Glosswear for Lips

Glosswear for Lips

Pojemność 7,3 g

Nawilżający błyszczyk, który nadaje ustom piękny, ale delikatny kolor. Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy.

Cena: 69 zł / 7,3 g

bubel

Mam miniaturkę, odcień kissy fit.
Nadaje ładny kolor ustom, ale nie jest zbytnio trwały.
Plus za wygodny aplikator i łatwą do nalozenia konsystencje.
Minus za brak zapachu i smaku.
Mysle, ze zwykle blyszczyki za 10zl sa o niebo lepsze od tego bubla.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

szkoda pieniędzy :(

Myślałam, że za taką cenę będzie to wspaniały błyszczyk.
Wydałam niepotrzebnie pieniądze.
Błyszczyk nie pachnie, po nałożeniu błyszczy sie troszeczkę, schodzi z ust po10minutach.
uważam że błyszczyki z najniższej półki sa o niebo lepsze od niego.
Nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Nic specjalnego

Plusy:
-łatwo się rozprowadza
-nie wysusza specjalnie ust
-ma bardzo ładne kolory

Minusy:
-brzydko pachnie, nie jest "apetyczny", ma typowo chemiczny zapach
-po 2 czy 3 poprawce w ciągu dnia skleja usta i wałkuje się
-nie jest trwały
-w kategorii cena jakość wypada raczej słabo

Używam tego produktu od:2m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Stanowcze NIE dla zapachu!!!!!

Zapach jest w moim przekonaniu po prostu TRAGICZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdy pierwszy raz zaaplikowlam ten blyszczyk w srodku uzytecznosci publicznej - autobusie, to zaczelam sie przygladac siedzacej obok kobiecie z dzieckiem... nieslusznie male biedactwo podejrzewac, ze to ono jest sprawca smrodku.... :) Tragiczny zapach...

DYGRESJA:Oczywiscie nie ma mowy o podrobie czy egzemplarzu przeterminowanym, gdyz wszystkie kosmetyki kupuje w perfumeriach.

...A wielka szkoda, bo blyszczyk jest ciekawy: fajny, naturalny efekt i dobre wlasciwosci pielegnujace.
Aha no i mam ladny kolorek - 207 AIR KISS - naturalny, jasny roz.

Używam tego produktu od:3 tygodni, czasem... no rzadko... bardzo rzadko...
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego, jak nie udoskonla tego zapachu...

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

fajny

Nie zjadam go szybko, a dla mnie to już połowa sukcesu :) Poza tym nie jest lepki i nie pachnie jedzeniem (wolę zjeść owoc truskawki, niż mieć chemiczną symulację....)
Mój 301 crystal spełnia swoja funkcję - nabłyszcza. Marzy mi się efekt lusterka (bez lepkości), dlatego minus jedna gwiazdka.

24.04.2008 - Nic nie rozumiem... Jaki zapach???? Kupiłam wczoraj koleżance na urodziny nr 306 mystic i właśnie odpakowałam prezent przerażona, że może jej smroda nabyłam.
Nie wiem. Te, które mam w ogóle nie pachną... A jeśli już mają jakąś woń, to tak delikatną, że mój przewrażliwiony zwykle nos tego nie wyczuwa...

Edytuje, bo napisałam, że nie kupię a jednak ten specyficzny róż mnie uwiódł i będzie na pewno pasować koleżance.

Z czystym sumieniem polecam.Używam tego produktu od: miesiąca

Miało być tak pieknie

Wyglądał ślicznie, udało mi się znaleźć przecudny żywy jasny róż. Niestety trzyma się krótko, blask błyszczyka szybko znika, powstaje biała kreska, a mój śliczny róż po dwudziestu minutach robi się blady. Jak na taką firmę wstyd!

Używam tego produktu od: tygodnia

Uwielbiam

Nie pamiętam już, ile lat używam tego błyszczyka, ale jest jedynym, któremu jestem zawsze wierna. Kupuję go przy okazji podróży samolotem w sklepach na lotnisku, więc cena jest znośniejsza (59 zł) i zawsze kupuję na zapas. Stosuję jeden kolor: 306 mystic, mający kolor brudnego różu (indyjskiego). W opakowaniu wygląda na wręcz ciemny fiolet, ale na ustach przepięknie podkreśla ich naturalny kolor, nadając taki wilgotny (a nie srebrnawy) połysk. Wytrzymuje na ustach długo, świetnie chroni - od kiedy go używam,nie mam już zimą problemów z wysychającymi ustami. Dla mnie ideał!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie 7 - 9

Jestem na nie

Jestem rozczarowana tym zakupem. Spodziewałam się jakichś spektakularnych efektów po zpłaceniu takiej kwoty za błyszczyk a tu klapa. Lepszy kupię w kiosku za 10 złotych. Błyszczyk jest nietrwały, śmierdzi, nie nawilża, na moich ustach wyglada nijako. Nie podoba mi się. Do reszty zniechęcił mnie do testowania innych kosmetyków tej firmy.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcue

o taak ;)

moze zaczne od wad
wysoka cena
nieprzyjemny zapach
zalet jest duzo wiecej
najwazniejsze ze sie dlugo trzyma nawet do paru godzin widac jego obecnosc na ustach wygladaja na nawilzone i powiekszone jest gesty i bardzo fajnie sie blyszczy jak narazie moj No.1 ja mialam taki ladny naturlany jasny kolorek roznowy takze wygladal naprawde tak naturalnieUżywam tego produktu od:rok temu

Dobry, ale brzydko pachnie.

W sumie lubię ten błyszczyk za jego naturalny wygląd i właściwości pielęgnacyjne. Mam kolor Air Kiss, który jest bardzo naturalny zostawiający ultra delikatną poświatę cielistego, mlecznego różu. Wygląda bardzo dyskretnie na ustach z umiarkowanym połyskiem, w każdym razie nie mam mowy o kiczowatych brokatowych drobinkach. Nie da się przesadzić z połyskiem i kolorem, gdyż barwi usta bardzo delikatnie. Idealny dla dziewczyn, które mają pełne, kształtne usta i chcą je tylko podkreśli. Ja zaś wolę nieco mocniejszy efekt, ponieważ tego wymaga moja uroda i mało kształtne usta. ;)

Błyszczyk ponoć jest bezzapachowy i bezsmakowy-owszem, ale wydobywa się z niego brzydki, chemiczny posmak i zapach, co mi za bardzo nie odpowiada, bo jednak wolę błyszczyki o przyjemnym smaku! Przez to na początku byłam skłonna go zwrócić, ponieważ myślałam, że kupiłam przeterminowane mazidło [sprawdziłam termin ważności-jest w porządku], dopiero recenzje na KWC uświadomiły mi, że te błyszczyki po prostu brzydko pachną i nie ma od tego wyjątku... Trzeba się przyzwyczaić i polubić ten specyficzny zapaszek. ;)

Pielęgnuje nieźle i nawet jeśli się już zje, to wciąż pozostaje odżywczo-ochronna warstwa na ustach. Tutaj spory plus, bo nie oblepia ust.
Jest wydajny, łatwo się rozprowadza na ustach, ma poręczny aplikator i estetyczne opakowanie. :)

Sumując dobry i bardzo naturalnie wyglądający błyszczyk, ale jego smak i zapach mnie nieco zniechęcił, za co mam ochotę odjąć aż 2 gwiazdki... Jednak ma sporo plusów i nie będę zaniżać oceny, daję 4 gwiazdki. :)

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

może być

Mam kolor 306 mystic. Wygląda dosyć naturalnie, ładnie stapia się z kolorytem ust, ma połysk w sam raz-widać go, ale nie świeci się tandetnie jak na odpuście. Subtelnie odznaczają się delikatne drobinki. Nie śmierdzi i smak jest całkiem,całkiem. Nie ma się wrażenia chemicznego mazidła jak to bywa nieraz w błyszczykach szczególnie z niskiej półki. Wydajny. Odejmuję jedną gwiazdkę dlatego, że czasami po kilku godzinach jego bytności na ustach czuję lekkie ściągnięcie skóry.

Trudno zle trafic

Mam go i juz za nim tesknie.
Rzeczywiscie widac roznice miedzy tym blyszczykiem a Maybelline czy AA firmy Oceanic na przyklad, malo tego, widac roznice miedzy nim a Estee Lauder - na korzysc Clinique.
Mam probke o kolorze jerzyn, ktora wcale nie jest za ciemna, mam tez trzy pelnowymiarowe opakowania kupione w sklepie bezclowym, ktore z jakiegos powodu pachna nieprzyjemnie miodem czy woskiem, wlasciwie. Nie sa tak lekkie, jak probka, co sprawia, ze podejrzewam je o zbyt dlugie lezenie na polce.
Niemniej konsysytencje i wrazenie na ustach maja nawilzajace, odrobine ciezkie - w dobrym znaczeniu tego slowa, dyskretnie koloryzujace i stylowe.
W zasadzie dodaja pewnosci siebie, jak wszystkie kosmetyki dobrej jakosci.

Polecam przy okazji, niemniej nie sa, jak przypuszczam, az tak dobre, zeby przebily powiedzmy Max Factora za okolo 30 zl.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie