Skinetic, Rewitalizujący tonik złuszczający

Skinetic, Rewitalizujący tonik złuszczający

Dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych Rewitalizujący tonik przywróci Twojej skórze uczucie nieskazitelnej świeżości i gładkości i przygotuje ją do aplikacji preparatów pielęgnacyjnych skinetic.

Ujdzie w tłumie

Cera mieszana, bardzo wrażliwa.
Skończyłam właśnie pierwsze opakowanie toniku, więc myślę że to idealny moment na jego recenzję.
Wydajność: Preparat jest bardzo wydajny, przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu starcza bez problemu na 4-5 miesięcy, co przy jego cenie jest bardzo atrakcyjne.
Działanie: U mnie żadne zapowiadane mrowienie nie wystąpiło ani razu, ale też nie podrażnił ani nie spowodował żadnych nieprzyjemnych niespodzianek mimo że mam skórę bardzo wrażliwą. Natomiast jeśli chodzi o efekt działania, to szczerze mówiąc nie widzę jakiejś specjalnej poprawy cery. Może i cera jest odrobinę gładsza i nieco bardziej promienna, ale zdecydowanie nie ma się nad czym zachwycać, bo efekt jest raczej przeciętny. Może przy cerach cieńszych i zdecydowanie bardziej suchych sprawdzi się lepiej, ja jednak nie mogę napisać żeby mnie zauroczył. Złuszcza bardzo delikatnie, więc nie obejdzie się bez normalnych peelingów. Miewałam już inne toniki z kwasami, a ten mimo sporych nadziej w nim pokładanych ulokował się gdzieś na samym końcu rankingu. Nie, nie jest zły, po prostu w moim przypadku jego działanie było zdecydowanie za słabe, by efekty były zadowalające. Co nie zmienia faktu, że dla innych dziewczyn może być strzałem w dziesiątkę.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

wygladza i nawilza

Z reguly nie uzywam tonikow, a ten stosuje 2x w tygodniu przed kremem na noc.

Ten tonik mnie zaskoczyl, bo rzeczywiscie wygladzil mi skore, ujednolicil ja, ale nie podraznil. Fajna odmiana po innych kosmetykach.
Czasem troszke szczypie, a generalnie delikatnie mrowi :)
Ladnie oczyszcza i wlasnie rewitalizuje. Wygladam bardziej swiezo i promiennie.

Jest bardzo wydajny i jak na nowinke kosmetyczna dobrze dziala.
Pewnie do niego wroce.

Używam tego produktu od: pol roku

tak :)

Kupiony w SP w promocji za 17 zl.

Plusy:
Zapach-neutralny
Delikatny dla skory
Nie podraznia
Skora jest gladka, taka jednolita
Uzywam go 4 razy w tygodniu na noc po demakijazu.
Widze duza poprawe stanu mojej skory, mniej niespodzianek sie pojawia :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jedna z najlepszych nowości 2014 roku.

Powiem szczerze, ze nie miałabym pojęcia o istnieniu nowej linii marki Oceanic gdyby nie notka na blogu Urban State of Mind. I chociaż blogom nie ufam już od dawna, to jednak Marta zainteresowała mnie produktem, który recenzowała/reklamowała. Na własnej skórze postanowiłam sprawdzić, co to za cudo.

Nie lubię oceniać toników. Głownie dlatego, ze niekoniecznie widzę ich działanie. Mam ogromny problem z ocena toniku z kwasem migdałowym Bielendy - kiedy używam go razem z serum efekty są świetne, solo nie działa już tak niesamowicie niestety. Tego się bałam w tym przypadku. Ale efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Nie jestem, że się tak wyrażę, kwasową dziewicą. Moja skóra przeszła wiele, zna sie doskonale z kwasami domowegomużytku - migdałowy, glikolowy, pha... Niestety ostatnio, pomwybitniemdobrym okresie z serum migdałowym Bielendy, zaczęło być gorzej. Postanowiłam na jakiś czas ograniczyć sera i kremy z kwasami, przerzuciłam sie na kosmetyki mocno nawilżające i to był strzał w dziesiątke. Jednak trochę brakowało mi chociażby delikatnego kwasu na co dzień. I wtedy kupiłam tonik Skinetic.
Na początku uderzył mnie mocny zapach kosmetyku. Mocny, specyficzny, no nie oszukujmy sie - śmierdzący. Po pierwszym użyciu moja skóra zareagowała dość gwałtownie - była zaczerwieniona, uwrażliwiona. Reakcja zupełnie inna niż po dotychczas używanych przeze mnie kwasach.
Pierwsze efekty były widoczne po około dwóch tygodniach - skóra była wyraźnie gładsza, koloryt jednolity, drobne blizenki (których nie ruszyło serum z migdałem) spłycone. Pełen zachwyt!

Producent zaleca stosowanie toniku dwa, trzy razy w tygodniu. Ja mam te wytyczne w nosie, używam codziennie. Po każdej aplikacji nakładam serum z kwasem hialuronowym Bielendy i żel aloesowy Mizona - taka kombinacja spisuje sie u mnie wyśmienicie. Cera jest miękka, gładka, fantastycznie nawilżona. Już nie pamietam, co to są suche skórki czy szorstkie placki na policzkach.

Prawdziwa perełka wsród produktów z kwasem. Niepozorny tonik, który ma zbawczą moc ;) Polecam - i tym, które kwasy już znają, jak i tym, które dopiero swoją przygodę z kwasami zaczynają.

Używam tego produktu od: Dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno