Hamamelis, Płyn do kąpieli

Hamamelis, Płyn do kąpieli

Przeznaczony dla całej rodziny płyn do kąpieli w postaci lekkiej pianki chroni skórę, wygładza, doskonale relaksuje i daje przyjemność kapieli. Zawiera 5 % wody z hamamelisu. Hypoalergiczny, o neutralnym pH, zaprojektowany na bazie myjącej pochodzenia roślinnego, zawiera wyciąg z orzechów laskowych, znany ze swoich właściwości wygładzających.
Jak wszystkie kosmetyki z tej serii, ma świeży zapach owoców cytrusowychz dodatkiem łagodnych zapachów leśnych i jaśminu.

Trafionyprezent

Dostałam go w tmy roku pod choinkę. Z początku zapach wydawał mi sie jakiś ostry... Jakby płyn do mycia naczyń? Ale na szczęscie to było tylko złudzenie. Po pierwszym zastosowaniu przekonałam się do niego. Pachnie ładnie, delikatnie. Podoba mi się to, że tak obficie się pieni. Na prawdę miły płyn-uprzyjemnia kąpiel.

Dobry

Cóż cena jest do przyjęcia. W działaniu też jest dobry. Bardzo obficie się pieni.Posiada bardzo subtelny i neutralny zapach, który nie koliduje z żadną moją wodą toaletową. Skóra jest rzeczywiście miękka w dotyku. Dobrze też działa na skórę mojej trzyletniej córki. Jednym słowem delikatny i rzeczywiście nadaje się dla całej rodziny.