Kolagen + Elastyna, Tonik (stara wersja)

Kolagen + Elastyna, Tonik (stara wersja)

Tonik z aktywnym kolagenem i elastyną pochodzenia morskiego, witaminą A i E. Łagodnie tonizuje i odświeża skórę nadając jej miękkość i zmniejszając podrażnienia. Pozostawia skórę odświeżoną i odpowiednio nawilżoną. Poprawia ogólny wygląd skóry i powoduje jej wygładzenie.

Cena: 8 zł / 200 ml

Zwykły delikatny tonik słabo oczyszczający

:)przywraca ph
:)nawilża
:)odswieża
:)szybko się wchłania
:)ładnie pachnie
:)dobra cena
:)dostępność- często w polo markecie

:(słabo oczyszcza
:(czasem jest trochę lepiący

Ciągle wracam .

Bardzo przyjemny i skuteczny tonik. Zawsze gdy kończy mi się tonik staram się kupować kolejny ale inny , jednak do tego co jakiś czas wracam. Nie pozostawia lepkiej warstwy, ładnie pachnie, nie czuję dużego uczucia ściągnięcia skóry, nie podrażnia. Skóra po nim jest taka promienna, nie robi nic złego mojej skórze. Cena również niska co do jakości produktu.

Używam tego produktu od: Długo :)
Ilość zużytych opakowań: 3 i pewnie to nie koniec

Jest okej

co prawda do tej pory nie używałam wielu toników, ale ten wydał się dobry.

+ nie uczula
+ nie szczypie
+ nie zostawia ściągniętej skóry
+ nie ma alkoholu w składzie :)

jednak jeszcze lepszy wydaje mi się Beauty Therapy, też Soraya ;)

Dieta na trądzik

Zawsze do niego wracam.

Tonik - jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie tonizować skórę twarzy, czyli przywracać jej naturalne pH, zaburzone po umyciu. Nie wymagam od toników zbyt wiele, jak też w zbyt wiele obiecanek nie wierzę. Kolagen i elastyna to mój ulubiony tonik od lat kilku. Zdążyłam go zdradzić z wieloma innymi i zawsze pokornie do niego wracałam. Kosmetyk dokładnie zmywa ewentualne pozostałości makijażu, idealny również do przemywania twarzy w ciągu dnia celem odświeżenia. Ma piękny zapach, nie męczący, po przetarciu skóra się nie klei, jest przyjemna, gładka w dotyku, uczucie nawilżenia jest też odczuwalne. Nie wysusza, nie ściąga, nie podrażnia, do tego jego cena jest śmiesznie niska.
Dla mnie po prostu najlepszy.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: około 10:)

dobry produkt

Tonik spelnia w pelni swoje zadanie. Ładnie oczyszcza, odswieza skore i przygotowuje ja do nalozenia kremu. Produkt ma poreczne opakowanie(inne niz na obrazku powyżej), przyjemny zapach. Nie wysusza,nie uczula i nie podraznia. Ogromny plus za brak alkoholu w składzie. Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od:2miesiace

nie mam zastrzeżeń

Tonik spełnia wszystkie moje oczekiwania:
+dobrze oczyszcza
+tonizuje
+łagodny, nie podrażnia
+nawilża
+odświeża
+wygładza
+ma śliczny, delikatny zapach
+niedorgi

Często zmieniam toniki, bo jest ich dużo do przetestowania. Ale do tego napewno wrócę, bo to bardzo przyjemny produkt.

Polecam.Używam tego produktu od: cieżko stwierdzić, na zmianę z innymi tonikami

Moje KWC

Obecnie to mój ulubiony tonik i na pewno KWC.
Pierwszym plusem jest niska cena w porównaniu z podobnymi tonikami, kosztował kilka zł mniej i to skłoniło mnie do kupna.
Dodatkowo pięknie pachnie, nie podrażnia skóry, prawdopodobnie dobrze oczyszcza, bo moja skóra stała się gładsza i mniej podatna na pryszcze.
Tutaj umieszczone zdjęcie opakowania jest już nieaktualne, dziś jest to już niebieska przezroczysta butelka i dzięki temu możemy zauważyć, gdy produkt się kończy.
Naprawdę lepszy od wielu, o cenie dwa razy wyższej.
Nie widzę żadnych wad.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Idealny dla mnie

Uwielbiam ten tonik. Ma bardzo przystępną cenę. Uwielbiam zapach kosmetyków z kosemtyków tej serii kolagen + elastyna.
Jest wydajny. Piękne niebieskie opakowanie :P Dobrze nawilża i spełnia swoje zadania.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Rewelacyjny!

Najlepszy tonik, jaki miałam.
Kojący dla skóry, bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę.
Świetny zapach.
Bardzo korzystna cena.
Na pewno będę go jeszcze długo używać.
Zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od:3 miesiące

kupie go jeszcze nie raz! :)

Jest rewelacyjny! Mam cerę bardzo wrażliwą na toniki (skóra mnie szczypie, piecze, jest mega zaczerwieniona) i inne kosmetyki. Kupiłam ten tonik i bałam się że po raz kolejny nie będę mogła go używać. Ale przemyłam pierwszego dnia i nic:D Byłam przeszczęśliwa:)
Skóra jest delikatna, dobrze oczyszcza, idealnie odświeża i co najważniejsze niei zostawia tłustej warstwy.
Dla mnie jest idealny:)
Tyle ze mam z nowej serii niebieskim opakowaniu:)

Używam tego produktu od:3 tygodni

tonik idealny!

moje najnowsze odkrycie :D uwielbiam ten tonik poniewaz:
-odświeża
-jest delikatny
-nie sciąga
-łagodzi
-nawilża
-nie lepi się, nie pozostawia filmu
-skóra wygląda po prostu piękniej
z pewnością zakupię jeszcze coś z tej serii, mimo że jestem zwolenniczką kosmetyków aptecznych jeśli chodzi o pielęgnację twarzy (Avene). jedyne do czego mogę się przyczepic to fakt ze troszke za szybko go ubywa :)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:koncowka pierwszego

:)))

Uwielbiam ten tonik. Miałam go już kiedyś, ale ze lubię nowości to gdy się skończył zaraz kupiłam inny... a teraz znów do niego wróciłam.
Jest delikatny i nie podrażnia. Zauważyłam z łagodzi podrażnienia. Skóra po nim jest jakbym bardziej miękka i wygładzona.
Fajnie nawilża i nie zostawia tłustych warstw.
Zapach nie jest drażniący.

Polecam dla osób z cerą wrażliwą.

Używam tego produktu od dwóch lat- z przerwą.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego.