NaturVital, Fresh care, Tea Tree Oil Roll On Deo (Dezodorany roll - on do skóry wrażliwej z olejkiem z drzewa herbacianego)

Dezodorant zawiera aromat z naturalnymi ekstraktami, które zapewniają antybakteryjne działanie i pomagają niwelować nieprzyjemny zapach.
Zawiera:
- Certyfikowane roślinne ekstrakty
- Perfume with deodorizing active ingredient
- naturalnych składników
Nie zawiera: Aluminium, Alkoholu, Silikonów, parabenów
Zapewnia aktywną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i pielęgnację skóry

Naturalny ideał

Zainteresował mnie, ponieważ nie zawiera aluminium.
Nie brudzi ubrań, dobrze chroni. Ładnie, świeżo pachnie. Nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego pocenia się ani nieprzyjemnego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Co za masakra!

Zapach ma delikatny.Ogromny plus za skład. Bez aluminium, alkoholu, parabenów i PEG, dzięki temu przebija Dove w którym aluminium niestety występuje.Ale nigdy do niego nie wrócę gdyż zerowo chroni!Nie należe do osób, które intensywnie się pocą, a mimo to nawet po zwykłym siedzeniu w domu, po kliku godzinach czuję brzydki zapach...Nie mówiąc już jak niekomfortowo czułam się na spacerze czy nawet lerząc chora w łóżku.Porażka!

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie działa

Kupiłam zachęcona prostym składem bez aluminium, alkoholu, parabenów i PEG. Dezodorant ma świeży zapach, przypominający męskie kosmetyki, nie brudzi ubrań. Dopiero później zorientowałam się, że to nawet nie jest antyperspirant, ale dezodorant. Nie spodziewałam się wymiernych efektów, ale nie ma praktycznie żadnego działania. Nie chroni ani trochę przed nadmiernym poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Używałam nie dłużej niż 10 dni i odstawiłam. Daję 2 gwiazdki za naturalny skład.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1x50ml, zaczęte