Citro-Bronze, Maseczka brązująca

Citro-Bronze, Maseczka brązująca

br />

Brązująca maseczka żelowa o wyjątkowych właściwościach nawilżających i wygładzających. Koktajl witaminowy z czerwonego grejpfruta uzupełnia niedobory skóry, tonizuje i delikatnie chłodzi, a Hydrolite-5 nawilża. Dodatek protein jedwabnych czyni skórę wyjątkowo subtelną. Ekstrakt z orzecha daje efekt delikatnej opalenizny, który można dodatkowo wzmocnić kremem brązującym z serii Citro-Bronze. Maseczka dzięki swej lekkiej i jedwabistej konsystencji nie wymaga zmywania, poprawia koloryt, wygląd i sprężystość skóry.

Maseczka przeznaczona jest do każdej cery po osiemnastym roku życia. Stosowanie: 2-3 razy w tygodniu, najlepiej po uprzednim użyciu peelingu. Konsystencja maseczki nie wymaga zmywania.

A gdzie brazowienie?

Kupiłyśmy tą maseczkę z Mamą, wielką fanką samoopalaczy, z zalecenia z któregoś starszego Looka. I okazało się, że właściwosci nawilżające owszem, ma całkiem przyzwoite, natomiast brązujacych - nie stwierdzono. Może, gdyby jej używac cześciej/regularniej, miało by to jakiś wykładnik w stopniu zbrązowienia skóry, ale póki co moja biała twarz, i mamy w odcieniu zdrowego beżu (podkłady głównie "honey") nie zareagowały na nią w żaden sposób.
Ponieważ zbliża się lato, a ja mam cały czas brązową warstwę aknefugu na buzi, kwestia zbrazowienia była dość pilna - ale nic z tego. Maseczka jest więc czymś dzwinym - nawilżać nawilża, nawet nie zostawia żadnej tłustej warstwy i bardzo ładnie się wchłania, ale od nawilżania to ja mam kilka innych, lepszych w tej dziedzinie masek, natomiast chciałam coś brazujacego... Gdybym miala ją ocenić jako lekką maseczkę nawilżająco - odświeżającą, byłaby wysoka ocena. A tak, odejmuję za brak działania w głównej dziedzinie - brązwowienia (w końcu, nazywa się brązującą!!!). Ale ogólnie - bardzo przyjemny produkt.