Akuna, Clear Nature, BIO mydło w płynie do higieny intymnej

Akuna, Clear Nature, BIO mydło w płynie do higieny intymnej

BIO mydło w płynie do higieny intymnej Clear Nature Akuna optymalnie chroni kwaśne środowisko stref intymnych dzięki wysokiej zawartości kwasu mlekowego, który skutecznie pielęgnuje, nie podrażniając nawet bardzo wrażliwej skóry. Ogranicza rozwój mikroorganizmów dzięki zawartości ziół Alveo, pantenolu i pozostałych składników o działaniu antybakteryjnym. Łagodzi i tonizuje dzięki unikatowej mieszance naturalnych składników o kojących właściwościach. BIO mydło w płynie do higieny intymnej Clear Nature Akuna umożliwia delikatne golenie okolic intymnych dzięki wysokiej zawartości kwasu mlekowego, który pozwala zachować naturalny poziom pH i zapobiega podrażnieniom. Odżywia, regeneruje i nawilża dzięki połączeniu ziół Alveo z kwasem mlekowym, pantenolem i alantoiną. Daje poczucie świeżości, nie powodując alergii dzięki niepodrażniającym, naturalnym substancjom myjącym i zapachowym o naturalnej, ziołowej nucie.

płyn
zapachowa
płyny
w butelce
100 – 250ml

Doskonały

Pierwszy raz dostałam w prezencie ten płyn/mydło do higieny intymnej. Od temtej pory jest to mój najlepszy płyn do higieny intymnej. Nie podrażnia mnie, nie szczypie/piecze mnie po nim (nawet kiedyś używałam Lactacyd i było ok, ale od jakiegoś czasu nie mogę go już używać :( ) Produkt jest baaaardzo wydajny (a używam go codziennie) - naprawdę mała ilość produktu wystarczy do użycia :) Ładnie się pieni, zapach również moim zdaniem jest przyjemny. Według mnie jedyny minus to jego cena, ale biorąc pod uwagę wydajność produkty, to nie jest jakaś strasznie droga. Dla jest to absultny numer 1 :) Polecam go! ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 1 w połowie