Wibo, S.O.S Weak Nails, Odżywka do paznokci

Wibo, S.O.S Weak Nails, Odżywka do paznokci

Pojemność 8,5 ml

Odżywka regenerująca do bardzo zniszczonych paznokci. Wyrównuje płytkę, zmniejsza łamliwość, nawilża, rewitalizuje, uelastycznia i rozjaśnia. Zawiera filtry UV, kompleks witamin, wapń oraz wyciągi roślinne: wyciąg z cytryny, aloesu, grejpfruta, granatu oraz żeń-szenia.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Benzophenone-3, Trimethypentanediyl Dibenzoate, Hexanal, Punica Granatum Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Isopropyl Myristate, Glycerin, Propylene Glycol, Polyvinyl Butyral, Aqua, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Vitis Vinifera Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Glyceryl Linolenate, Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Panax Ginseng Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Calcium Pantothenate, CI 60725, Tocopherol, Glycine Soja Oil.

Jestem zadowolona

Kupiłam w ferie, żeby podratowac paznokcie po hybrydach. Oczywiście jestem crazy, więc na jednej stronie było wibo a na drugiej odżywka zaprzyjaźnionej kosmetyczki.
Różnice między produktami zauważyłam natychmiast. Wibo jakby Scala paznokcie, wyrównuje płytkę i sprawia, że są twardsze niż w rzeczywistości. Nie pekaly i nie wyginaly w każdą stronę (miałam takie miekkie)
Na odżywkę można nałożyć lakier, lub pozostawić gołe - odżywka jest przezroczysta, ma niezłe błyski
Spodobała mi się bardzo, optycznie też wygląda dobrze. Jest tania i dostępna w każdym Ross.
W porównaniu do droższej odżywki (przeznaczonej specjalnie do paznokci po zdjęciu hybryd) wibo spisuje się świetnie

Rewelacyjna

Odżywka jest świetna, efekty widać od pierwszego użycia. Po 2-3 tygodniach stosowania gołym okiem widać, że paznokcie są twardsze, grubsze, mocniejsze i rosną o wiele szybciej. Świetny jako base pod lakier. Niestety minusem jest skład produktu i to, że odżywka szybko gęstnieje - poprzednią buteleczkę zużyłam do połowy, bo zawartość zrobiła się zbyt glutowata żeby wysychać do końca na paznokciach.

Moja ulubiona

Odżywka ma bardzo przyjemną konsystencję i pędzelek, którym dobrze się maluje. Opakowanie jest ładne, a do tego poręczne. Produkt szybko wysycha i jest świetną bazą pod lakiery. Dzięki niemu moje paznokcie wyglądały o wiele lepiej niż przed użyciem, a do tego mam wrażenie, że były twardsze (po kilku dniach używania).

Jedna z lepszych

Kupiłam w przerwie hybrydowej żeby mieć cokolwiek na paznokciach i sprawdziła się super. Nie odchodziła tak szybko jak inne odżywki, paznokcie były mocniejsze, nie rozdwajały się, były twardsze. Schła całkiem szybko, wad brak. :)

przeciętniak

Potrzebowałam ostatnio przezroczystej bazy pod lakier. Niestety odżywka z Eveline nie spełniała swojego zadania. Musiałam się posiłkować s.o.s. weak nails od wibo.

Paznokcie stały się mocne, ale nie aż tak jak bym sobie życzyła. Pod lakier nadaje się idealnie. Także możemy z niej zrobić top coat. Nie zauważyłam skutków ubocznych odżywki. Nie wysusza skórek. Jest dość wydajny. Nabłyszcza i ochrania naszą płytkę.

Jeśli mi się skończy ta odżywka, ponownie skuszę się na wibo i ich produkty pielęgnujące do paznokci.

sprawdza się

Na paznokciach bez problemu utrzymuje się około tygodnia. Już po tym jednym użyciu zauważyłam znaczną poprawę. Paznokcie nie są łamliwe, nie są też matowe.
Stosowałam odżywkę także jako bazę pod lakier kolorowy. Dobrze ochronił płytkę paznokcia przed możliwymi przebarwieniami i uszkodzeniami.
Do tego szybko schnie, wydajne opakowanie, odpowiednio szeroki pędzelek.

Zadowalająca

Stosuję odżywkę jako bazę pod lakier kolorowy. Po niskiej cenie nie spodziewałam się cudów. Chciałam, aby ta odżywka wyrównywała powierzchnię paznokcia i zapobiegała przebarwieniom od kolorowego lakieru. Wszystkie te zadania spełnia plus szybko schnie. Dodatkowo odżywka raczej nie posiada szkodliwych substancji, tj. formaldehyd, po którym "piekły" mnie palce, ponieważ po użyciu tej odżywki nic mi nie dolega. Czego chcieć więcej. :)

Jestem zadowolona!

Moim zdaniem odżywka bardzo dobrze się sprawdza. Co prawda nie mam i nigdy nie miałam problemów z wolnym rośnięciem paznokci czy innymi tego typu problemy, ale za to jak moje paznokcie były już bardzo długie to lubiły się wyginać i stawały się zbyt miękkie, przez co nie cieszyłam się zbyt długo takimi paznokciami. Zauważyłam, że po tej odżywce moje paznokcie są znacznie bardziej twarde i ciężko jest je teraz wygiąć w którąkolwiek stronę. ;) Ogólnie odżywka na plus choć nie oczekiwałam cudów!

Mogłoby być lepiej

Odżywkę kupiłam w ciemno, podczas majowej promocji -49% w Rossmanie. Nie jest ona typem kosmetyku - cudu, ale tragedii też nie robi.

PLUSY:
+ DOBRA JAKO BAZA: Delikatnie chroni płytkę przed przebarwieniami ze strony kolorowych lakierów (zwłaszcza ciemnych), daje ładny połysk, można ją też stosować jako top coat.
+ OPAKOWANIE: Zgrabne, z wygodnym aplikatorem. Zawiera wystarczającą ilość kosmetyku.
+ WYDAJNOŚĆ: Maluję paznokcie często, 2-3 razy w tygodniu i zawsze używam tej odżywki jako bazy. Przez pół roku zużyłam około 2/3 opakowania, więc wydajność jest całkiem niezła.
+ DOSTĘPNOŚĆ: w każdym Rossmanie.
+ CENA: Niewysoka, w promocji prawie za darmo ;)

MINUSY:
- KONSYSTENCJA: Na początku raczej rzadka, z biegiem czasu gęstnieje (po pół roku dość ciężko wydobyć lakier z opakowania).
- NIE SPEŁNIA ZADAŃ SPECJALNYCH: Nie zauważyłam żeby szczególnie regenerowała płytkę paznokcia, może jedynie lekko ją uelastycznia.

Jako że moje paznokcie nie należą do szczególnie łamliwych, trudno uznać tę odżywkę za super produkt - cudów nie czyni. Niemniej jednak za te pieniądze warto spróbować.

Używam tego produktu od: około pół roku

Nie jest źle, ale nie jest to też odżywka-cud

Odżywkę tą dostałam pod choinkę, wspominając siostrze, że potrzebuję czegoś, co naprawi moje zniszczone paznokcie. Jej wybór padł na S.O.S Weak Nails od Wibo. I... właściwie to nie wiem, czy jestem zadowolona.

Plusy:
+paznokcie zyskały na grubości, odnowiły się, przestały rozdwajać
+są mocniejsze niż wcześniej
+wydajność
+ładne opakowanie
+dobrze się sprawuje jako podkład i jako top coat, ładnie się błyszczy
+zauważyłam, że biała część paznokcia wygląda jak po frenchu, a nic z nimi nie robiłam oprócz nakładania tego preparatu

Minusy:
-zapach, pachnie trochę gorzej niż inne znane mi odżywki i po wyschnięciu pazurków muszę wietrzyć przez krótką chwilę pokój, bo ten zapach unosi się w powietrzu
-"trudna" zakrętka, zaostrzony koniec wbija się w skórę i to utrudnia otwieranie/zakręcanie
-/+paznokcie nie urosły jakoś spektakularnie, rosną tak jak zazwyczaj, ale nie wiem, czy uznać to za wadę, bo w końcu producent nic nie obiecywał
-źle nakłada się lakier pędzelkiem

Jak widać, S.O.S sprawił się nieźle, ale jest wiele lepszych odżywek za tę samą cenę, dlatego uznaję go za przeciętniaka.

Używam tego produktu od: około miesiąca