Avon, Care, Protecting Lip Balm (Ochronny balsam do ust z masłem shea i olejkiem migdałowym)

Pojemność 4,5 ml

Balsam do ust o przyjemnej konsystencji z masłem Shea i olejkiem migdałowym. Masło Shea pozyskiwane są z orzechów z afrykańskiego drzewa Shea o naturalnych właściwościach kojących i nawilżających. Zawiera także witaminy A i E, o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwutleniających, zapewniając zdrowy wygląd skóry i ust. Olejek migdałowy rewitalizuje, koi i odżywia usta. Zawiera witaminę, chroniącą usta. Hypoalergiczny. Testowany dermatologicznie.

hipoalergiczna
balsam do ust
w sztyfcie
<10ml

Używając, byłam zadowolona!

Zimowa odsłona, która zimą faktycznie może okazać się niezbędna i zbawienna, spierzchnięte, popękane usta odchodzą w zapomnienie, balsam chroni przed skutkami chłodu, ale też opłakane skutki naprawia, szybko regenerując oraz nawilżając usta i doprowadzając je to stanu zadbanych, jest wydajny, cenowo również na poziomie.

ochronny balsam do ust

Ten balsam jest bardzo fajny, jego rozmiar jest mały więc dużo miejsca w torebce czy też kosmetyczce nie zajmie :)
Fajnie nawilża usta :) Jest gładziutki produkt i miły w dotyku, czuć , że nawilża ! ;P
Ma fajne takie świąteczne opakowanie ;)
Nawet na długo wystarcza :)
Jest też tani :)

Raczej nie.

Moje usta są wymagające. Dlatego miałam w swoim posiadaniu wiele balsamów ochronnych i wiem, że ten nie jest moim ulubieńcem.
Moje usta były po jego użyciu suche i popękane.
Nie działał tak jak powinien.
Opakowanie małe - nie wygodne.

Średniak

Niewielkich rozmiarów balsam, który zmieści się w każdym zakamarku torebki czy kieszeni. Jego poręczność sprawia, że przez długi czas nosiłam go przy sobie. Testowałam go zarówno w upały, jak i w chłodne dni jesieni czy też zimy. Jak się sprawdził?

Balsam przyjemnie natłuszcza usta, dzięki czemu stają się bardziej gładkie i miękkie. W przypadku, kiedy nasze usta nie potrzebują mocniejszego nawilżenia czy też ratunku przy pęknięciach, sprawdza się dobrze. Jest takim typowym, zwyczajnym mazidłem, które zapobiega wysychaniu ust. Natomiast kiedy już nasze usta są spękane i pilnie potrzebują mocnej dawki nawilżenia, sprawdza się przeciętnie - nie koi, nie pomaga zasklepić pęknięć, zbyt słabo nawilża. Smarowałam nim usta co 10 minut i nie dawał mi pożądanej ulgi.

Balsam pachnie bardzo przyjemnie, łagodnie i dobrze rozprowadza się na ustach. W lecie jest znacznie bardziej wydajny, niż zimą - kiedy smaruje się usta znacznie częściej, w obawie przed mrozem. Nie uczula, nie podrażnia. Jest delikatny i tak też oceniłabym jego działanie.

Polubiłam go

Dostałam go w prezencie od koleżanki, która jest konsultantką. Miewałam już balsamy do ust firmy Avon i nie byłam jakoś szczególnie zadowolona z ich działania. Ku mojemu zaskoczeniu ten balsam sprawuje się naprawdę dobrze. Zaraz po jego użyciu usta są nawilżone, efekt utrzymuje się nawet kilka godzin. Podoba mi się zapach i malutkie opakowanie. Fajnie zachowuje się jako baza pod pomadkę. Na pewno jeszcze go zakupię. Polecam ;)

Hm..

Moim ustom ciężko dogodzić, potrzebuje dobrze natłuszczających pomadek, które zminimalizują suchość. Ten balsam nie przypadł mi do gustu głownie dlatego że suchy szybko się przesuszały. Potrzebuję czegoś mocniejszego.
Opakowanie dobre, zapach delikatny.

Lubię ten balsamik

Bardzo lubię ten balsamik, nawilża i nie da się zjeść tak szybko jak niektóre balsamy do ust. Zapobiega pękaniu i wyschnieciu ust. Bardzo malutki i zawsze dostępny w mojej torebce, ma przyjemny zapach i posmak polecam:)

Taki sobie

Balsam należy do grupy najtańszych i o przeciętnej jakości. Po jego zastosowaniu nie zauważyłam widocznych efektów poprawy stanu spierzchniętych i przesuszonych ust. Moim zdaniem nadaje się tylko do nawilżania ust, które nie mają problemu z suchością i pękaniem. Ma delikatny zapach, który jestem w stanie tolerować. W sztyfcie balsamu jest bardzo mało, po jakimś czasie używania mam wrażenie, że nie rozprowadza się już tak łatwo.

Lubię go

Jeden z najtańszych moich balsamów do ust. Jest mały poręczny i wygodny
Podejrzewam że zmieściłby się w tej malutkiej kieszonce w dżinsów. r Według mnie jest to produkt na wiosnę, lato, jesień a na zimę jest po prostu za słaby.
nie oszukujmy się ale nie mogę mu nic zarzucić za taką cenę
często można go spotkać Poniżej 2 zł lub jako gratis do kremu do rąk lub balsamu
jest delikatny, ma specyficzny zapach i nie zostawia koloru.
Dużym problemem czy też minusem jest jego dostępność! nie oszukujmy się - jeśli nie mamy wśród znajomych konsultantki tej firmy- to jego zakup a raczej jego przesyłka przewyższyła by koszt produktu.
, Lubię go i bardzo często używam to taki poręczny - podręczny zapas pod ręką haha
Optycznie usta wyglądają zdrowe nie wiszą skóry a popękane bruzdy wyglądają po prostu lepiej
jest delikatny ale to taki zastępczy produkt na każdą chwilę przy czytaniu książki

Bardzo tani i bardzo słaby

Jedynym plusem tego balsamu jest jego bardzo niska cena. Niestety, miałam wrażenie, że balsam w zasadzie jedynie lekko natłuszcza usta i tyle. Żadnego nawilżenia ani zmiękczenia nie zaobserwowałam
Nie polecam, chyba że awaryjnie, gdy nie ma nic innego pod ręką.

Ratunek dla spierzchniętych ust

Zdecydowanie świetny balsam , ratunek dla suchych i popękanych ust. Nawilza i koi. Lubię nakładać dużą warstwę na noc i rano moje usta są cudownie nawilżone i miękkie

Uwielbiam

Kupiłam balsam do ust za 3,99, uważam że jest to bardzo niska cena. Opakowanie jest malutkie, ale naprawdę pojemne. Kupuje ten balsam do ust na każdą zime, bo niestety nie jest cały czas dostępny. Pojawia się jako edycja limitowana na święta. Podoba mi się jego zapach, który jest delikatny. Bardzo fajnie się rozprowadza na ustach. Ma super konsystencję. Uwielbiam to że jak posmaruję nim usta, to są takie delikatne, aksamitne. Jak dla mnie naprawdę extra.