Sampar, City of Light, White Velvet Mousse (Rozjaśniająco - złuszczający mus do mycia twarzy)

Mikro peelingujący mus do mycia twarzy. Głęboko oczyszcza skórę, usuwa resztki makijażu i zanieczyszczenia. Formuła z arbutyną powstrzymującą produkcję melaniny. Zawiera kwasy owocowe AHA usuwające martwy naskórek. Z dodatkiem wyciągu z zielonej herbaty rozjaśniającej i wyrównującej koloryt skóry. Zawiera enzymy probiotyczne przyśpieszające proces naturalnej eksfoliacji i głęboko odnawiają epidermę. Skóra jest gładka, czysta i lśni zdrowiem.
Sposób użycia: Stosuj rano i wieczorem na mokrą skórę. Spień kolistymi ruchami i spłucz obficie.

oczyszczające
z pompką
pianka
50 – 100ml

cuda na kiju

Gdyby producent po prostu napisał, że jest to przyjemna pianka do mycia twarzy w nieco mniej przyjemnej cenie to oceniałabym ten produkt wyżej. Ale biorąc pod uwagę wszystko to, co producent obiecuje - nie jestem w stanie dać ani gwiazdki więcej.

Miałam kiedyś pianki do mycia twarzy i za każdym razem zabawnie się tego używa - chyba w każdym budzi się małe dziecko, które wreszcie zupełnie legalnie może codziennie pobawić się swoim prywatnym kawałkiem piany. Pianka Samparu jest po prostu rzadsza, lżejsza, nie ma konsystencji bitej śmietany tylko raczej piany jak przy płynie do kąpieli.

Fakt, miło się jej używa, myje twarz i... to by było na tyle. Po prostu myje. Ładnie pachnie. Naprawdę nie potrafię wskazać ani jednej rzeczy, którą ta pianka jeszcze robi. Patrząc na obietnice producenta to o żadnym złuszczaniu ani rozjaśnianiu nie ma mowy. Jest to po prostu produkt myjący twarz (i to wcale nie jakoś tak, żeby być maksymalnie odświeżonym).

Zużyłam całe opakowanie, było miło ale naprawdę żadnego z cudów obiecanych w opisie nie zaobserwowałam w stopniu najmniejszym. Natomiast polecam jako przyjemną piankę do codziennego mycia. Choć miałam kiedyś tańszą o gęstszej konsystencji i szczerze mówiąc wolałam tamtą.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe