AA, AA, Cera Naczynkowa, Krem regenerujący na noc (nowa wersja)

AA, AA, Cera Naczynkowa, Krem regenerujący na noc (nowa wersja)

Krem uwzględnia wszystkie potrzeby wrażliwej skóry z rozszerzonymi naczynkami, zapewniając jej pełną regenerację podczas nocnego odpoczynku. Trokserutyna wzmacnia i uszczelnia ścianki naczyń krwionośnych, zmniejsza rumień i przekrwienie skóry. Substancje lipidowe (olej z ogórecznika lekarskiego i skwalan z oliwek) oraz witamina E przywracają skórze jędrność, a także wspomagają naturalną regenerację. Alantoina i D-pantenol łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia skóry.
Sposób użycia:: Codziennie wieczorem po oczyszczeniu skóry nanieść krem na twarz, szyję i dekolt. Najlepsze rezultaty uzyskuje się, stosując krem na dzień oraz krem na noc AA Cera Naczynkowa

nie dla mnie

Mam wrażliwą cerę naczynkową ze skłonnoscia do pajączków. Używam od wilu lat kosmetyków AA i jestem z nich bardzo zadowolona. Ucieszylam się, że marka wyprodukowała krem na miarę moich potrzeb. Jednak po kilku miesiącach stosowania stwierdzam, że krem nie spełnia swojej roli :(

plusy:

raczej brak

minusy:
ciężko się rozprowadza
twarz się po nim świeci
klejąca formuła
nie pomaga na rozszerzone naczynka
nie nawilża
dziwnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: 1 i chyba je wyrzucę

Dobry na chłodniejsze pory roku...

Plusy:

* faktycznie zmniejszył widoczność naczynek
* przyjemna konsystencja, dobrze się rozprowadza
* łagodzi uczucie pieczenia i ściągnięcia skóry

Minusy:

* w upalne dni trochę za tłusty i przez to zapycha pory
* mógłby być bardziej nawilżający

Generalnie produkt spełnia swoje zadanie. Cena do przeżycia a w promocji całkiem ok.
Stosuję wraz z kremem na dzień z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona. Krem na dzień ma inną konsystencje i dużo bardziej nawilża. Razem tworzą zgrany duet.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy