Bielenda, Professional, Eye Wrinkle Filler (Wypełniacz zmarszczek pod oczy)

Bielenda, Professional, Eye Wrinkle Filler (Wypełniacz zmarszczek pod oczy)

Składniki aktywne: Mikrosfery kwasu hialuronowego, witamina E.
Działanie:
- wygładza zmarszczki od wewnątrz
- wspiera odnowę włókien kolagenowych
- wzmacnia i nawilża skórę pod oczami
- chroni ją przed wolnymi rodnikami.

nie ideał ale działa

Produkt ten kupiłam zaraz po tym, gdy dostrzegłam nowe, małe zmarszczki w okolicach oczu. Kremu do okolic oczu używam od dawna ale jednak czas na mocniejsze działanie.

Kosmetyk jest zamknięty w dużym opakowaniu z pompką, która wypycha go od spodu - mój ulubiony sposób dozowania.

Nie wiem jak nazwać produkt ze względu na konsystencję. Jest to produkt najbardziej zbliżony pod tym względem do bazy pod makijaż w formie żelu. Ślizga się po skórze, jest aksamitny ale się nie wchłania. Bardzo podobny do silikonowych baz pod makijaż.

Z uwagi na konsystencję przestraszyłam się, że wysuszy mi skórę jednak nic takiego nie miało miejsca. Krem nieźle nawilża i żadnego przesuszenia nie zauważyłam.

Produkt działa - faktycznie udało mu się rozprasować te drobniutkie zmarszczki w ciągu 2-3 miesięcy. Używałam go systematycznie rano i wieczorem. Skóra na pewno jest napięta, gładsza, zmarszczki wypełnione. Oczywiście na duże zmarszczki wiele nie zdziała i cudów spodziewać się nie należy - ja mam dobrze wypielęgnowaną skórę okolic oczu a zmarszczki, z którymi się uporał były drobne i świeże.

Bałam się też podrażnień bo na wiele kremów moje oczy reagują łzawieniem i pieczeniem. Nic takiego nie miało miejsca, smarowałam się bez obaw a żadne niepożądane reakcje nie wystąpiły.

Jedyne wady to być może konsystencja - nie jest to najlepszy podkład pod makijaż chociaż przypomina bazę. I dla osób z suchą skórą może być to zbyt lekki produkt - nawilża ale nie natłuszcza, nie daje komfortu cięższego kremu.

Produkt wydajny, stosowałam rano i wieczorem, starczył na 3 miesiące. Na pewno jeszcze go kupię aby zastosować mocniejszą kurację, teraz spróbuję czegoś bardziej kremowego.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe