Perfecta, Wygładzanie 35+, Bankietowa maseczka liftingująco - matująca na twarzy i pod oczy

Maseczka ekspresowo liftingująca do szybkiego wygładzenia skóry przed ważnym wyjściem. Polecana po 35. roku życia.
Peptydy BIO-mimiczne - zmniejszają siłę skurczów mięśni i wyraźnie wygładzają powierzchnię skóry, niwelując zmarszczki mimiczne i statyczne.
LIFT-UP 4D - działa odmładzająco, napinająco i wizualnie wypełnia zmarszczki.
Witamina C - odświeża koloryt oraz szybko usuwa oznaki zmęczenia.
Mikroperły matujące - zbierają z powierzchni skóry nadmiar sebum i zapewniają cerze idealnie matowy wygląd przez wiele godzin.

polecam

Miałam przyjemnośc z kilkanaście razy używać maseczek bankietowych. Tej i tej z verony. Gdyby nie moja niecierpliwość w nakładaniu perfekcyjnego makijażu , tj skladajacego się po kolei z wszystkich wymaganych warstw, pewnie uzywałabym dalej. Ale mozliwe, ze jeszcze powrocę. Nie wiem, czy dziewczyny zauwazyly, ze ta maseczka to nic innego jak baza pod makijaż. Ponieważ staranny makijaż wykonuję rzadko wolę miec typową tubkę bazy. Zakręcaną. Tu po otwarciu saszetka stała tygodniami wysychając. Dla dzieczyn, kore codziennie stosują bazę cenowo bardziej oplaca sie korzystac z saszetek tzw maseczki bankietowej.

Używam tego produktu od: w przeciągu 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Pozytywne zaskoczenie. Trzy razy tak !

Nie zgodzę się z moją przedmówczynią. KWC i tak już powoli schodzi na psy... (Przepraszam - staje się mało wiarygodne) bo z portalu dla miłośniczek kosmetyki wizaż przeistacza się powoli w portal o charakterze life-style\'owym. Towarzyszą temu pewne zalety - mnóstwo zachodnich koncernów ma reklamę w zamian za kosmetyki przekazane do testów/konkursów dla wizażanek. Myślę, że KWC mocno ucierpiało od tego czasu, bo co rusz w rankingu mocno skaczą do góry kosmetyki "wiodących marek" (jeśli wiecie, o co mi chodzi), ich recenzje sklecone byle jak, takie o niczym.
A ja szukam perełek. Kosmetyków charakterystycznych. Takich, które mnie czymś zaskoczą - skuteczność i precyzja w działaniu wciąż na pierwszym miejscu, ale liczą się też inne aspekty - np. pamięć.
Maseczce bankietowej z Perfecty udało się utkwić w mej pamięci. To kosmetyk, do którego zawsze będę wracać bo wiem, że równie dobrej błyskawicznej maseczki odświeżająco-rozświetlającej nie znajdę. Nie w tej cenie i nie tak szeroko dostępnej jak Dax Perfecta Wygładzanie.
A teraz do rzeczy:
- maseczka ma jakby kremową konsystencję, ale w dotyku czuć, że jest troszeczkę lepka,kleista a jednocześnie tępa(coś a\'la klasyczny klej szkolny w tubce). Po rozprowadzeniu na twarzy pozostaje przez moment takie uczucie, nawet lekkie napięcie. Ja nakładałam tej maseczki ilość taką, jak na co dzień kremu. I na to fluid/podkład. Nie zauważyłam żadnego rolowania, makijaż nakładał się jak zwykle.
- maseczka ładnie, bardzo świeżo pachnie, i myślę, że to nie tylko efekt zapachowy, bo od razu po nałożeniu czułam na całej buzi przyjemne odświeżenie, lekkie chłodzenie. Cera robi się też wizualnie jaśniejsza, czystsza. Więc z tej strony zapewnienia producenta o szybkości działania zrealizowane na 100%
- jest superwydajna, bo wystarczy mi parę "kropli" na całą twarz. Może saszetka nie należy do najwygodniejszych, ale mam dostęp do wersji w tubce i to jest superekonomiczne rozwiązanie:)
- świetnie spełnia swoją funkcję, przypominam! jest to maseczka BANKIETOWA, o działaniu błyskawicznym. A więc jeżeli po ciężkim dniu w pracy (w której tylko trud,znój,pot i łzy) czeka nas jeszcze wystawny bankiet, bal (czy jak tam zwał) podczas którego chcemy się zaprezentować od jak najlepszej strony (czyt. jędrnie, świeżo i młodo) to sięgamy po taką oto maseczkę! Zbierze ona łój, rozjaśni i rozświetli poszarzałą po całym dniu cerę, lekko pojędrni. Kilka w jednym. Jest dosyć mocna w działaniu, więc nic dziwnego że stosowana regularnie (np.jako krem na noc) spowoduje efekt odwrotny do zamierzonego :/
- genialnie ujednolica cerę, można po jej zastosowaniu "wyjść do ludzi" bez fluidu. Cera wygląda zdrowo. Dlatego polecam także tym, którzy stronią od makijażu.
Podsumowując:
Polecam tą maseczkę młodszym i starszym. Obietnice producenta realizują się w 100%, dodatkowo jest komfortowa w stosowaniu. Fajnie sprawdza się jako maseczka grubszą warstwą, jak i w niewielkiej ilości nakładana na buzię i na to makijaż.
Myślę, że dodatkowo sprawdzi się jako taki żel-krem na dzień (szczególnie dla osób z mieszaną/tłustą cerą) które szukają czegoś o działaniu rewitalizującym.
Ja będę do niej zawsze wracać, ze względu na jej zdumiewające efekty w jak najkrótszym czasie.
Polecam zabieganym!

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Pewnie z 10? pojedynczych saszetek

Nic szczególnego.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju maseczki, ale Perfecta ostatnio mnie trochę zawodzi. Nie jest to pierwsza maseczka tej marki, która nie prezentuje sobą nic specjalnego.

Przede wszystkim nie jest to maseczka bankietowa, nie nadaje się do stosowania przed \'wielkim wyjściem\', przed nałożeniem makijażu, jest na to za ciężka. Ja stosuję ją na noc - zamiast kremu.

<b>Konsystencja, formuła:</b> lekki, zielonkawy krem, średnio gęsty.

<b>Zalety:</b>
*maseczka dość fajnie uelastycznia skórę, napina ją - jest to taki mały efekt liftingu
*delikatne wyrównanie kolorytu również zauważyłam
*przyjemnie pachnie świeżą, zieloną herbatą
*łatwo się nakłada i nie spływa z twarzy
*dość szybko się wchłania
*niska cena
*łatwa dostępność
*wydajna - jedna saszetka wystarcza na dwa zastosowania
*nie zapycha porów, nie podrażnia twarzy, nie wywołuje pieczenia
*w składzie cykoria, brezylka, krokosz, olejek migdałowy, winogronowy; nie zawiera parabenów

<b>Wady:</b>
*bardzo marnie, tylko pozornie nawilża, ale za to nieźle natłuszcza skórę - kolejnego dnia po zastosowaniu maseczki strefa T świeci się niemiłosiernie, a makijaż nie trzyma się najlepiej - w przypadku maseczki bankietowej efekt ma być przecież odwrotny
*maseczka się wchłania, owszem, ale nawet jak zetrzemy jej resztki wacikiem to się roluje, co chwilę zdejmuję z twarzy brzydkie grudki dopóki nie umyję buzi porządnie wodą z żelem

Maseczka sprawdza się pół na pół. Coś robi i to widać, ale ma też nieprzyjemne wady, które ją dyskwalifikują - przetłuszcza mi skórę. Nie kupię jej ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki