Bio Specific Nutrition Body, Nutri-Silk Dry Oil (Oliwka do ciała w sprayu)

Bio Specific Nutrition Body, Nutri-Silk Dry Oil (Oliwka do ciała w sprayu)

Satynowa skóra w 3 minuty! Produkt przeznaczony do suchej, problemowej skóry i kobiet z niewielką ilością czasu. Oliwka natychmiast odżywia i wygładza skórę, pozostawiając ją satynowo gładką. Składniki oliwki nadają też delikatny efekt rozświetlający!
Wystarczy wstrząsnąć opakowaniem, następnie rozpylić na całym ciele, i rozprowadzić. Skóra staje się w pełni odżywiona.

Skład: Paraffinum Liquidum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Isododecane, cyclopentasiloxane, Brassica Campestris, Vitis Vinifera, Alcohol, Ethylhexyl Cocoate, Butylene Glycol, Parfum, Aquq, Ethyl Linoleate, Prunus Dulcis, Retinyl Palmiate, Tocopheryl Acetate, Butylparaben, Propylene Glycol, Cl 15510.

Cena: zł /125 ml

Najlepsza oliwka do ciała

Nie jestem fanką tłuściochów a w szczególności oliwek ale zaczęłam jej używać bo mój chłopak stwierdził że pięknie pachnie mi skóra. Faktycznie oliwka nie jest perfumowana mocno, ma taki naturalny oliwkowy zapach.
Wygodna do aplikowania buteleczka ze sprayem który rozpyla mgiełkę (a nie sika ogromną ilością kosmetyku!). Bajecznie rozprowadza się na skórze gdyż nie jest w taki cieżki sposób tłusta, pozostawia skórę aksamitną. Nic się nie lepi, nic się nie tłuści. Produkt wart przetestowania.

Fajny

Bardzo fajny olejek do ciała.Skóra (tak jak obiecuje producent) jest aksamitna i doskonale nawilżona-natłuszcona.
Zapach bardzo miły.Jedyny minus to smak.
Nie daj boże żeby przez przypadek olejek dostał się na usta.GORYCZ !!
Straszny smak! Jak dla mnie to duży minus bo zawsze jakoś przez przypadek czuje ten smak na ustach.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Przydaje sie w podróży

Przydatny produkt, faktycznie świetnie nawilża i szybko sie wchłania pozostawiajac jednak na skórze kojacy film. Przydaje sie, by szybko "poratować" skórę, idealny w podróży. Zabierajac tradycyjną oliwkę, mam obawy, ze jej zawartość znajdzie sie poza opakowaniem ;).
Mam małe zastrzeżenia co do zapachu, nie przypadł mi do gustu. Na szczęście szybko sie ulatnia.

Wady to słaba wydajnośc i dość wysoka cena, nawet w promocji.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

makijaż kreska

odżywcza

Mam bardzo suchą skórę, szczególnie zimą, kiedy dodatkowo dochodzą mrozy, ciepłe rajstopy i centralne ogrzewanie ;)

Spray może nie jest idealnym rozwiązaniem - natłuszczona oliwką ręka czasem ześlizguje się z atomizera, a sam atomizer potrafi się zacinać.
Na szczęście te minusy przysłania zawartość - złocista oliwka, która nie tylko odżywia i wygładza napiętą skórę, ale też nadaje się do rozgrzewającego masażu.

Całkiem wydajna, o przyjemnym rozleniwiającym zapachu.
Poręczne opakowanie, choć nalepki z czasem się odklejają.

Cena dość wysoka, ale warto polować na przeceny i promocje.
Polecam.

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy, głównie zimą

polubiłam

Bardzo lubię tę oliwkę. Mam ją od ponad roku , używam wtedy, kiedy skóra jest "niedopieszczona" :) i potrzebuje sporej dawki czegoś odżywczego. Odkąd zrobiło się chłodno i rozpoczął się sezon grzewczy z miłą chęcią do niej powróciłam. Wspaniale odżywia skórę, nawilża ją i uelastycznia. Oliwka nie jest tłusta jak ta klasyczna np. Johnsona. Błyskawicznie się wchłania, przyjemnie pachnie. Nie wyślizguje się z dłoni, opakowanie jest solidne, oliwka nie przecieka, pompka się nie zacina :) Nie tłuści ubrań (w moim wypadku piżamy, bo używam jej głównie po wieczornej kąpieli :) )

miłe zaskoczenie

Zaskoczyło mnie to, że jak na oliwkę szybko się wchłania. Stosowałam ją od razu po kąpieli, po lekkim osuszeniu skóry ręcznikiem. Nawilżenie i gładkość skóry czuć od razu. Dlamnie była idealna na lato - szybko przywracała ulgę skórze wystawionej przez cały dzień na słońcu.
Dzięki dobremu dozownikowi oliwka psika na ciało, anie obok.
Ładne rozświetlenie dzięki drobinkom. Przyjemny zapach.
Wydajność - bez przesady, ile tego dobrego?

Zaskakujące, ale działa

Oliwka w sprayu jest wynalazkiem tyleż praktycznym, co ciężkim do opracowania (większość znanych mi oliwek tego typu jest za gesta, źle się rozprowadza itp). YR sie udało: powstał produkt wygodny i pozytywnie oddziałujący na skórę.
Oliwka rzeczywiście odżywia przesuszoną skórę, w miarę szybko się wchłania (jednakże jak na oliwkę, nie balsam), a co podobało mi się w niej najbardziej, to śliczne migotanie skóry, jakie pojawiało się po aplikacji, i dośc długo utrzymywało. Zapach jest taki oliwkowy, ale nie skrajnie, wzbogacono go dużo lżejszymi nutami. Minusik za aplikator - dość opornie chodził.
Na pewno jeszcze ją kupię, na zimę idealna.