Hean, Slim no limit, Peeling owocowe SPA do ciała `Jagoda acai i wiśnia japońska`

Mieszanka mikrogranulek olejku jojoba i złuszczających drobinek intensywnie usuwa martwe komórki naskórka i odblokowuje pory. Masaż drobinkami pobudza ukrwienie i dotlenia skórę. Peeling Owocowe SPA wzbogacony ekologicznym ekstraktem z jagód Acai(źródło witamin i minerałów), wyciągiem z wiśni japońskiej pobudza zmysłowe oczyszczanie skóry, odżywia, ujędrnia i przeciwdziała starzeniu się skóry. D-panthenol skutecznie nawilża, zapobiega podrażnieniom i nadaje skórze wyjątkową miękkość.

mineralna
100 – 250ml
w tubie
Struktura
drobnoziarniste

Wykorzystała: kilka próbek

Średnia półka

Peelingu używałam dość długo, jednak mnie nie zachwycił. Poza pięknym zapachem i delikatnym złuszczaniem naskórka ten produkt nie ma więcej zalet.
Nie twierdzę, że kosmetyk jest zły, jednak do mojej cery, która potrzebuje porządnej pomocy w złuszczaniu naskórka - ten peeling się zdecydowanie nie nadaje.

produkt jakich wiele

Zdecydowanym plusem tego produktu jest piękny zapach, jednak średnio się u mnie sprawdził, jako peeling. Aby zobaczyć jakiś efekt musiałam się porządnie napracować, więc zdecydowanie nie używajcie go po treningu - ręce Wam odpadną ;)
"Drobinki" są dla mnie za drobne, ale naprawdę podoba mi się olejek w składzie, który świetnie nawilża skórę i pozwala uniknąć podrażnień nawet, gdy zapomnimy o balsamie (czego jednak nie polecam)

Super

Niestety w wakacje strasznie się spaliłam co równało się ze schodzącą skórą... Jednak ten peeling sobie super poradził z usuwaniem martwego naskórka i po kąpieli nie było suchych skórek czy pozostałości :) Poza tym pięknie pachnie, ma dużo granulek i jest bardzo wydajny. Nie podrażnił też w ogóle mimo, że skóra była spalona.

Dobry i skuteczny!

Mój facet ( o dziwo!) przyniósł go do mieszkania i tak już został!

Użyłam go parę razy i muszę przyznać, że działa!
Jest bardzo wydajny, ponieważ posiada 200ml.
Opakowanie jest estetyczne, łatwo wydobyć z niego produkt i jasno widać ile go już ubyło.
Niestety bardzo przeszkadza mi zapach, niby wiśniowy, ale zbyt mocno chemiczny.

Drobinki są dość grube i spore, ale zupełnie mi to nie przeszkadza, ponieważ przez to fajnie peelinguje i złuszcza, ale nie powoduje podrażnień.
Po użyciu skóra jest miękka, gładka i o wiele lepiej wchłania balsam.
Lubię takie produkty!

pachnie jak tymbark wiśniowy

Niewątpliwie jego zaletą jest zapach. Pachnie jak tymbark wiśniowy.
Peeling jest identyczny jak wersja żółta, tylko właśnie zapach jest inny.

Ma dosyć dużo małych ale mocnych drobinek. Ja lubię peelingi gęste, z dużą ilością dużych drobinek, mocno ścierające. Jego działanie peelingujące oceniłabym 3/5.

Produkt się pieni, więc też oczyszcza i dobrze myje. Łatwo się spłukuje a przy nakładaniu nie spływa za skóry.

Ogólnie taki całkiem spoko.

W porządku

Niewątpliwie jego wielką zaletą jest piękny zapach, który wielokrotnie kusił mnie do ponownego zakupu. Niestety zdziera o wiele słabiej niż peeling solny z tej samej serii, jakby mniej ma granulek (?), ale również ma działanie nawilżające i oczyszczające. Skóra po nim jest gładka, ale bez rewelacji. Możliwe, że jeszcze nie raz go zakupię, bo mimo wszystko jest dobry w stosunku jakość=cena :)

Nie wiem co miał złuszczać

Nie nazwałabym tego pilingiem raczej żelem z drobinkami. Zdecydowanie nie posiada innych właściwości niż myjące. Pachnie ok ale bez szału, chemiczne owoce i nie robi nic poza tym. Trochę szkoda.

Piękny zapach + działanie

Kupiłam i nie żałuję. Poprawny peeling, robi to co powinien. Jest wydajny i ma piękny owocowy zapach. Myślę, że jeszcze kiedyś do niego powrócę. Jedynym minusem okazało się opakowanie, wolę peelingi w odkręcanych "słoiczkach".

Średni. Raczej go więcej nie kupię.

Kupiłam ten peeling na promocji w drogerii. Zależało mi na szybkiej aplikacji najlepiej pod prysznic, aby jednocześnie mył i ścierał obumarły naskórek.
Jest przeciętny, owszem oczyszcza skórę i usuwa stary naskórek...jednak nie tego oczekiwałam do końca. Skóra po użyciu jest przesuszona i lekko klejąca mimo dokładnego spłukania. Kupiłam, wypróbowałam, więcej nie kupię. Nie spełnia moich oczekiwań.

wolę cukrowy

Po tą wersję sięgnełam gdyż cukrowa cytrusowa okazałą się świetna. Jagodowa siostra ma rzadszą konsystencję i mimo dużej ilości drobinek ścierających nie ma się uczucia dokładnego zdarcia martwego naskórka. Zapach dyskusyjny-mi przypomina nalewkę babci :P Bez rewelacji zużuję i zapomnę

Bardzo go lubię

Używałam wielu peelingów, ale ten jest jednym z moich ulubionych. Przede wszystkim ze względu na zapach - mocny, owocowy. Ma dosyć rzadką konsystencję. Robi to co peeling robić powinien - zdziera martwy naskórek. Jest delikatny, nie podrażnia. Nie zauważyłam właściwości nawilżających czy ujędrniających. Bardzo go lubię, ale ideału poszukuje nadal.

Jest ok - zwykły peeling z mocnym zapachem

Skusiła mnie cena i ładny, owocowy kolor. Pierwsze moje skojarzenie, jak widzę przed oczami ten peeling - zapach. Jest dosyć mocny, charakterystyczny, troszkę "kwaskowaty", ale nie powiedziałabym, że brzydki. Jest ok :)
Poza tym raczej peeling jak wiele innych - jest delikatny, drobny, złuszcza - ale co on ma wspólnego ze slim, to nie wiem.

+ wydajny, spore opakowanie
+ dosyć niska cena za taką ilość produktu
+ drobny, wygodny
+ owocowy zapach - ale nie każdemu się spodoba, bo czuć w nim kwaskowatość, a nie słodycz
+ ostre drobinki

- co ma peeling do pojęcia "slim"? ;) aby być slim, trzeba samemu o to zadbać, a na pewno nie oczekiwać od peelingu, że coś nam ujędrni. może przy dłuższym stosowaniu, niż jedno opakowanie... :)
- dostępność: nie natknęłam się wcześniej na ten produkt, więc zakładam, że niewiele sieci go dystrybuuje.
- opakowanie generalnie ok, ale wkurza zakrętka, w której gromadzi się woda, kiedy produkt stoi pod prysznicem. aww!