Rival de Loop, Clean & Care Tiefenreinigendes Creme Peeling (nowa wersja) (Kremowy peeling do twarzy)

Peeling w kremie poprawia naturalny odcień skóry. Drobno zmielone pestki moreli usuwają zrogowaciały, martwy naskórek. Krem został wzbogacony o pielęgnującą prowitaminę B5 i hialuron. Poprawia ukrwienie skóry. Przeznaczony do każdego rodzaju cery. Bez silkonów, bez parabenów, bez barwników.

bardzo dobry

Peeling ma konsystencję nawilżającego, tłustego kremu (i taki też skład), dzięki czemu nie wysusza a wręcz nawilża skórę podczas złuszczania. Ma dobry, pozbawiony zbędnej chemii skład opary na naturalnych olejach i emulgatorach. Gdy go kupowałam był najlepszy spośród peelingów dostępnych w Rossmanie, a jednocześnie, co bardzo mnie ucieszyło, był też najtańszy (!). Nie podrażnia mojej wrażliwej, alergicznej skóry. Dobinki ma średnie i małe, nie peelinguje za mocno - dla jednych będzie to wada, dla innych zaleta. Ja odejmuję za to pół gwiadki, raz na jakiś czas gdy chcę mocniejszego ścierania dosypuję ekologicznego peelingu sypkiego. Drugie pół za obecność zapachu, ktry nie jest mi do niczego potrzebny, zwłaszcza w penetrującym skórę, ścierającym produkcie jakim jest peeling - na szczęście nie uczula co mi się często zdarzało.

Używam tego produktu od: odkąd poprawali skład
Ilość zużytych opakowań: 3-4