Palmolive, Naturals, Doskonałe Nawilżanie, Mydło w płynie do rąk z mleczkiem oliwkowym

Kremowe mydło w płynie Palmolive `Doskonałe nawilżanie` wzbogacone jest składnikami w 100% naturalnego pochodzenia: ekstraktem z oliwki i aloesu.

Bardzo dobre

Mydełko ma kremową konsystencje.Dobrze myje dłonie,nie przesusza.Higieniczne opakowanie z pompka,to u mnie duzy plus.Pieknie pachnie subtelnie oliwką jak żel pod prysznic .Cena atrakcyjna w promocji.

Ulubione mydło!

Jak mydło to Palmovite. Ubóstwiam te mydła w płynie za wszystko. Dostępne dosłownie wszędzie, od drogerii do hipermarketów. Kremowa, delikatna konsystencja myję dokładnie dłonie i przede wszystkim - nawilża je. Do tego delikatne, subtelne zapachy. Można je dostać od razu z pompką lub bez.
Każdy w mojej rodzinie ma te mydła, od lat. Gorąco je polecam!

Uwielbiam.

Uwielbiam to mydło. Jego zapach jest zniewalajacy! Jak dla mnie świetny produkt, który stosuje już od dłuższego czasu. Bardzo dobrze się pieni i jest wydajny.

jestem na tak

Mydełko z mleczkiem oliwkowym często powraca do mojej łazienki. Ładnie pachnie, doskonale się pieni, jest bardzo wydajne. Należy zaznaczyć że nie wysusza skóry i dobrze ją oczyszcza. Opakowanie też oceniam bardzo dobrze, ponieważ zdarzyło mi się kupić mydło, w którym pompka się po kilku dniach zacięła. Mydełko to oceniam bardzo dobrze, lubię też inne mydła z tej serii.

pieknie pachnące dłonie

Uwielbiam ten zapach , miałam już żel o tym zapachu i pachniał obłędnie. Mydło świetnie się pieni, nie wysusza rąk, zapach przez krótki czas utrzymuje się na skórze. Mydło ma gęstą konsystencję co jest dużym plusem. Kupię go na pewno ponownie, bo zapach jest absolutnie piękny a ja lubię mieć ładnie pachnące ręce.

Piękny otulający zapach na jesień

Mydło ma piękny otulający zapach, kwiatowy ciepły, ale nie duszący, dlatego lubię je kiedy jest chłodno. Biała konsystencja, dobra cena za dość dużą pojemność. Wygodne opakowanie z pompką, która zawsze mi działała.

Świetne

W mydełkach lubię przebierać i zmieniać zapachy, ale nie lubię kiedy przesuszają moje ręce.. na szczescie to mydełko tego nie robi:) jest kremowe, dobrze sie pieni i ma delikatny oliwkowy zapach. Jest też całkiem wydajne, choć wiadomo, że mydełka szybko się zuzywają, dobrze wiec zachowac opakowanie z pompką i kupic uzupełnienie o wiekszej pojemnosci. Polecam :)

Bardzo dobre mydło

Kupiłam za kilka złotych w drogerii i jestem zadowolona. Zapach jest bardzo ładny i utrzymuje się długo po myciu.
Mydło się dobrze pieni, wystarczy odrobiny, by porządnie umyć ręce.
Dokładnie oczyszcza. Skóra po nim nie jest sucha.
Pompka nie zacina się. Wydajność ok.
Chętnie wypróbuję jeszcze inne mydła z tej serii.

Uwielbiam!! :)

Moje ulubione ze wszystkich mydeł! Ma cudownie jedwabiście kremową konsystencję. Taką wręcz luksusową:) Obłędnie pachnie. Wydajność jest co prawda średnia, ale w momencie, gdy kosmetyk mi odpowiada w 100%, jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza. Nie wysusza dłoni. Bardzo dokładnie myje. I w dodatku pielęgnuje. Czego więcej można wymagać od mydła????

Przyjemne mydło

Zużyłam już kilkanaście opakowań tego mydła i zawsze z przyjemnością do niego wracam.

+ dobrze oczyszcza skórę rąk, zostawia ją czyściutką i odświeżoną
+dobrze się pieni
+ nie wysusza rąk, delikatnie pielęgnuje, nawilża
+ bardzo miła, kremowa konsystencja
+ ładny, neutralny zapach
+poręczne, solidne opakowanie z pompką

+/- wydajność i cena

ok, ale nie czuje nawilżenia

Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z oliwki i aloesu. Dobrze myje, ale uczucia nawilżenia nie czuje. Może u kogoś innego się sprawdzi.
Zapach neutralny, delikatny. Produkt wydajny.

Lubię

Fajne mydło o neutralnym zapachu. Nie wyróżnia się niczym szczególnym ale naprawdę nieźle spełnia swoją rolę. Ma gęstą kremową konsystencję i tu malutki minus - czasem ciężko zużyć je do końca, a w dodatku przez białą butelkę nie widać ile jeszcze produktu zostało w butelce. Wydajność w normie.

Plusy:
+dobrze spełnia swoją rolę
+nie wysusza nadmiernie
+neutralny i delikatny zapach

Minusy:
-opakowanie mogłoby być przezroczyste, bo tak nie widać ile jeszcze kosmetyku jest w środku