Lab Series, Age Rescue Water-Charged Gel Cream (Przeciwstarzeniowy intensywnie nawilżający żel - krem)

- ultra nawilżająco przeciwstażeniowy żel krem pomaga walczyć ze zmarszczkami oraz oznakami zmęczenia skóry w celu uzyskania promiennej energetycznej cery
- stymuluje skórę do produkcji kolagenu, spłyca zmarszczki oraz poprawia jędrność skóry
- zapewnia skórze błyskawiczne i intensywnie nawilżenie utrzymujące się ponad 24 godziny
Składniki aktywne:
G-Action - przyspiesza wchłanianie energizującego wyciągu z żeń szenia, wzmacniając możliwości obronne skóry oraz przyspiesza odzyskać zdrową pełna energii cerę
Potężny duet peptydów zapewnia intensywną naprawę struktury skóry pobudzając ją do produkcji naturalnego kolagenu
AO-10 - opatentowany kompleks 10 najlepszych antyoksydantów pomagających naprawić szkody wyrządzone przez środowisko, które wyławiają na przedwczesne oznaki starzenia się skóry.
Ekstrakty z żeń szenia, z zielonej herbaty, ekstrakt z dwóch rodzajów alg, ekstrakt z szałwii, proteiny mleczne, ekstrakt z ziaren kawy, wyciąg z pokrzywy indyjskiej, Ekstrakt z winogron, ekstrakt z kolcowoju chińskiego (jagody goji), ekstrakt z żurawiny, ekstrakt z jagody, ekstrakt z brzozy.

nawilżające, ujędrniające
krem
50 - 100ml
kremy
w słoiku

małe żel cudo

Gdyby nie to, że żel otrzymałem w prezencie chyba nigdy bym się na niego nie skusił, bowiem cena nie ma co ukrywać jest dosyć powalająca. Jednakże im dłużej go używam tym bardziej się do niego przekonuje oraz do całej marki... ale zaczne od początku.

Żelowa niebieska konsystencja o przyjemnym zapachu, która mocno.. ale to naprawdę mocno i jeszcze raz mocno nawilża skórę. Rewelacyjna na wiosne/lato kiedy po całym gorącym/ciepłym dniu chcemy dać naszej twarzy odpocząć. Po całej nocy skóra jest zrewitalizowana, nawilżona i sprawia wrażenie wypoczętej tak jakby naładowanej energią. Może to za sprawą skoncentrowanego wyciągu z żeń-szenia i innych wyciągów których jest tam od groma.. ale faktycznie skóra jest poteżnie zregenerowana.
Nie do końca polecam go na dzień, ponieważ po użyciu skóra dosyć mocno się świeci i ten efekt naprawde dosyć dłuższa chwile się utrzymuje. (Ale to zawsze kwestia indywidualna) Jest bardzo lekki przez co nie do końca może nadawać się zimą, ale jako krem na noc polecam go z wielką chęcią

Na co należy zwrócic uwage - wystarczy naprawdę niewiela ilość by cała twarz pokryc żelem jest niesamowicie wydajny... przy stosowaniu tylko wieczorem codziennie, słoiczek po używaniu przez 2,5 miesiąca jest pełny jeszcze w 1/3 opakowania. Jeżeli jednak chcemy zapewnić swojej skórze odżywczy rewitalizujący kompres, wtedy nałóżmy go więcej.

Niesamowicie przyjemny efekt robi na skórze nałożony chwile poźniej po balsamie po goleniu.. (jak ktoś goli się wieczorem) rano skóra jest świeżutka i wypoczęta.. Natomiast stosowany sam jako balsam po goleniu jest za słaby bo jego konsystencja jest po prostu za lekka.

Nie mam jeszcze jakiś ekstremalnych zmarszczek poza bruzdami na czole powstałymi w wyniku marszczenia czóła. Ale skora faktycznie przy reguralnym stosowaniu jest jakby ciutke jędrniejsza, to chyba kwestia regeneracji

Kosmetyk godny spróbowania, pomimo wysokiej ceny będzie starczył na naprawdę długo...

aaaa i jeszcze jedno... mója matka która jest w podeszłym wieku nałożyła go sobie na twarz... i cholera tak się zachwyciła że na najbliższe urodziny poprosiła o pełny słoiczek.

Opakowanie: słoiczek który pozwala spacyfikować kosmetyk do samego końca mi pasuje ale nie każdemu może odpowiadać.

Nie ma co ukrywać kosmetyk zawiera sporo wyciągów ale też sporo konserwantów więc jak szukasz kosmetyku bardziej naturalnego... trzeba znaleźć coś innego.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie.. jest mocno wydajny