Balea, Black Secret Duschgel (Żel pod prysznic `Pomarańcza i wanilia`)

Balea, Black Secret Duschgel (Żel pod prysznic `Pomarańcza i wanilia`)

Żel pod prysznic Balea Black Secret pozwala rozkoszować się zapachem wanilii i pomarańczy, który rozpieszcza i uwodzi zmysły. Pielęgnacyjna formuła żelu pozwala zachorować równowagę nawilżenia skóry i chroni ją przed wysychaniem. Zanurz się w magii owoców i kwiatów! Produkt wegański. Edycja limitowana.

ciekawy

Oryginalne czarne opakowanie przyciągnęło mój wzrok. Przeczytałam opis
i nie mogłam go nie kupić ;) Bardzo lubię zapach pomarańczy i wanilii,
a połączenie tych zapachów podoba mi się do kwadratu. Idealny zapach
na zimowe wieczory.

Żele Balea nie są wybitne jakościowo. Przeszkadza mi ich wodnista konsystencja i mała wydajność, ale dla zapachu warto się skusić.
Ten żel nie odbiega od mojej ogólnej oceny. Jest dosyć rzadki, ale zapach
to wynagradza.

MEGA

Używałam go zimą, grudzień/styczeń, bo przywiozłam sobie dość potężny zapas z Berlina, podczas jarmarku świątecznego. Zapach pomarańczowy z domieszką wanilii, rozgrzewający, zimowy, jesienny zapach. Wydajny, tani żel pod prysznic. Zmywał wszystko to co miał zmywać, zapach utrzymywał się po kąpieli na całym ciele i w całej łazience. Nie zawiódł mnie, nie wysuszył i nie podrażnił. Polecam!Zawsze będę wracała do Balea, mimo, że dostępność nie jest dobra w Polsce.

dobry pod prysznic

Podczas prysznica czujemy ten zapach wszędzie! Otula nasze zmysły urozmaicając nam kąpiel Rzadko się zdarza żeby jakiś kosmetyk do mycia tak intensywnie pachniał.
Zapach po wytarciu się ręcznikiem utrzymuje się na skórze dość długo, nawet jak się balsamem posmarowałam to jeszcze czułam pomarańcze
Konsystencja fajna odpowiednia dla żelu pod prysznic
Wydajność też spoko.
Nie podrażnia nam skóry.
Nie odżywia też jakoś specjalnie skóry, ale jej nie szkodzi. Umyje ciało pachnie, i na tym jego rola się kończy Bo w końcu to żel pod prysznic
Nie mam po nim "dziwniej" skóry jednak u mnie zawsze balsam po kąpieli musi być, zwłaszcza teraz jak jest tak ciepło!

Podsumowując bardzo fajny produkt! Szkoda tylko że nie są dostępne kosmetyki firmy Balea w Polsce;/

Jeśli będziecie kiedyś miały okazję go sobie kupić to naprawdę warto.

Przyjemny...

Żel ma niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o pomarańczowym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako pomarańczowy z nutką wanilii w tle, odrobinę słodki, aczkolwiek wciąż mocno owocowy. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 300 ml

Jest ok

Bardzo lubię żele Balea, a ponieważ nie ma ich w Polsce, będąc za granicą zawsze robię zapas. Tym sposobem również zimowa limitowanka trafiła do mojego koszyka. W końcu pomarańcza z wanilią to sprawdzone i bezpieczne zestawienie, dobre na każdą porę roku.
I faktycznie, zapach zrobił pozytywne wrażenie - deserowy, ale nie za słodki, nie mdli i nie przytłacza. Jedynie nazwa serii zupełnie nietrafiona, ponieważ nie nie jest to zmysłowy zapach na zimowe wieczory, a raczej kompozycja letnia i radosna.
Używam z przyjemnością, nie tylko pod prysznicem, równie dobrze sprawdza się w roli płynu do kąpieli. Średnio gęsty, w kolorze optymistycznej pomarańczy i w dużym, wygodnym opakowaniu. Pieni się obficie, zarówno na myjce, jaki i pod bieżącą wodą. Dobrze oczyszcza i odświeża, jednak zapach mógłby dłużej trzymać się skóry. W zasadzie znika zaraz po spłukaniu piany. Jakiś czas czuć go w łazience, ale na skórze nic a nic...
Żel nie wysusza i nie ściąga, ale też nie pielęgnuje - jak to Balea. Wydajny i taniutki. Czekam na nowe owocowe zapachy w typie mojej ulubionej wersji Pitaya.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.