Palmolive, Naturals, Doskonałe nawilżanie, Żel pod prysznic z oliwkami i mleczkiem nawilżającym (nowa wersja)

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Ultra Moisturisation wzbogacony w 100% naturalnymi ekstraktami z oliwek i aloesu oraz kompleksem witamin. Jego bogata, aksamitna konsystencja pomaga nawilżyć skórę.Testowany dermatologicznie.

w butelce
w płynie
100 – 250ml

Bezpieczny i sprawdzony

PLUSY:
+ ładna szata graficzna, dobre zamknięcie, przez co mam pewność, że nie wyleje się w torbie, np. podczas podróży,
+ piękny zapach,
+ dostępność,
+ kilka wersji pojemnościowych, nawet opakowanie z pompką, która ułatwia wydobycie produktu z opakowania,
+ nie wysusza skóry, nie podrażnia,
+ gęsty, przez co jest wydajny.

Sprawdzony, lubiany, czasem do niego wracam.

Zachwycił!

Dosłownie!Po żel sięgnęłam kiedy poprzednik o innym zapachu się skończył i postanowiłam,że wypróbuje kolejny zapach,nie sądziłam ,że będzie tak pięknie pachniał! Spodziewałam się zapachu raczej zwykłego.. "mydlanego" a tu taka niespodzianka,zaskoczył mnie jeszcze tym,że zapach aż tak szybko nie znika ze skóry jak w przypadku innych żeli po prysznic.Po użyciu żelu moja skóra jest miękka,gładka i czuję,że również nawilżona.Produkt o odpowiedniej konsystencji i pięknym zapachu zamknięty w Uroczo wyglądającym opakowaniu,wygodnym i poręcznym w codziennym użytkowaniu.

Przyjemny

Ma piękny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Nie podrażnia, dobrze się spłukuje i pieni. Nie przesusza skóry, pozostawia ją czystą, pachnącą, miękką i przyjemną w dotyku. A poza tym uwielbiam zapach oliwek :)

Godna polecenia

Bardzo wydajny i w fajnej cenie kremowy żel pod prysznic. Lubie go za kremowa konsystencję ,bardzo delikatny przyjemny zapach. Bardzo dobrze myje ciało pozostawiajac je delikatne gladkie i dosc nawilzone

oliwka

Naprawdę mocno się zaskoczyłam tym żelem pod prysznic.

Przede wszystkim pięknu zapach i to jaki jest trwały! NAPRAWDĘ! Skóra pachnie, cała łazienka, ręcznik.
Przy tym zapach nie jest duszący czy nachalny.

Bardzo dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę, przy tym ją nawilża i nie jest przesuszona.

Jest duży, tani, łatwo dostępny i baaardzo wydajny.

Fajny

Troszkę obawiałam się zapachu jakoś nie kupowałam wcześniej kosmetyków z oliwką ale po pierwszym opakowanie wiem że nie ma on nic wspólnego z moimi przypuszczeniami Żel bardzo pięknie i delikatnie pachnie.Ma bardzo solidne opakowanie z którego nic nie wypływa jest dość wydajny i dobrze się pieni.Kąpiel z nim to sama przyjemność żel otula ciało i już wtedy sprawia że jest ona nawilżona i odświeżona.Cena bardzo zaskakuje dlatego pewnie jeszcze nie raz go kupię.

Wydajny, tani i bardzo dobry

Mam dużą wersję 750 ml. z pompką. Kupiłam na promocji i cena była bardzo przystępna jak za taką ilość żelu.
Opakowanie wygodne, stabilne - nie przewraca się pod prysznicem, załączona pompka ułatwia dozowanie żelu.
Konsystencja dość gęsta, kremowa. Dobrze się pieni, rozprowadza na skórze i równie dobrze spłukuje, nie pozostawiając żadnego osadu.
Sam żel dobrze oczyszcza skórę. Jest bardzo wydajny - nieduża ilość pozwala na umycie całego ciała. Skóra jest po nim nie tylko umyta ale jednocześnie czuję, że żel w ogóle jej nie wysusza. Jest po prysznicu gładka w dotyku i odczuwalnie lekko nawilżona. Żel myje i jednocześnie ma działanie pielęgnujące.
Zapach przyjemny, mocno wyczuwalny podczas mycia, ale już na skórze nie zostaje na długo, jednak umila chwilę wieczornego relaksu pod prysznicem.
Ogólnie oceniam ten żel bardzo dobrze. Jest tani i przyjemny w używaniu. Swoje robi i na dodatek nie przesusza mojej skóry. Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień, nawet myłam nim uszkodzoną skórę i nic nie piekło, jest dosyć delikatny.
Goliłam na jego bazie nogi i okolice pach i bikini i spisuje się w tej roli (żelu do golenia) bardzo dobrze. Fajnie rozmiękczył włoski. Nie miałam żadnych problemów z depilacją.
Zapewne kupię ponownie, bo warto - bardzo fajny żel. Polecam.

Nie dla mnie

Skuszona niska cena na promocji w drogerii kupiłam dwa opakowania żelu. W internecie można wyczytać o nim bardzo dobre opinie stad tez nie wahałam się go kupić. Bardzo się pomyliłam, już po kilku kąpielach moja skóra była podrażniona, czerwona i pojawił się świąd. Niestety żel mi nie służy. Oczywiście jest wydajny, dobrze się pieni i konsystencja jest bardzo dobra, cena na promocji opakowania z pompką również na duży plus - za to daje 3 gwiazdki. Jednak za negatywne działanie u mnie nie mogę dać więcej. Niestety musiałam oba opakowania żelu oddać rodzinie. Jednak polecam wypróbować na sobie, nie koniecznie takie działanie jak u mnie pojawi się u każdego.

Oliwkowy raj

Żel pachnie pięknie,bardzo delikatnie, jednak zapach jest długo wyczuwalny w łazience. Produkt ma idealną konsystencję, nie jest wodnisty, dobrze się pieni. Zostawia skórę delikatnie miękką, nie podrażnia, nie powoduje alergii. Opakowanie jest poręczne, ma dobry zatrzask, nie wylewa się w podróży. Bardzo dobra jakość za niewygórowaną cenę.

Zapach oliwki świeżej

Uwielbiam żele pod prysznic palmolive za ich intensywne zapachy. Mleczko o zapachu oliwki jest rozkoszą dla ciała, używam go od świąt a zapach unosi się po całej skórze a skóra zarazem staje się delikatniejsza. Konsystencja żelu jest idealna.

Faworyt z linii Palmolove Naturals

To mój ulubiony żel Palmolive Naturals. Ma piękny zapachy, który otulaja moje ciało. Żel cenię za jego formułę nawilżającą i zmiękczajacą. Nie wywołuje alergii, podrażnień i uczuleń skóry. Dobrze się pieni i jest wydajny. Uwielbiam go kupować w butelkach z pompką po 750 ml, dzięki czemu dozowanie jest łatwe i przyjemne. Polecam!

Pięknie pachnie

Żel dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza skórę. Nie podrażnia jej i nie wysusza. Zawiera mleczko nawilżające i rzeczywiście widać, że skóra jest po nim nawilżona, gładka i przyjemna w dotyku.

Opakowanie jest wygodny, a żel dosyć wydajny.

Na szczególną uwagę moim zdaniem zapach. Wiem, że to tylko kwestia gustu, ale myślę, że ten jest naprawdę wyjątkowy. Zwykle preferuję owocowe i kwiatowe zapachy i zaskoczyło mnie, że oliwkowy zapach tak bardzo mi się spodobał. Kiedy po raz pierwszy użyłam tego żelu, jeszcze długo po kąpieli czułam przyjemny zapach i zastanawiałam się, który z moich kosmetyków tak ładnie pachnie. Dopiero potem zorientowałam się, że to właśnie ten żel :)