Avon, Care, Protecting Lip Balm (Ochronny balsam do ust z masłem shea i olejkiem migdałowym)

Pojemność 4,5 ml

Balsam do ust o przyjemnej konsystencji z masłem Shea i olejkiem migdałowym. Masło Shea pozyskiwane są z orzechów z afrykańskiego drzewa Shea o naturalnych właściwościach kojących i nawilżających. Zawiera także witaminy A i E, o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwutleniających, zapewniając zdrowy wygląd skóry i ust. Olejek migdałowy rewitalizuje, koi i odżywia usta. Zawiera witaminę, chroniącą usta. Hypoalergiczny. Testowany dermatologicznie.

hipoalergiczna
balsam do ust
w sztyfcie
<10ml

Taki sobie

Balsam należy do grupy najtańszych i o przeciętnej jakości. Po jego zastosowaniu nie zauważyłam widocznych efektów poprawy stanu spierzchniętych i przesuszonych ust. Moim zdaniem nadaje się tylko do nawilżania ust, które nie mają problemu z suchością i pękaniem. Ma delikatny zapach, który jestem w stanie tolerować. W sztyfcie balsamu jest bardzo mało, po jakimś czasie używania mam wrażenie, że nie rozprowadza się już tak łatwo.

Lubię go

Jeden z najtańszych moich balsamów do ust. Jest mały poręczny i wygodny
Podejrzewam że zmieściłby się w tej malutkiej kieszonce w dżinsów. r Według mnie jest to produkt na wiosnę, lato, jesień a na zimę jest po prostu za słaby.
nie oszukujmy się ale nie mogę mu nic zarzucić za taką cenę
często można go spotkać Poniżej 2 zł lub jako gratis do kremu do rąk lub balsamu
jest delikatny, ma specyficzny zapach i nie zostawia koloru.
Dużym problemem czy też minusem jest jego dostępność! nie oszukujmy się - jeśli nie mamy wśród znajomych konsultantki tej firmy- to jego zakup a raczej jego przesyłka przewyższyła by koszt produktu.
, Lubię go i bardzo często używam to taki poręczny - podręczny zapas pod ręką haha
Optycznie usta wyglądają zdrowe nie wiszą skóry a popękane bruzdy wyglądają po prostu lepiej
jest delikatny ale to taki zastępczy produkt na każdą chwilę przy czytaniu książki

Bardzo tani i bardzo słaby

Jedynym plusem tego balsamu jest jego bardzo niska cena. Niestety, miałam wrażenie, że balsam w zasadzie jedynie lekko natłuszcza usta i tyle. Żadnego nawilżenia ani zmiękczenia nie zaobserwowałam
Nie polecam, chyba że awaryjnie, gdy nie ma nic innego pod ręką.

Ratunek dla spierzchniętych ust

Zdecydowanie świetny balsam , ratunek dla suchych i popękanych ust. Nawilza i koi. Lubię nakładać dużą warstwę na noc i rano moje usta są cudownie nawilżone i miękkie

Uwielbiam

Kupiłam balsam do ust za 3,99, uważam że jest to bardzo niska cena. Opakowanie jest malutkie, ale naprawdę pojemne. Kupuje ten balsam do ust na każdą zime, bo niestety nie jest cały czas dostępny. Pojawia się jako edycja limitowana na święta. Podoba mi się jego zapach, który jest delikatny. Bardzo fajnie się rozprowadza na ustach. Ma super konsystencję. Uwielbiam to że jak posmaruję nim usta, to są takie delikatne, aksamitne. Jak dla mnie naprawdę extra.

Bardzo słaby

-miałam ten balsam już kilka razy, ciągle jest mi dokładany gratis do zamówienia albo po prostu jest w zestawie, np. świątecznym, teraz kupiłam sobie balsam do ciała i ten balsam był w cenie, niestety nie jest to coś, co mnie cieszy,
-tak mi się wydaje, że to najsłabszy balsam do ust jaki miałam,
-nawilżenie jakie daje jest pozorne,
-oblepia usta jakąś taką nieprzyjemną warstwą,
-nie ma najlepszego smaku, to zwykła wazelina plus jakiś dodatek,
-konsystencja wazelina, zastanawiam się, ile tam wazeliny, a ile składników odżywczych, w odczuciu jest to nic poza wazeliną,
-ciężko to "rozpuścić" na ustach, chwilę trzeba pojeździć tym sztyftem, żeby produkt został na ustach,
-tak czy siak zostaje go tam bardzo mało, więc wątpię we właściwości super pielęgnacyjne,
-bardzo mały ten sztyft, dużo mniejszy niż inne, średnio poręczny,
-mała powierzchnia, utrudnia to nakładanie kosmetyki,
-przez to ciągłe dokładanie mało wydajny, ale wcale mnie to nie martwi,
-używanie tego kosmetyku nie sprawia mi wydajności, wręcz chcę go jak najszybciej skończyć,
-nie podoba mi się też estetyka opakowania,
-bardzo często psuje mu się to wykręcanie, jak wykręcimy za dużo, to już nie wrócimy,
-obecnie na rynku wybór pomadek jest tak duży, że ta może się schować, nie dorasta im do pięt,

-/+dostępny w każdym katalogu, ale dla mnie to nie plus:)
-/+tani, ok, ale w parze z ceną idzie adekwatna jakość,
-/+minimalnie nawilża, ale nie jest to nic spektakularnego

robi robote

Bardzo sprawdza się po peelingu ust. Natłuszcza usta i bardzo dobrze je zmiękcza Zdarza się że w katalogu bywa za 5 złotych wiec warto się w niego zaopatrzyć jako produkt awaryjny. Jest wydajny i na pewno nie zrobi nikomu szkody :)

Idealny na zimę

Ochronny balsam do ust. Według mnie idealnie sprawdza się na zimę nawet ma taki zimowy zapach według mnie. Najważniejsze,że działa wystarczy kilka razy posmarować nim popękane usta i od razu nabierają prawidłowego wyglądu.

klasyczny balsam do ust

balsam do ust z masłem shea i olejkiem migdałowym to klasyczny ochronny sztyft do ust,

+ wykręcany - wygodny i higieniczny w użyciu,
+ gabarytowo malutki kosmetyk (jak inne tego typu ;-) więc zawsze można go mieć przy sobie,
+ wydajny,
+ ma bardzo delikatny, nienarzucający się zapach,
+ pielęgnuje i chroni,
+ pomaga zregenerować wysuszone usta,
+ nie pamiętam dokładnej ceny, ale zakupiłam go za 4-6zł

z powodzeniem jest stosowany przez mężczyzn;
skuteczny, wart polecenie, niezależnie od wieku i od płci :-)

tego typu produkty wystarczają mi na długi czas, nie wiem czy będzie w ofercie gdy obecny balsam do ust mi się skończy, jednak możliwe, że kupię go ponownie

Ok.

Balsam ten mam w torebce, gdyż mój ukochany Tisane w słoiczku nie nadaje się na wyjścia. Hmmm......cóż mogę powiedzieć, balsam jest całkiem sympatyczny. Nawilża, ładnie pachnie i spełnia swe zadanie tak na 3+. Do ideału mu brakuje, ale bublem to on na pewno nie jest.

Balsam

Zalety:
- nawilża skórę

Wady:
- pozostawia lekko tłusty film na ustach
- klei usta
- bardzo szybko znika z ust
- jest niewydajny
- opakowanie trochę się zacina, ciężko je wykręcic
- etykieta się odkleja, zadziera do góry

Niestety za dużo wad, za mało zalet. Więcej go nie kupię

Genialny

Jest bardzo wydajny, idealnie nawilża usta podczas zimy, dzięki malutkiemu opakowaniu zmieści się bez problemu w torebce.
Odrazu przykuł moją uwagę w katalogu z grudnia 2015 ;)