Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Oillan, Krem regulujący proces rogowacenia

Oillan, Krem regulujący proces rogowacenia

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem skutecznie eliminuje objawy nadmiernego rogowacenia, regeneruje podrażnioną i suchą skórę oraz niweluje świąd. Mocznik 30% i kwas mlekowy regulują proces złuszczania naskórka oraz intensywnie zmiękczają i nawilżają skórę, zapobiegając powstawaniu zrogowaceń. Preparat wskazany przy objawach nadmiernego rogowacenia skóry (kolana, stopy, łokcie, dłonie), rogowacenia przymieszkowego (ramiona, uda), wrastających włosach po depilacji oraz wspomagająco w leczeniu niektórych schorzeń dermatologicznych (łuszczyca, rybia łuska, AZS, wyprysk).

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

całkiem dobry

Krem dość dobry choć mam zastrzeżenia.

Po pierwsze stosowałam ten krem w celu usunięcia problemu wrastających włosków. W tej kwestii muszę przyznać, że sprawdził się całkiem dobrze. Włoski już tak nie wrastały, choć nie w 100%, ale było całkiem ok. Skóra także była bardzo dobrze nawilżona.
Aby było widać jakieś rezultaty krem trzeba było stosować regularnie.

Nie stosowałam kremu w innych celach tj. regulacja podrażnionej skóry, nadmierne rogowacenie skóry, łuszczyca itd., więc nie mogę się do tego niestety odnieść i opisać jego działania.

Co do stosowania kremu, nie ma on prawie wcale zapachu, niestety jest dość niewydajny, potrzeba go sporo do rozsmarowania na skórze. Kosmetyk zostawia jeszcze na skórze coś w rodzaju osadu. Po zastosowaniu go na wieczór, rankiem skóra cały czas wydaje się jakby dopiero wsiąkł w nią jakiś preparat. Można niekiedy wyczuć delikatne lepienie się skóry - ale bardzo delikatne.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  27
  recenzji

  253
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  37
  recenzji

  227
  pochwał

  9,72

 3. 3

  8
  produktów

  136
  recenzji

  14
  pochwał

  7,47

Zobacz cały ranking