SPA Vintage Body Oil, Aksamitny żel pod prysznic z olejem abisyńskim

SPA Vintage Body Oil, Aksamitny żel pod prysznic z olejem abisyńskim

Sprawdź ceny produktu

Aksamitny żel do prysznic SPA Vintage Body Oil zawiera olej abisyński, zapewnia intensywne nawilżenie, poprawia kondycję skóry, redukuje zmarszczki. Pozostawia skórę gładszą, elastyczną i miękką w dotyku. Idealny do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie przesuszonej i dojrzałej. Oliwa z oliwek nadaje zdrowy, promienny wygląd, wygładza zmarszczki, odświeża, natłuszcza, działa kojąco na skórę. Jest naturalnym filtrem UV, zabezpieczającym skórę przed szkodliwymi skutkami opalania, wzmacnia naturalną odporność, zabezpiecza przed odwodnieniem skóry, a także likwiduje jej szorstkość. Prowitamina B5 zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność, stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa gojąco i regenerująco, poprawia barierę lipidową naskórka. Aromaterapeutyczny zapach odpręża, relaksuje i sprawia, że kąpiel staje się niezwykłym rytuałem dla ciała i zmysłów. Po kąpieli skóra jest nawilżona i zrelaksowana.

Skóra
normalna
w butelce
w płynie
100 – 250ml

Przeciętny

Żel otrzymałam w Joy Boxie i przyznam szczerze, że wcześniej nie spotkałam się nigdzie z tą marką.

Producent bardzo ładnie opisuje właściwości kosmetyku, ale jest to tylko i wyłącznie zwykły żel pod prysznic z typowym drogeryjnym składem. Nie łasiłabym się w tym przypadku na ten olej zawarty w nazwie, bo nie ma go wiele w samym produkcie. Czy mi to przeszkadza? I tak, i nie. Nie lubię, jak producenci dorabiają wielkie ideologie do swoich kosmetyków. A ja sama od żeli do mycia nie wymagam wiele. Mają dobrze myć, nie szkodzić skórze i fajnie pachnieć, tak żeby prysznic odprężał i był samą przyjemnością.
Żel z olejem abisyńskim jest gęsty, łatwo się pieni, dzięki czemu jest wydajny. Pozostawia skórę czystą i bez osadu. Nie wysusza przesadnie, nie uczula i nie podrażnia.
Pachnie słodko, perfumeryjnie. Nie drażni, ale nie zapada też wyjątkowo w pamięć.

Ciemna butelka, przez którą ciężko dojrzeć zużycie produktu. Zamykana na zatrzask, który działa bez zarzutu. Butelka dość twarda, przez co ciężko wycisnąć żel, zwłaszcza pod koniec.
Cena dość wysoka za 200 ml, bo już za połowę tej ceny można dostać żele tej samej jakości.
Więcej się nie spotkamy, a i tak nie wiedziałabym gdzie dorwać kosmetyki tej marki.

Średniak

Żel z tej serii jest takim średniaczkiem

Plusy
+Piękna szata graficzna
+Piękny zapach
+Mocno się pieni
+Łatwa aplikacja
+Oczyszcza
+Nawilża
+Nie wysusza skóry

Minusy
-Niestety mało wydajny, żel wystarcza dosłownie na ok.2 tygodnie

Przeciętniak

Ten żel wypada najlepiej ze wszystkich z tej serii. Zamknięty jest w czarnej, plastikowej butelce, przez którą niestety nie widać zużycia produktu. Zamknięcie typu klik. Butelka jest zbyt twarda, co zmniejsza komfort stosowania.
Żel ma biały, perłowy kolor. Jest gęsty, przypomina konsystencją balsam do ciała. Zapach taki sobie- ani ładny ani brzydki, trochę przypomina mi białe kwiaty, trochę perfumy dla starszych pań. Dość długo utrzymuje się na skórze.
Pieni się dobrze, dobrze oczyszcza. Nie wysusza skóry aż tak bardzo jak pozostałe żel z tej serii, ale przesuszyć potrafi. Po prysznicu z tym żelem muszę zastosować balsam.
Żel jest kompletnie niewydajny, wystarczy raptem na dwa tygodnie codziennego stosowania. Taka niska wydajność w stosunku do ceny tego produktu jest też sporym minusem tego żelu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Niewyjadny krem pod prysznic o ciekawym zapachu

Spodobało mi się opakowanie tego żelu (inspirowane filmem ja w końcu jestem filmoznawcą ;)). I nazwa olejek abisyński oraz ciekawy zapach. To wszystko razem zachęciło mnie do zakupu.

<b>Opakowanie:</b>
Eleganckie, przyjemne. Inspirowane starymi filmami. Niestety b. twarde, przez co wyciśnięcie żelu graniczy z cudem.

<b>Zapach:</b>
Interesujący. Słodki, ciepły. Niezbyt duszący i b. delikatny. Podoba mi się.

<b>Konsystencja:</b>
Jest to bardziej krem niż kremowy żel pod prysznic. Dokładając do tego opakowanie wyciśnięcie tego kremu graniczy z cudem.

<b>Działanie:</b>
Krem ten słabo się pieni. Niestety to połączone z jego kremową konsystencją i niewygodnym opakowaniem daje efekt niewydajności. Wystarczyły mi 2 tygodnie by zużyć butelkę tego kremu (bo powinien nazywać się kremem pod prysznic). Czy wysusza skórę? Działa jak typowy żel więc wysuszenie nie jest wyczuwalne - jeśli już to jest ono na poziomie &quot;chcę pić&quot;, ale bez efektu złuszczania się skóry - czyli przesadnego wysuszenia.

<b>Dostępność / cena: </b>
Cena jest niska jednak przy takiej wydajność (2 tygodnie i po butelce) jest za wysoka. Dostępność jest niezła - mniejsze drogerie i sieć drogerii Jaśmin. Czyli nie jest źle.

<b>Wydajność:</b>
Marna. Wystarczy 2 tygodnie by zużyć butelkę tego kremu.

<b>Podsumowanie:

- Wydajność
- Działanie
- zbyt twarde opakowanie

<b>Czy kupię go ponownie?:</b>
Nie. Ten żel nie spełnia moich oczekiwań. Ma ciekawy zapach i ładne opakowanie, ale to za mało bym go kupiła ponownie.

Ten krem pod prysznic dostaje od mnie 2 gwiazdki. 2 tygodnie by zużyc butelkę kremu? Taki produkt nie jest dla mnie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie (b. niewydajny)