Lilla Mai, Serum odmładzające z kwasem hialuronowym

Lilla Mai, Serum odmładzające z kwasem hialuronowym

Serum zapobiega starzeniu się skóry, Kwas hialuronowy i olej z dzikiej róży spłycają zmarszczki, podnoszą poziom nawilżenia skóry. Olej makadamia regeneruje naskórek, ma zastosowanie szczególnie do cery dojrzałej. Olej z nasion malin posiada właściwości przeciwzapalne i kondycjunujące.
Hydrolat neroli i olejek neroli dobrze pielęgnują cerę naczynkową, wygładzają i odżywiają nadając skórze piękny zapach.

Produkt jest skuteczny, ładnie wygładza cerę i goi niedoskonałości, odpowiedni do skóry wrażliwej, nawilża skórę. Nadaje się do stosowania pod podkład. Efekty stosowania zauważalne po kilku dniach.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie polecam

Produkt o bardzo naturalnym składzie i........ No cóż- Zawartość kwasu hialuronowego o różnej gramaturze oraz olejów powoduje rozwarstwianie produktu .Przed użyciem należy mocno wstrząsnąć. Pomimo iż nie należę do osób cherlawych wymieszanie tego produktu było ponad moje siły, myślałam ,że wywichnę sobie nadgarstki:( Pomimo bezpiecznego i higienicznego opakowania olej przedostawał się poza nie co wymagało kolejnych kombinacji aby podczas wstrząsanie nie uwalić sobie całej łazienki. Po tych akrobacjach wydobywał się produkt - nadal w częściach- zero wchłaniania , pozostawiał film na twarzy (jakby folia). Moja cera jest jak gąbka- pięknie wchłania wszystko. Kosmetyczka śmieje się ,że nie potrzebuje żadnych urządzeń do wprowadzania w nią preparatów :)A to serum zero ale to zero współpracy.
Męczyłam się szczerze aby wykończyć opakowanie.całe szczęście nie trwało to długo ,bo jest bardzo mało wydajne.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca