Zielone Laboratorium, Szampon aromaterapeutyczny z olejkami eterycznymi

Zielone Laboratorium, Szampon aromaterapeutyczny z olejkami eterycznymi

Zielone Laboratorium szampon aromaterapeutyczny z olejkami eterycznymi do codziennego stosowania został stworzony na bazie naturalnych i delikatnie myjących środków skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy. Stymulujące olejki eteryczne odświeżają i wzmacniają włosy. Zielone Laboratorium szampon aromaterapeutyczny z olejkami eterycznymi do codziennego stosowania łagodzi podrażnienia, wzmacnia włosy i dodaje blasku. Zawiera naturalne i delikatnie myjące środki. Pachnie olejkami z lawendy, eukaliptusa, drzewka herbacianego, geranium i rozmarynu. Nie zawiera: SLES, SLS, ALS, PEGów, silikonów, olejów mineralnych, parabenów, sztucznych barwników.
Produkt dla wegan - nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego.
Składniki aktywne: ekstrakt z rozmarynu, ekstrakt z mięty, ekstrakt ze skrzypu, olejek drzewko herbaciane, olejek eukaliptusowy, olejek geraniowy, olejek lawendowy, olejek rozmarynowy

Warty poznania

Skład i zapach - cudne! Szampon ma miodowy kolor i jest lekko mętny.
Szampon jest delikatny. Mam włosy skłonne do przetłuszczania i kiepsko radził sobie z pierwszym myciem - szampon w kontakcie z nagromadzonym sebum stawał się tępy i zbijał włosy w strąki. Bywało, że musiałam powtarzać czynność mycia trzykrotnie (standardowo myję włosy dwa razy). Poradziłam sobie z tym problemem używając do mycia wstępnego innego, silniejszego szamponu, a szampon z zielonego laboratorium stosowałam do mycia właściwego. Zdecydowanie lepiej się pienił, tępość zniknęła i szampon miał okazję pokazać wszystkie swoje zalety. Czasami po spienieniu zostawiałam go na parę minutek.
Świetnie wpływa na kondycję włosów - podreperował podsuszone końcówki. Nie zwiększa objętości, ale sprawia, że włos wydaje się być grubszy, zdrowszy, jest cięższy i elastyczny. Zwiększa się podatność na falowanie a układanie to czysta przyjemność.
W przypadku moich włosów trochę przyspieszał przetłuszczanie.

numer jeden

Delikatny, łagodny szampon o przecudownym zapachu. Włosy dokładnie oczyszczone, miękkie, podatne na układanie. Mimo zapachu i obecności olejków eterycznych w składzie, nie podrażnia mojej skóry głowy, a jestem dosyć silnie uczulona na pochodne ziół. Pieni się delikatnie, trzeba dać mu trochę czasu na zadziałanie po nałożeniu na włosy, ale myje bardzo dokładnie. Zazwyczaj wystarcza mi pojedyncze nałożenie i spłukanie, czasem, jeśli przetrzymam włosy dłużej bez mycia, trzeba powtórzyć.
Dla mnie genialny - nie obciąża włosów, nie klei się. I wyeliminował mi problem wypadających włosów. Jednym słowem: strzał w dziesiątkę! :-)

Używam tego produktu od: 1.5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże 250ml