Eveline, Matujący puder mineralny z jedwabiem

Eveline, Matujący puder mineralny z jedwabiem

Ultralekka formuła nie zapycha porów skóry. Pierwszy puder prasowany marki Eveline Cosmetics wzbogacony kompleksem Anti - Shine który skutecznie matuje i ujednolica cerę.
Delikatna i aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry oraz nadaje jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Puder dostępny jest w 6 półtransparentnych odcieniach, które idealnie stapiają się z kolorytem skóry, kryjąc równocześnie drobne niedoskonałości i przebarwienia.

prasowany
matujące, kryjące
Krycie
mocne

Jest ok

Mam cerę normalną, która w lecie czasem się buntuje. Latem staram się jak najmniej malować, by nie zapychać cery, ale ona nie zawsze wygląda na tyle dobrze bym mogła sobie na to pozwolić. No i przeszkadza mi błyszczenie w reakcji na upały. Puder od Eveline okazał się dla mnie ideałem. Daje bardzo naturalny efekt. Matuje skórę, ale jej nie wysusza. Doskonale wtapia się cerę jednocześnie bardzo poprawiając jej wygląd. Długo się trzyma na twarzy i jeśli się ściera to równomiernie. Dobrze się nakłada pędzlem i jest bardzo wydajny. Maskuje drobne zaczerwienienia i cienie pod oczami. Nie pyli wszystkiego wokół przy używaniu. Nie zapycha porów i nie powoduje wysypu krostek jak w moim przypadku większość innych pudrów i podkładów Jak dla mnie to po prostu ideał.

Wg mnie dobry

Po pierwsze jest dość duża gama kolorystyczna, więc jest w czym wybierać.
Po drugie, nie uczula, nie zapycha, nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w drobne (na szczęście!) zmarszczki mimiczne.
Według mnie dobrze matuje, ładnie wykańcza makijaż, nie posiada żadnych migoczących drobinek, co mają niektóre pudry matujące. Na mojej buzi utrzymuje się cały dzień, z nosa się ściera, ale u mnie to standard.
Bardzo często nie używam podkładu, bo nie ma takiej potrzeby, ten puder ma dobre krycie.
W stosunku cena-jakość wypada bardzo dobrze.
Minusem jest opakowanie, proste, może się zepsuć. Szkoda, że nie ma lustereczka.
Podsumowując to tani i dobry puder.

Zdecydowanie NIE !

Jeden z produktów, którego już nigdy w życiu nie kupię. Nierównomiernie się nakłada, ponadto tworzy efekt maski na twarzy. Największa jego wada to jego kolor, który po chwili ciemnieje.

dobry puder

Kupiłam go w promocji. Chciałam sprawdzić czy pudry tej firmy są dobre. Nie zawiodłam się choć nie zachwycił mnie aż tak abym do niego ciągle wracała. Ładnie matuje skore. Ma przyjemny zapach. Opakowanie też jest ładne. Ale nie wiem czy jeszcze do niego wrócę.

Nie żałuję

Nie żałuję kupna tego pudru ale nie pokochałam go do szaleństwa jest poprostu dostatecznym produktem. Ładnie matuje twarz wygładza ja nie wchodzi w zmarszczki nie zapachya. Nie osypuje się i jest dość wydajny. Opakowanie plastikowe nie zbyt trwałe łatwo może się uszkodzić.

Dobry

Puder ładnie prezentuje się na twarzy - naturalnie. Jeśli chodzi o mat to matuje skórę lecz tylko na 2-5 godzin w zależności od pogody i od tego co robię. Łatwo się go aplikuje za pomocą pędzelka.

Mam wątpliwości

Dobry puder matujący, podoba mi się jego działanie, niestety po nałożeniu go na twarz mam wrażenie, że przyciemnia make-up i mimo idealnej skóry staje się ona po prostu za ciemna.

Matujący puder EVELINE

Bardzo fajny, lekki puder do twarzy. Idealnie matuje, nie pozostawia na skórze wrażenia maski, ani jej nie przesusza. Ma ładny delikatny zapach, jest w wygodnym opakowaniu. Nie obsypuje się, na skórze utrzymuje się bardzo długo i nie robi się pomarańczowy.

nie zły ale są lepsze

Puder w sumie od biedy się nada kiedy nie mamy pod ręką nic innego.. jednak nie jest to mój puder numer 1. Na twarzy prezentuje się nie za fajnie, nadaje twarzy niezbyt ciekawy zółtawy kolor i nie spełnia się jako produkt do wykończenia makijażu. Do torebki się nie nadaje, otwiera się sam.

Dobra jakość i cena

Puder świetnie się u mnie sprawdził, gdy nie używałam podkładu. Delikatnie kryje i wyrównuje koloryt skóry. Pozostawia moją skórę gładką i matową na dość długo., a do tego jest w niskiej cenie. Jedynie do czego mogę się przyczepić to słabej jakości opakowanie, które pękło mi przy pierwszym upadku,

Niesamowity!

Ten puder jest niesamowity! Jest absolutnym ideałem.
- matuje - nie robiąc mąki na twarzy,
- upiększa skórę - po nałożeniu twarz wygląda jak świeżo po nałożeniu podkładu, zakrywa niedoskonałości, zaczerwienienia i cienie pod oczami (nie wiem jak o to robi :)
- nie plami, rozprowadza się równomiernie, stapia się ze skórą, jest kompletnie niewidoczny
- jest niesamowicie lekki, nie czuje się go na twarzy
Dla mnie ideał!

bardzo dobry

Używam Nr 32 Natural. Który dla mnie jest ciut ciemniejszy ale nie robi mi krzywdy na twarzy dlatego bardzo do lubię wygląda naturalnie mimo tego. Nakładam pędzlem na twarz i szyję i wygląda rewelacyjnie. Nie zapycha.