Teint Fluide Universel

Teint Fluide Universel

Cudownie rozświetla cerę, wyrównuje koloryt, sprawia, że twarz jest świeża, pełna blasku, wypoczęta. Odcienie fantastycznie stapiają się z kolorytem cery.

Podkład w płynie, dla mnie idealny. Płynna formuła: silikon w wodzie, kompleks multiwitaminowy (A,E,F,C), lumioptic - kompleks fotoadaptacyjny ,
filtry UVA i UVB.
Mam cerę przesuszoną, ze skłonnością do zmarszczek i przebarwień, w strefie T przetłuszczającą się.
Dla osób z taką skórą jak moja, nie potrzebujących dużego zmatowienia - naprawdę sie sprawdza.

Podkład ślicznie wyrównuje koloryt skóry, nie jest jednak silnie kryjący więc nie nadaje się do cery z silnymi zmianami i przebarwieniami, jednak drobne przebarwienia bardzo ładnie pokrywa. Pory stają się niewidoczne a skóra rozświetlona.
W dotyku lekko satynowy (można stosować go bez bazy), ładnie się rozprowadza, jest dość rzadki, wiec nieodpowiedni jeśli ktoś woli raczej gęściejsze podkłady.
Nie pozostawia uczucia maski na twarzy, nosi sie go bardzo lekko. Jest wydajny, wystarczy niewielka ilość aby okryć całą twarz.

Ogromny plus za naturalny wygląd, jest właściwie niewidoczny, dzięki czemu skóra wygląda bardzo naturalnie i zdrowo.
Różne odcienie, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zdecydowanie nie wysusza skóry, co dla mnie jest bardzo ważne.
Minusem jest dla mnie słoiczek bez dozownika, dlatego
używałam oostatnio podkładów różnych innych firm, ale żaden nie spełniał moich oczekiwań i prawdopodobnie wrócę do Chanel.

Używam tego produktu od:stycznia 2006

Blask Zdrowia

Nie kupię, bo nie do mojej cery tenże.

Ale efekt śliczny, skóra świeci nawilżeniem i apetycznym zdrowiem. Średnio kryje, za to jest lekki jak piórko. Trwały, niemal całodzienny, nie włazi w żadne kratery na twarzy.

Minusik za ciemne kolory.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: Testy

nic nie robi

Zwykły podkład, który niczego specjalnego nie robi. Mam wrażenie, że zostawia taką lekko tłustawą warstwę na twarzy czego nie znoszę, poza tym ściera się w zastraszającym tempie. Potwierdza moje przypuszczenie, że jeśli coś jest do wszystkiego to właściwie jest do niczego. Lepiej zdecydować się na podkładowego specjalistę, w zależności od potrzeb i upodobań. Dodatkową gwiazdkę daję tylko za ładną palete kolorów, sam podkład jest kiepski.

Używam tego produktu tylko parę tygodni
Ilość zużytych opakowań:troszeczkę pierwszego

Chanel - Mademoiselle Privé

Świetny na lato

Bardzo dobry podkład dla suchej i nie mającej zbyt wiele do ukrycia cery. Używam go latem i ponieważ cała z wyjątkiem twarzy i szyi jestem opalona, odcień 60 Hale idealnie imituje naturalną opaleniznę. Twarz wygląda na wypoczętą i nawilżoną, mam sucha skórę, więc nie mam problemu ze świeceniem się. Bardzo dobrze stapia się ze skórą, czego dowodem że kilka razy użyłam go zimą - rozjaśniony Meteorytami również wyglądał dobrze, chociaż zimą wolę bardziej kryjące produkty. Nie jest chyba jakos super wydajny - od początku czerwca przy codziennym malowaniu się zużyłam około połowy.

Podsumowując - na lato idealny. Nie wiem czy kupie tylko z tego względu, że jest tyle innych do wypróbowania :).

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

jako taki

Ot, taki sobie podkładzik. Zbytnio nie rozświetla, nie matuje, nie kryje, nie "trwa" zbyt długo. I tak mogłabym wyliczać. :-)
Faktycznie, spełnia wymagania swojej nazwy: universelle. Nic specjalnego. Mozna go stopniować, nakładając troszkę "grubiej", ale raczej nie przy cerze mieszanej.
Kolor Clair 20, ktory mam, jest troszeczke za żółty. Używam go zatem w wolne dni, kiedy za bardzo "nie trzeba wyglądać".:-)
Zdecydowanie wolę ProLumiere lub Double Perfection.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobry

Świetny podkład, zwłaszcza dla suchej cery. Jest dość płynny przez co łatwo się go nakłada i nie tworzy nienaturalnej warstwy. Bardzo wydajny z tym, że nie używam go codziennie. Ma dziwny zapach, ciężko go z czymś porównać ale jest ok.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

super:))

Ten podklad to marzenie :) Nienawidze tapety na twarzy, a ten kosmetyk napewno tego nie tworzy!!!
Polecam zwolenniczka naturalnego wygladu:)) i pieknej cery

Używam tego produktu od:rok

Jeden z najlepszych

mój ulubiony z delikatnych podkładów na codzień- taki łatwy w aplikacji i w noszeniu. używam koloru 30 cendre -dość jasny ale nie różowy taki jakby trochę brudny ...

Dobry ale...

Kupilam ten podklad juz jakis czas temu. Jest dobry - ladnie sie stapia ze skora, nie tworzy "maski", dobrze sie rozprowadza,zapach niekoniecznie mi odpowiada, brak dozownika, butelka nawet ladna. Zaleta tego podkladu jest to ze daje bardzo naturalny efekt, nie widac go na twarzy mam jednak wrazenie jakby po paru godzinach juz go nie bylo na skorze. Nie matowi za bardzo, i nie jest kryjacy. Jednak ogolnie daje mu 3 gwiazdki. Mysle ze dla kobiet o idealnej cerze, bezproblemowej jest w sam raz :)
Ps. Jak na Chanel przystalo cena jest wysoka.

tylko dobry - niestety

Kupiłam go własnie na lato, spodziewałam się po nim naprawdę wiele - jednak moje oczekiwania nie były na jego możliwości ( mam kolor 40 ). Owszem na poczatku gdy moja cera była bezkazitelna bez żadnych zaczerwienien i wyprysków po uzyciu tego podkładu wygladała przepięknie ! Rewelacyjnie się stapia ze skórą, jest ona aksamitna, rozświetolona ( ale żadna żarówka ) wyglada świerzo i zdrowo. Jednak bez bazy trzyma się krótko jakies 4 godziny, po bazie do 10 godzin. Ale gdy nadeszły "gorsze czasy" i na mojej buzi pojawiły się nieproszeni goście, ten podkład wyglądał okropnie ! Uwydatniał miejsca gdzie skóra się lekko złuszczyła, w ogole nie krył niedoskonałości jedynie miejsca gdzie skrora była gładka wyglądał ładnie. Konsystencja podkładu jest świetna, jedwabista. Nie podrażnia ani nie uczula. Jest to podkład poprostu nie dla każdego. Dla nieskazitelnej cery - jak najbardziej polecam !

świetny

Pierwszy raz użyłam tego podkładu szykując się na całonocną imprezę w dyskotece, także czekała go naprawdę poważna próba :) Mimo strasznego gorąca, jakie panowało na parkiecie i moich szaleńczych tańców ;) nic nie spłynęło mi z twarzy, skóra nadal była matowa i piękna. Wystarczyło tylko delikatnie usunąć chusteczką pot z czoła by wszystko wróciło do normy :D Podkład idealnie się rozprowadza, świetnie stapia ze skórą, nie robi żadnych smug, właściwie go nie widać, mimo że całkiem ładnie kryje przebarwienia (te niewielkie, nie wiem jak z bardziej wyrazistymi). Po nałożeniu cera jest bardzo przyjemna w dotyku. Podkład matuje na dość długo (mam cerę mieszaną i wystarczy mi jedna poprawka w ciągu dnia), jest wydajny. Może się wydać komuś zbyt leisty (trzeba uważać podczas nakładania go na palce, żeby nie wylać zbyt wiele) ale nie uważam tego za wielką wadę. Naprawdę rewelacyjna jakość... za dość wygórowaną ale w pełni uzasadnioną cenę. Gorąco polecam.
4.03.2004 - dorzucę jeszcze kilka uwag. Przede wszystkim... gdybym tylko mogła... dałabym mu 6 gwiazdek :D Dzisiaj miałam trochę zły dzień i się popłakałam... i wiecie co ? Kompletnie nic nie spłynęło mi z twarzy !!! Zawsze w takiej sytuacji miałam na facjacie obrzydliwe białe plamy a tym razem... Podkładzik nienaruszony... Od razu odeszła mi ochota na płacz ;) Totalna rewelacja ! Kocham ten podkład - dla mnie jest to Kosmetyk Wszechczasów
8.03.2004 - heh, założę niedługo bloga na cześć tego podkładu :D Dzisiaj kumpel spojrzał na moja znajomą (obie byłyśmy po intensywnych i bardzo 'potliwych' ćwiczeniach fizycznych) i niemal nie krzyknął: 'Matko, jak Ty się świecisz !', po czym spojrzał na mnie i powiedział: 'Bierz przykład z Gośki, ona ma chyba jakąś 'antyhalogenową' tapetę, zero świecenia !' I jak tu się nie zakochać w tym podkładzie ! :D:D:D

Kicha!!!

Boże, świeciłam się po nim jak przysłowiowa patelnia! O zgrozo!
Widać, jak mówią, jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Nigdy więcej niczego, co ma w nazwie: "uniwersalny".

Używam tego kosmetyku od/
ilość zużytych opakowań: AŻ 1!