Hean, Slim no limit, Peeling owocowe SPA do ciała `Jagoda acai i wiśnia japońska`

Mieszanka mikrogranulek olejku jojoba i złuszczających drobinek intensywnie usuwa martwe komórki naskórka i odblokowuje pory. Masaż drobinkami pobudza ukrwienie i dotlenia skórę. Peeling Owocowe SPA wzbogacony ekologicznym ekstraktem z jagód Acai(źródło witamin i minerałów), wyciągiem z wiśni japońskiej pobudza zmysłowe oczyszczanie skóry, odżywia, ujędrnia i przeciwdziała starzeniu się skóry. D-panthenol skutecznie nawilża, zapobiega podrażnieniom i nadaje skórze wyjątkową miękkość.

Struktura
drobnoziarniste
mineralna
100 – 250ml
w tubie

zwyklak

Z pewnością nie jest to typowy. Używałam go pod prysznicem jako żel myjący/peelingujący. Ma gęstą konsystencję z drobinkami, które nie są na tyle delikatne, że dają efekt lekkiego złuszczania. Duży plus tego kosmetyku to zapach, który jest owocowy, mocno wyczuwalny. Opakowanie jest tak skonstruowane, że nie ma problem z aplikacją, możemy dowolnie dozować ilość kosmetyku, a kiedy peeling się kończy w tubce nic nie zostaje, można bez problemu zużyć go do końca. Polecam go osobą, które nie lubią mocnego tarcia i złuszczania.

Zaskakujący peeling

To mój drugi peeling z tej serii, jednakże do jego zakupu już zdążyłam powrócić. Robię peelingi regularnie i korzystam z nich dość dużo jak również robię je sama. Ten skusił mnie nie tylko pięknym zapachem ale i składem : ekologiczna jagoda acai i japońska wiśnia. Podoba mi się to że są w nich wyczuwalne naturalne kawałki. To nie jest typowy peeling ale żel do mycia peelingujacy, jest więc trochę bardziej delikatny ale świetnie się sprawdza.

Lubię

Używam od około miesiąca i jestem w trakcie drugiego opakowania. Ten peeling to bardziej peelingujący żel pod prysznic niż typowy zdzierak, ale to mi odpowiada. Po normalnych często moja skóra jest długo zaczerwieniona i podrażniona. Ten jest dużo delikatniejszy, a przy okazji spełnia swoje zadanie-delikatnie złuszcza naskórek i pozostawia skórę miła w dotyku. Drobinki ma dość spore, jak w normalnych peelingach, ale ogólnie konsystencja nie jest tak gęsta, jest ich sporo mniej. Tak jak jest napisane na opakowaniu-to peeling pod prysznic. Plus za bardzo ładny, słodki zapach - dla mnie pachnie jak wiśniowe konfitury, od razu mam ochotę na coś słodkiego.

ŚREDNI

Plusy ( + )
- oczyszcza
- wygładza
- złuszcza
- wydajny
- cena

Minusy ( - )
-nie odświeża tak jak bym chciała
- SLS na drugim miejscu
- mdły zapach ( dla mnie )

Wykorzystała: kilka próbek

Średnia półka

Peelingu używałam dość długo, jednak mnie nie zachwycił. Poza pięknym zapachem i delikatnym złuszczaniem naskórka ten produkt nie ma więcej zalet.
Nie twierdzę, że kosmetyk jest zły, jednak do mojej cery, która potrzebuje porządnej pomocy w złuszczaniu naskórka - ten peeling się zdecydowanie nie nadaje.

produkt jakich wiele

Zdecydowanym plusem tego produktu jest piękny zapach, jednak średnio się u mnie sprawdził, jako peeling. Aby zobaczyć jakiś efekt musiałam się porządnie napracować, więc zdecydowanie nie używajcie go po treningu - ręce Wam odpadną ;)
"Drobinki" są dla mnie za drobne, ale naprawdę podoba mi się olejek w składzie, który świetnie nawilża skórę i pozwala uniknąć podrażnień nawet, gdy zapomnimy o balsamie (czego jednak nie polecam)

Super

Niestety w wakacje strasznie się spaliłam co równało się ze schodzącą skórą... Jednak ten peeling sobie super poradził z usuwaniem martwego naskórka i po kąpieli nie było suchych skórek czy pozostałości :) Poza tym pięknie pachnie, ma dużo granulek i jest bardzo wydajny. Nie podrażnił też w ogóle mimo, że skóra była spalona.

Dobry i skuteczny!

Mój facet ( o dziwo!) przyniósł go do mieszkania i tak już został!

Użyłam go parę razy i muszę przyznać, że działa!
Jest bardzo wydajny, ponieważ posiada 200ml.
Opakowanie jest estetyczne, łatwo wydobyć z niego produkt i jasno widać ile go już ubyło.
Niestety bardzo przeszkadza mi zapach, niby wiśniowy, ale zbyt mocno chemiczny.

Drobinki są dość grube i spore, ale zupełnie mi to nie przeszkadza, ponieważ przez to fajnie peelinguje i złuszcza, ale nie powoduje podrażnień.
Po użyciu skóra jest miękka, gładka i o wiele lepiej wchłania balsam.
Lubię takie produkty!

pachnie jak tymbark wiśniowy

Niewątpliwie jego zaletą jest zapach. Pachnie jak tymbark wiśniowy.
Peeling jest identyczny jak wersja żółta, tylko właśnie zapach jest inny.

Ma dosyć dużo małych ale mocnych drobinek. Ja lubię peelingi gęste, z dużą ilością dużych drobinek, mocno ścierające. Jego działanie peelingujące oceniłabym 3/5.

Produkt się pieni, więc też oczyszcza i dobrze myje. Łatwo się spłukuje a przy nakładaniu nie spływa za skóry.

Ogólnie taki całkiem spoko.

W porządku

Niewątpliwie jego wielką zaletą jest piękny zapach, który wielokrotnie kusił mnie do ponownego zakupu. Niestety zdziera o wiele słabiej niż peeling solny z tej samej serii, jakby mniej ma granulek (?), ale również ma działanie nawilżające i oczyszczające. Skóra po nim jest gładka, ale bez rewelacji. Możliwe, że jeszcze nie raz go zakupię, bo mimo wszystko jest dobry w stosunku jakość=cena :)

Nie wiem co miał złuszczać

Nie nazwałabym tego pilingiem raczej żelem z drobinkami. Zdecydowanie nie posiada innych właściwości niż myjące. Pachnie ok ale bez szału, chemiczne owoce i nie robi nic poza tym. Trochę szkoda.

Piękny zapach + działanie

Kupiłam i nie żałuję. Poprawny peeling, robi to co powinien. Jest wydajny i ma piękny owocowy zapach. Myślę, że jeszcze kiedyś do niego powrócę. Jedynym minusem okazało się opakowanie, wolę peelingi w odkręcanych "słoiczkach".