SO'BiO Etic, Masque Capillaire Bio Argan (Odżywcza maseczka do włosów `Olejek arganowy`)

Maska do włosów SO BIO z naprawczym olejkiem arganowym głęboko regeneruje i naprawia uszkodzenia suchych, zniszczonych i łamliwych włosów. Odżywka wygładza włosy od nasady aż po końce dzięki ceramidom arganowym. Ten kluczowy składnik zamienia włosy jak siano w mocne, miękkie, błyszczące i zdrowe włosy.
Sposób użycia: Po umyciu głowy szamponem SO BIO z olejkiem arganowym, nałożyć na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Pozostawić na 10-15 minut, a następnie spłukać.

Skuteczna

Mam włosy suche, sianowate, długie, gęste i bardzo skłonne do puszenia. Ta maska bardzo skutecznie poprawia ich wygląd, wygładza i nabłyszcza włosy, świetnie się po niej układają i wyglądają. Używam jej raz na 2 tygodnie na zmianę z innymi kosmetykami do włosów.
Na początku nie byłam z niej zadowolona, ponieważ przy nakładaniu sprawiała wrażenie bardzo konkretnie odżywiającej, mocno przywiera do włosów natychmiastowo je rozplątując, lecz niestety, ma tendencję do bardzo łatwego spłukiwania z włosów, pod wpływem ciepłej i twardej wody bardzo łatwo i w całości się z nich wypłukuje, co skutkuje tym, że na włosach nie zostawia żadnej, absolutnie nawet minimalnej dobroczynnej i ochronnej warstwy, włosy po spłukaniu maski były suche, po prostu nieodżywione, ale szybko znalazłam na to sposób, zaczęłam ją spłukiwać chłodniejszą wodą i to był strzał w 10, ponieważ wtedy spłukuje się pozostawiając na włosach przyjemną, wygładzającą powłokę, a jednocześnie nie obciąża włosów.

Maska ma postać cięższego, tłustawego kremu i przyjemny słodko-orzechowy zapach. Zapakowana w solidny słoik. Wydajność oceniam na dość dobrą, ale nie wybitną. Warta swojej ceny, z naturalnych składników, z tego co kojarzę, zapłaciłam za nią 20 kilka zł w promocji. Polecam, włosy po niej są jedwabiste.

Świetna do przesuszonych włosów

Maski używam około raz w tygodniu, na codzień stosuję lekkie odżywki, które wystarczy nakładać na chwilę. Jakiś czas temu zmieniłam farbę do włosów i niestety ta zmiana nie wyszła im na dobre, trochę podupadły na kondycji, więc wróciłam do starej farby. W okresie regeneracji moich włosów ta odżywka okazała się zbawienna - po około miesiąc-półtora stosowania kondycja włosów poprawiła się diametralnie. Stosowałam po myciu na minimum 40 minut i chodziłam po domu w foliowym czepku. Za jakiś czas nawet bez prostowania i po zwykłym wysuszeniu suszarką i przeczesaniu grzebieniem świetnie się układały. To zdecydowanie jedna z najlepszych masek jakich używałam.

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Świetny skład i działanie i coś bez protein

Moje włosy nie lubią silikonów i protein ale są suche nie zniszczone i potrzebują ciągłego nawilżania bo wodę mam najpaskudniejszą na świecie
Ta maska naprawde ma wszystko co włosy suche potrzebuja, nie pasował mi tylko alkohol ale przy takich dobrociach naprawde nic złego on nie robi
Po pierwszym razie nie widziałam róznicy ale teraz gdy używam ją już miesiąc widzę efekty włosy błyszczące i nawilzone
Maska jest strasznie gęsta i przez to wydajna
mam włosy niskoporowate używam jej od ucha w dół nie weim jak sprawdzi się na włosach puszących
Cena 33 zł uważam że jak na taki skład cene można przełknąć