Palmolive, Naturals, Doskonałe nawilżanie, Żel pod prysznic z oliwkami i mleczkiem nawilżającym (nowa wersja)

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Ultra Moisturisation wzbogacony w 100% naturalnymi ekstraktami z oliwek i aloesu oraz kompleksem witamin. Jego bogata, aksamitna konsystencja pomaga nawilżyć skórę.Testowany dermatologicznie.

w butelce
w płynie
100 – 250ml

Bardzo dobry

Używam tego żelu pod prysznic od dłuższego czasu i jestem z niego bardzo zadowolona.Nie dość,że bardzo dobrze oczyszcza skórę,to dodatkowo nie podrażnia jej i nie wysusza.Wspaniale nawilża skórę,która po jego zastosowaniu przez długo jest miękka w dotyku.

Oliwkowe Love

Klasyczny Łatwo dostępny i od lat niezawodny.
Żel Palmolive z nowej wersji równie skuteczny jak wcześniejszy.
Zapach rozluźnia i otula dawką komfortu i odświeżenia, pielegnuje, oliwka i aloes dają uczucie nawilżenia i relaksu nawet podczas szybkiego prysznicu. Ja wolę zdecydowanie dłuższe kąpiele z nim i domowe Spa.
Nie podrażnia, nie uczula, można go dostać w praktycznie kazdym sklepie czy drogerii.

Piękny!

Palmolive Naturals to przede wszystkim piękne zapachy otulające ciało. Żel nawilża, odżywia i zmiękcza skórę. Działa relaksująco i odprężająco na umysł i ciało. Nie wywołuje alergii, podrażnień i uczuleń skóry. Dzięki gęstej konsystencji dobrze rozprowadza się po ciele i pieni się fantastycznie. Jest bardzo wydajny i posiada wygodne oraz stylowe opakowanie.

Ładnie pachnie i świetnie się pieni.

Żel Palmolive z oliwkami i mleczkiem ma zapach, który wywołuje we mnie bardzo miłe i ciepłe skojarzenia. Delikatny jest nie tylko zapach, ale i formuła żelu - pozostawia skórę miłą w dotyku. Nie ma mowy o podrażnieniach czy przesuszeniu. Żel ma dość gęstą, kremową konsystencję i jest w miarę wydajny. Nadaje się dla całej rodziny. Pamiętam, że dawno, dawno temu omijałam ten kosmetyk z daleka - nie miałam zaufania do zgniłozielonej "zakrętki" i tym samym: nie miałam ochoty tego kosmetyku wąchać. Kiedyś jednak - zupełnie przypadkowo - powąchałam i... pokochałam :) Ten produkt kupuję często, gdy nie mam czasu na namysły w sklepie - biorę go jako tzw. PEWNIAKA. Najważniejsze dla mnie jest to, że produkt dobrze się pieni i oczyszcza. Warto wypróbować! Polecam.

Przyjemny

Lubię wiekszosc zeli Palmolive.Ta wersja nalezy akurat do kremowych.Konsystencja dosc gesta,przyjemny subtelny zapach.Nie wysusza skory,dobrze myje.Czesto mozna dostac na promocji.

Uwielbiam!

Uwielbiam ten żel pod prysznic. Ma bardzo delikatna, kremowa konsystencje która bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. No i oczywiście ten zapach - jak dla mnie zniewalajacy!
Jestem wielka zwolenniczką tego żelu pod prysznic i polecam każdemu!

Uwielbiam go

Uwielbiam ten żel kiedyś używałam go bez przerwy ostatnio dostałam go w prezencie i znów sobie o nim przypomniałam . Żel ma idealną kremową konsystencję i świetnie się pieni. Zapach jest po prostu obłędny , dość długo wyczuwam go na mojej skórze. Żel pozostawia skórę pachnącą i miękką absolutnie nie podrażnia i nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych.

Świeżość nawet do kilku godzin po kąpieli

Dostałam jako prezent od osoby, która nie używa żeli pod prysznic, tylko mydła i... jestem mile zaskoczona.
Głownie dlatego, że jest to jeden z produktów, który w ostatnim czasie nie uczulił mnie.
Konsystencja jest mleczna, zapach jest świeży i przyjemny, a sam żel jest wydajny i całkiem nieźle się pieni (mógłby bardziej, ale z drugiej strony - im mniej pochodnych SLS, tym lepiej).

Po kąpieli żel pozostawia na skórze tak jakby śliską powłokę, ale nie jest ona nieprzyjemna. Na pierwszy rzut oka może dawać uczucie "niedomycia", ale po wysuszeniu i dotknięciu czuć jaka jest miękka.

Ogólnie ciało jest domyte i czyste. Przykładowo, 4h temu wzięłam prysznic, a skóra nadal ładnie pachnie oraz jest miękka i świeża. Wiadomo, nie pachnie oczywiście już tak intensywnie jak na początku, ale efektem jestem zachwycona.
Warto jest dopłacić i zainwestować w przyszłych zakupach w ten żel, niż "galaretki" za 3zł, które notorycznie mnie uczulają i wysuszają.

Klasyczny otulający zapach i niska cena

Lubię go przede wszystkim za zapach (kwiatowy, otulający, na chłodne jesienne dni) i za mlecznobiały kolor. Ma gęstą konsystencję i jest super wydajny - nawet mała ilość się dobrze pieni.

Mój ulubieniec

Bardzo delikatny, nawilżający o kremowej konsystencji.
Nie podrażnia skóry, zostawia przyjemny zapach na skórze.
Bardzo wydajny. Przy opakowaniu 750 ml pompka, która ułatwia dozowanie.

Nawilża!

Ma całkiem bogatą formułę, dobrze się rozsmarowuje, robi pianę i ma cudny mleczno-oliwkowy zapach. Powiem takze, że zauwazylam wygładzenie i nawilzenie skory (przy atopowej to prawdziwy sukces:)) Żele pod prysznic idą u mnie w zastraszającym tempie, wiec duza butla to jest to :)

Bardzo dobry

Lubię różnorodnośc zapachów pod prysznicem, choć na półce w łazience mam kilka żeli, to gdy będąc w Biedronce znalazłam na pólce ten żel kupiłam. Lubię żele Palmolive bo dobrze się pienią i nie przesuszają skóry. Żel ma bardzo ładny zapach, delikatną kremową konsystencję i dobrze oczyszcza. Po prysznicu skóra jest miękka i delikatna w dotyku, lekko nawilżona. Żel jest wydajny, używam myjki, niewielka ilość wystarczy na umycie całego ciała. Polecam.