BingoSpa, Olej z pestek moreli 100%

BingoSpa, Olej z pestek moreli 100%

Olej z pestek moreli 100% BingoSpa to tłoczony na zimno, z pestekdrzewa moreli (Prunus armeniaca), olej roślinny o zwiększonej stabilność i funkcjonalność. Charakteryzuje się jasnym kolorem i przyjemnym orzechowym zapachem. Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, kwas oleinowy, kwas linolowy i palmitynowy oraz witaminę A. Olej ten głęboko nawilża i odżywia skórę, ściąga rozszerzone pory. Poprawia jędrność, elastyczność, napięcie zmęczonej skórze. Zapobiega powstawaniu zmarszczek. Jest polecany jest do każdego rodzaju skóry, nawet może być stosowany do skóry wrażliwej, podrażnionej, z zapaleniami i suchej. Olej ten może być wykorzystywany do masażu, w aromaterapii oraz jako składnik preparatów pielęgnacyjnych do twarzy, do ciała i włosów.
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

Po prostu dobry

Olej sprawdza się u mnie bez zarzutu. Posiada dość rzadką i leciutką konsystencję, więc myślę, że będzie świetny dla osób ze skórą tłustą (jak moja). Dolewam go do moich ulubionych maseczek z glinek lub alg, aby je wzbogacić. I choć olej z pestek moreli nie należy do tych najlepiej nawilżających, to i tak uważam go za godnego polecenia, ponieważ mnie nie zapchał i okazał się uniwersalny. Czasem nawet smaruję nim dłonie na noc, bo ostatnimi czasy są w okropnym stanie, więc staram się je ratować jak mogę. Z powodzeniem można go nakładać też na włosy i solo na skórę twarzy. Aczkolwiek jeśli szukacie mocno odżywczego oleju, to rozważcie lepiej arganowy lub marula :) Morelowy jest dobry, ale w sytuacjach kryzysowych może okazać się niewystarczający.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie