Etani, Active Stem Cell, Anti-aging Serum Gel (Aktywne serum anti - aging na bazie komórek macierzystych)

Aktywne Serum Żelowe Anti-aging na bazie komórek macierzystych. Program redukcji głębokich zmarszczek. Serum wygładza kurze łapki i nadaje skórze odmłodzony wygląd.

serum
Struktura
lekkie
<50ml

trudne do oceny....

Nie wierzę, że to napiszę - ja, osoba która ochoczo sięga po wszystkie liftingujące i przeciwstarzeniowe kosmetyki przeznaczone dla dużo starszych osób... ale to serum jest za silne.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nNigdy nie zwracam uwagi na bzdury wypisane na opakowaniu ani na to dla jakiego wieku według producenta jest przeznaczony dany kosmetyk tylko czytam inci i na tej podstawie dokonuję zakupu.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nJednak to serum jest ewidentnie dedykowane dojrzałym osobom.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nKosmetyk ma konsystencje żółtej wody. Wchłania się w skórę błyskawicznie i do matu. Warto najpierw je wylać na dłoń a potem nakładać na twarz ponieważ pompka lubi psiknąć dużą porcją kosmetyku.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nPo nałożeniu na twarz serum ściąga skórę niemiłosiernie. Faktycznie producent nie kłamie- wygładza wszelkie nierówności poprzez naciągnięcie skóry :) Lifting w butelce jednym słowem. Skóra nie jest sucha ale nie jest też nawilżona. Mam wrażenie jakby skóra zachowywała swoją aktualną kondycję ale została naciągnięta. Nie lubię tego odczucia i nie jest mi ono jeszcze potrzebne.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nŻałuję, że na wizażu rzadko są dodawane recenzje przez kobiety 40+ i 50+ bo wtedy mogłybyśmy się dowiedzieć jak dany kosmetyk sprawdza się na cerze, która np. boryka się z pierwszymi zmarszczkami lub szuka efektu liftingu. Takie recenzje byłyby bardzo cenne.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nPodsumowując:
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nserum zapewnia działanie liftingujące
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nnapina skórę dosyć mocno (daje uczucie suchej cery ale skóra w dotyku pozostaje ok)
jest to serum na bazie komórek macierzystych i są one na pierwszym miejscu w inci
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Poza tym napinaniem to nie robi nic więcej. Jest to najdziwniejszy kosmetyk jaki miałam ostatnio i naprawdę trudno go zrecenzować. Nie polubiłam go.

edit
serum nakładane na wilgotną, spryskaną wodą termalną skórę nie ściąga cery. ale dalej nic nie robi. ot tak nakładam je wierząc w jego działanie opóźniające starzenie się skóry