Eveline, Matujący puder mineralny z jedwabiem

Eveline, Matujący puder mineralny z jedwabiem

Ultralekka formuła nie zapycha porów skóry. Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem Anti - Shine który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.

prasowany
matujące, kryjące
Krycie
mocne

nie zły ale są lepsze

Puder w sumie od biedy się nada kiedy nie mamy pod ręką nic innego.. jednak nie jest to mój puder numer 1. Na twarzy prezentuje się nie za fajnie, nadaje twarzy niezbyt ciekawy zółtawy kolor i nie spełnia się jako produkt do wykończenia makijażu. Do torebki się nie nadaje, otwiera się sam.

Dobra jakość i cena

Puder świetnie się u mnie sprawdził, gdy nie używałam podkładu. Delikatnie kryje i wyrównuje koloryt skóry. Pozostawia moją skórę gładką i matową na dość długo., a do tego jest w niskiej cenie. Jedynie do czego mogę się przyczepić to słabej jakości opakowanie, które pękło mi przy pierwszym upadku,

Niesamowity!

Ten puder jest niesamowity! Jest absolutnym ideałem.
- matuje - nie robiąc mąki na twarzy,
- upiększa skórę - po nałożeniu twarz wygląda jak świeżo po nałożeniu podkładu, zakrywa niedoskonałości, zaczerwienienia i cienie pod oczami (nie wiem jak o to robi :)
- nie plami, rozprowadza się równomiernie, stapia się ze skórą, jest kompletnie niewidoczny
- jest niesamowicie lekki, nie czuje się go na twarzy
Dla mnie ideał!

bardzo dobry

Używam Nr 32 Natural. Który dla mnie jest ciut ciemniejszy ale nie robi mi krzywdy na twarzy dlatego bardzo do lubię wygląda naturalnie mimo tego. Nakładam pędzlem na twarz i szyję i wygląda rewelacyjnie. Nie zapycha.

Jeszcze nie ideał

Lubię go i jest to puder którego używam już długo. Nie jest ideałem ale jest całkiem okej. Po prostu się już do niego przyzwyczaiłam.
Puder dobrze matuje i kryje. Ja osobiście posiadam odcień transparentny poniewaz mam podkład dokładnie jak moja cera więc nie chciałam zmieniać jego odcienia. I puder faktycznie jest transparentny.
Nie zapycha ani nie uczula. Jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie starcza mi na kilka miesięcy. Jestem w trakcie x opakowania jest go już nie dużo ( na środku zrobiła się dziura) i to starczy mi na ok 2-3 tygodnie. Już nawet nie pamiętam kiedy go kupilam.
Cena też jest bardzo w porządku.
Jedyna wadą jest opakowanie. Mi osobiście się nie podoba. Nakrywka przyklejona jest na delikatna taśmę. Po dłuższym czasie się odkleja. Bardziej komfortowe byłoby pudełeczko na zaczep.

Puder matujący, który nie matuje.

Bardzo słaby kosmetyk, który nie broni się na żadnej płaszczyźnie. Nie matuje, nie utrwala makijażu. Podkreśla suche skórki. Lubi robić plamy na twarzy. Do tego kolor się utlenia i zmienia na pomarańczowy. Nie potrafię znaleźć choćby jednej zalety tego produktu. Zdecydowanie nie.

nie skradł mojego serca

puder matuje, nie jest transparentny nawet wersja transparentna, ma ciemne odcienie, niektore wpadaja w zolty odcien, sa tez neutralna. brakuje jednak jasnych w tonacji zoltej. puder ma nieprzyjemny zapach, jakby byl stary juz w momencie zakupu. ma dosc grubą konsystencje, jest slabo zmielony. potrafi zrobic efekt maski, ciastka.

Dobry, z małym ale...

Niedrogi puder, który równomiernie rozprowadza się na twarzy, za pomocą pędzla. Bardzo ładnie stapia się z podkładem (w moim przypadku Estee Lauder Double Wear). Żadnych smug, raczej trwały, nie robi maski. Nie wysusz skóry, choć niestety - i to jego jedyny minus - również nie matuje na więcej niż 4 godziny. Jeśli masz bardzo tłustą skórę, raczej nie pomoże. Dla posiadaczek normalnej będzie idealny. Ogólne wrażenie na plus, używam go regularnie.

Świetny

Używam go bardzo długo i nie mogę skończyć pierwszego opakowania. Jest naprawdę bardzo wydajny, dobrze matuje. Wytrzymuje 8h kiedy jestem w szkole, oczywiście trzeba poprawić efekt po jakiejś aktywności fizycznej. Bez zarzutu! Kolor jest jak najbardziej dopasowany do mojej cery i fluidu. Nie zawsze używam fluidu, dlatego częściej używam samego pudru matującego aby delikatnie ukryć niedoskonałości i sprawdza się świetnie.

Hmm

Bardzo zawiodłam się na tym produkcie. Dziwnie zachowywał sie na mojej skórze. Zminial barwę i był nietrwały. Wiecej na pewno go bie kupię.
Mam parę kosmetyków z tej firmy i spodziewałam się czegoś lepszegi

Może być

Sama nie wiem jak ocenić ten puder.
Jest na pewno tani oraz bardzo wydajny. Używam go prawie rok i jeszcze końca nie widać.
Używam kolory 35-Golden Beige, kolor dopasowuje się do twarzy i praktycznie nie widać, że ma się coś na twarzy.
Niestety z matem jest już gorzej. Średnio co dwie godziny muszę robić poprawki, czasem zdarza się, że po godzinie.
Duży plus jest taki, że nie zapycha ani nie wysusza skóry.
Opakowanie - tragedia. Napisy się ścierają i wieczko pęka.

Taki sobie

Kupiłam go, ponieważ na szybko potrzebowałam jakiegoś pudru. Matuje, ale nie na długo. Nie jestem zwolenniczką prasowanych pudrów, więc ten również nie przypadł mi do gustu. Nie jest najgorszy.