Hask, Argan Oil from Morocco, Repairing Conditioner (Regenerująca odżywka do włosów zniszczonych)

Odżywka wzbogacona o nawilżający olej arganowy wnika we włosy, delikatne je zmiękcza i ułatwia rozczesywanie, pozostawiając nawet najbardziej zniszczone włosy zregenerowane, jedwabiście miękkie i super lśniące. Odżywka idealna dla suchych, zniszczonych lub farbowanych włosów, posiada energetyzujący zapach, odświeżający Twoje zmysły. Wolna od: parabenów, alkoholu, siarczanów, związków aromatycznych, glutenu i sztucznych barwników.

Dobra odzywka, moje wlosy ja lubia

Odzywka spelnia swoja role w 100%.
Co pierwsze wpada w oczy (a wlasciwie w nos) to piekny, slodki zapach, ktory jeszcze podnosi komfort uzytkowania.

Konsystencja jest dobra, tresciwa, nie jest wodnista, przez co nie marnujemy produktu. Bardzo dobrze rozprowadza sie ja na wlosach.

Dzialanie - po splukaniu odzywki wlosy sa sliskie, gladkie. Dobry efekt utrzymuje sie po wysuszeniu wlosow, odzywka dociaza i wygladza koncowki. Ulatwia rozczesanie i sprawia, ze wlosy sa sypkie i miekkie w dotyku.

Jest to jedna z lepszych drogeryjnych odzywek dostepnych na rynku, ma naprawde solidne, regenerujace dzialanie i poprawia stan wlosow. Moje wysokoporowate wlosy ja lubia, nie elektryzuja sie po niej i staja sie grzeczne :)

Nierozłączni :)

Używam również i szamponu z tej serii i powiem tak - szampon jest cudowny ale to bez odżywki nie mogłabym się rozstać. To właśnie ona pełni główną rolę w pielęgnacji moich włosów i dzięki niej w końcu mogę cieszyć się zdrowymi i lśniącymi włosami. Nakładam ją na całe włosy. Jest bardzo gęsta ale nie obciąża mi włosów. Prawdziwe, silne nawilżenie do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych.

Zdecydowanie TAK

Kupiłam ją przez przypadek, kiedy wybrałam się do Hebe po inną odżywkę. Zachęciła mnie promocyjna cena, przepiękny zapach i nieznana marka. Zakup w ciemno okazał się strzałem w dziesiątkę.

+ cudowny, cytrusowy zapach
+ odpowiednia konsystencja - ani za rzadka, ani zbyt gęsta
+ przy nakładaniu na włosy jest śliska jak olej
+ włosy są po niej wyraźnie gładkie, nawilżone i miękkie

Jedyne minusy to dostępność (tylko w Hebe, a tych drogerii jak na lekarstwo) i cena trochę zbyt wysoka.