyć ręcznikiem.

ten zapach :(

Tak jak i rumiankowa - dość dobrze nawilża, jest wygodna i wydajna, ale mam wrażenie, że lekko podrażnia mi skórę a przede wszystkim - denerwuje mnie zapach, po prostu nie mogę go znieść! :( Mdli mnie od niej.
Używam pod prysznicem na sam koniec zamiast kremu do ciała. Średnio się wchłania.