Dr.Organic, Pomegranate, Deodorant Roll - On (Organiczny Dezodorant w kulce `Owoc granatu`)

Sprawdź ceny produktu

Przeciwbakteryjny dezodorant roll-on, delikatny, a jednocześnie bardzo skuteczny, o bogatych właściwościach pielęgnacyjnych. Stworzony na bazie organicznego granatu z dodatkiem aloesu, oleju słonecznikowego, płucnicy islandzkiej i chrząstnicy kędzierzawej, oraz witaminy E. Pozostawia skórę delikatną, wygładzoną i odżywioną, oraz zapewnia długotrwałą ochronę przeciwko poceniu się i przykremu zapachowi.

świetny

Bardzo długo szukałam naturalnego dezodorantu bez aluminium i jego związków. W końcu znalazlam coś idealnego dla mnie. Zapach jest specyficzny, ale szybko się do niego przyzwyczaiłam. Jest też dosyć trwały, wyczuwalny nawet po kilku godzinach. Oczywiście trzeba pamiętać, że jest to dezodorant a nie antyperspirant . Nie hamuje pocenia, ale zapobiega rozwojowi bakterii a tym samym powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Jedynym małym minusem jest topornie działająca kulka. Myślę, że przetestuję również inne wersje zapachowe.

Używam tego produktu od: 6 miesęcy