Yves Rocher, Energie Homme, Gel Désincrustant Visage (Oczyszczający peeling do twarzy usuwający oznaki zmęczenia)

Peeling należy stosować 2 razy w tygodniu przed goleniem. Wyciąg z guarany działa na skórę pobudzająco, usuwając natychmiast oznaki zmęczenia. Mikrogranulki z bambusa delikatnie oczyszczają skórę, usuwając z niej martwe komórki naskórka. Mentol daje uczucie odświeżenia i przyjemnego chłodu na twarzy. Po zastosowaniu kosmetyku skóra jest oczyszczona, gładsza i pełna energii.
Składnik aktywne
- Wyciąg z guarany o właściwościach stymulujących i pobudzających skórę. Do dziś guarana pozostaje rośliną zawierającą najwyższe stężenie kofeiny. Jej ekstrakt pozwala stymulować - w celu jej natychmiastowego pobudzenia.
- Mikrogranulki z bambusa oczyszczają skórę
- Mentol daje uczucie odświeżenia

peelingi
w tubie
żel
50 - 100ml

Oczyszcza, odświeża i pobudza skórę

Peeling zamówiłam razem z kremem z tej samej serii. Kosmetyk ma postać gęstego żelu, dlatego jest bardzo wydajny. Mikrogranulki z bambusa zawarte
w kosmetyku widoczne są gołym okiem i są dość doprze wyczuwalne podczas wykonywania zabiegu. Mąż wykonuje go raz w tygodniu przed goleniem, tak jak zaleca producent.
Myślę, że kosmetyk całkiem dobrze spełnia swoje zadanie. Po peelingu skóra jest gładka, rozjaśniona,bardziej promienna, zadbana i pobudzona. Również opakowanie jest bardzo praktyczne i miłe dla oka.
Minusem (podobnie jak w kremie z tej samej serii) jest zapach, który nie przypadł nam do gustu, chociaż w opiniach na stronie producenta wiele osób było nim zachwyconych, dlatego trochę nas to zaskoczyło.
Peeling kupiłam w promocji za 29,90 i za tą cenę myślę, że sprawdza się całkiem dobrze. Ze względu na zapach nie wiem czy kupię go ponownie.