Avon, Advance Techniques, Firm Hold Hairspray (Lakier do włosów mocno utrwalający)

Zapewnia trwałe ułożenie włosów, sprawia, że są przyjemnie i naturalnie miękkie w dotyku, nadaje włosom połysk.

Rewelacja 😄

Fenomenalny lakier !!! Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Zamawiając go na allegro za niecałe 10 zł nie liczyłam na cud. Niestety mam takie włosy, które bez lakieru nie mają prawa bycia 😠, a przy mocniejszych wiatrach muszę przytrzymywać fryzurę rękami ,żeby jako tako wyglądać. Większość lakierów, które przerobiłam były w miarę ok. ale każdy z nich potwornie sklejał mi włosy. W lakierze z Avonu mam mocne utrwalenie bez sklejania oraz w miarę znośny zapach. Lakier ten wypróbowałam przy ogromnym wietrze i .....o dziwo zdał egzamin jak żaden inny lakier mocno utrwalający. Efekt + cena sprawia, że zanlazłam swój lakierowy KWC 😉

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

Mój KWC!

Lakier świetnie utrwala fryzurę, w dodatku nie skleja włosów! To cudo na półce z lakierami do włosów :) W dodatku zapach delikatny, nie przypominający zapach lakieru do włosów. No i cena :) W promocji można kupić nawet za 9,99! Polecam :)

Fenomenalny

Lakier bardzo mocno utrwala włosy, a przy tym jest całkowicie niewidoczny i prawie niewyczuwalny w dotyku! Po spryskaniu włosy są idealnie ułożone, miękkie, błyszczące oraz utrwalone na długi czas! Produkt nie obciąża włosów, łatwo się wyczesuje, nie pachnie zbyt nachalnie. Opakowanie jest bardzo wygodne, nie za duże, z opcją zabezpieczenia przed psiknięciem. Wydajność dobra.