Krem do stóp z olejkiem z Lemongrass

Krem do stóp z olejkiem z Lemongrass

Krem do pielęgnacji stóp z olejem z Lemongrass, mięty pieprzowej i oliwkowym.
-Posiada własności antybakteryjne, odświeżające i relaksujące.
-Likwiduje suchość i szorstkość skóry.
-Delikatnie nawilża, natłuszcza i regeneruje.
-Wygładza, zmiękcza i uelastycznia naskórek.
Krem przeznaczony do codziennego stosowania. Szczególnie polecany jako preparat zapobiegający i likwidujący pęknięcia w obrębie pięt. Wzmacnia bariery ochronne naskórka, wygładza, koi, działa przeciwzapalnie.

Krem ok

Krem jest dobry ale tylko jako nawilżacz. Nie pomaga juz na przesuszone pięty i zrogowaciały naskórek.
+ cena
+ zapach
+ dobrze się wchłania
+ nawilża

Polecam do codziennej pielęgnacji ale nie dla zniszczonych stóp.

Używam tego produktu od: z przerwami od ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

dośc dobry

Krem niestety nie zlikwidował suchości i pęknięć w obrębie pięt na co mocno liczyłam. Nie pomogło nawet smarowanie 2 razy dziennie. Prawdą jest natomiast to, że ma dobre właściwości antybakteryjne, stopy pozostają dłużej świeże. To jednak za mało, muszę szukać innego kremu, który pomoże moim piętom.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Dla mnie nie, ale ...

Dałam temu kremowi 4* choć w moim przypadku nie sprawdził się on rewelacyjnie. Skąd więc tyle punktów? Bo większość z tego co deklaruje producent jest prawdą: krem faktycznie posiada właściwości antybakteryjne, odświżające i relaksujące; nawilża i lekko natłuszcza; likwiduje suchość skóry wygładzając ją i zmiękczając. Przy regularnym stosowaniu (ja aplikowałam tylko na noc) skóra na stopach staje się naprawdę piękna. Niestety nie dzieje się tak ze skórą pod stopami. Mam dość mocno zrogowaciałą skórę i krem ten nie poradził sobie z nią ani trochę; nie zlikwidował szorstkości ani pęknięć na piętach. Dlatego mogę go z czystym sumieniem polecić tym osobom, które nie mają problemów z pękającą i rogowiejącą skórą, odciskami czy modzelami. Osobiście może wrócę do niego jak poradzę sobie ze zrogowaceniami.

Dane techniczne: ładne, poręczne opakowanie; krem koloru zielonkawego, przyjemny zapach, konsystencja lejąca, wchłania się przez chwilę zwłaszcza jak przesadzi się z ilością.

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

zawiedziona

Pierwszy raz KWC bardzo mnie zawiodło. Po tych wszystkich zachwytach 6 wizażanek szukałam tego kremu z wielką zawziętością i znalazłam go po miesiącu dopiero podczas wypadu do Zakopanego (a mieszkam na Śląsku) w małej drogerii.

Mam wymagające stopy, mocno przesuszone, chodzę w rozmaitych butach (teraz gdy jest gorąca pogoda) od japonek które najbardziej wystawiają nogi na niepożądane działania po peeptołki, sandałki, szpilki...to wszystko wymaga potem dużej pielęgnacji stóp. Przyzwyczajona zatem do rewelacyjnego moim zdaniem zestawu Avonu: krem zmiękczający do stóp+ peeling do stóp czekałam na równie dobre działanie tego specyfiku z Lemongrass.
jakież było moje rozczarowanie gdy skóra ani nie nabrała miękkości, ani nie była wystarczająco nawilżona. Owszem, zaraz po aplikacji stopy wydawały się dobrze nawilżone jednak (siedząc w domu w kapciach) po 20 minutach były zupełnie wysuszone.
Jedynym plusem jest zapach miętowo cytrusowy i dobra konsystencja. Nadaje się do posmarowania nawet zaraz przed wyjściem. Nie jest wcale tłusty, więc brud na ulicy nie klei się od razu do nóg. Wydaje się w miarę wydajny no i cena 3,90 jest niziutka.
Zużyję go do końca bo coś tam daje, jednak na pięty nie nadaje się wcale i muszę i tak smarować je Avonowskim kremem zmiękczającym.

bardzo dobry

Moje stopy sa problematyczne, dbam o nie nawilzam, peelinguje :) Ten krem nawet dla nich okazal sie bardzo dobry, naprawde nawilza. Zapach poczatkowo mnie draznil, ale po jakims czasie przyzwyczailam sie. No i cena, niewiele ponad 3 zlote. Uzywany w komplecie z peelingiem tej firmy to jeszcze lepszy zakup :) Polecam.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

bomba

Zachęcona opiniami wizażanek zakupiłam to cudo i to był strzał w dziesiątke! To jest najlepszy krem jaki miałam, nie mam problemów z nadmierna suchością stópek, ale też żaden poprzedni krem nie nawilżył ich w wystarczający dla mnie sposob. A tu prosze nie dość, że są super miękkie, gładkie i nawilżone to jeszcze żadziej musze ścierać "zdechly" naskórek:-) Po prostu BOMBA!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

KWC!!!

Dla mnie to był totalny szok, że taki niepozorny, dość rzadki kremik o ślicznym delikatnym limetkowym zapachu w śmiesznej cenie 3,30 zł może stać się KWC!!! Moje stopy nigdy nie były tak delikatne, miękkie i gładkie!!! Czuję to cały czas, nawet idąc spać czuję idealną gładkość, kiedy dotknę nóżką nóżkę, a krem nakładam rano! Kremik, choć o nieco płynnej konsystencji, jest niesamowicie wydajny, bo wystarczy go niewiele, żeby zdziałał cuda! Używam go od dość długiego czasu, ale w szoku tkwię po dziś dzień! Nawet Diory i Lancomy mogą się schować! KWC!!! Mój niezbędnik do stópek!

bardzo dobry krem!

Kupiłam go zupełnie przez przypadek i okazał się na prawdę super! Na lato idealny. Świetnie się wchłania nie klei się i ma całkiem przyjemny zapach. Faktycznie ładnie zmiękcza skórę stóp i wygładza ją. Do tego jest tak śmiesznie tani...

świetny!

Daję mu maksymalną ilość gwiazdek, bo jest w zasadzie bez wad, a przy tym kosztuje trochę ponad 3 złote!
Krem ma nietłustą konsystencję, łatwo się rozsmarowuje i wchłania.Stopy są nawilżone i miękkie.To niby nic wielkiego, ale ja mam baaardzo suche stopy i rzadko kiedy coś im pomaga. Na ogół używam aptecznych kremów z mocznikiem , aby je zmiękczyć i wygładzić, ale ku mojemu wielkiemu zdumieniu ten krem radzi sobie lepiej od moich specjalistycznych kremów! Stopy są gładkie, miękkie, nawilżone, nie rogowacieją w nadmiernym tempie, po prostu bajka.:)
Dodatkowo krem delikatnie chłodzi i odświeża stopy, co jest przyjamne latem.Jest wydajny, tubka duża, a cena śmiesznie niska.Zapach nie do końca mój, ale nie jest na szczęście drażniący.Po prostu polecam!

Świetny!

Najlepszy krem do stóp, jaki do tej pory miałam. Dobrze nawilża i natłuszcza skórę. Pięty stały sie mięciutkie, już się nie zadzierają. Szybko się wchłania. Ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Leciutko chłodzi, dzięki czemu jest idealny dla zmęczonych letnimi upałami stópek. I ta cena. :)

ilość zużytych opakowań: 1