Osmo Essence, Berber Oil, Rejuvenating Shampoo with Argan Oil (Szampon z olejkiem arganowym)

Odmładzający szampon z olejkiem arganowym do wszystkich rodzajów włosów. Przywraca witalność poprzez nawilżenie i odżywienie. Ta delikatna oczyszczająca formuła sprawia, że włosy stają się zdrowe, gładkie i pełne blasku.

Za słaby na tę cenę

Zapłaciłam za ten szampon 70 zł, spodziewałam się fajnego efektu, bo to jednak nie jest szampon z niskiej półki cenowej. Zawiodłam się. Nie widzę żadnych efektów - np. nawilżenia. Na pewno nie kupię po raz drugi.

Wydajność bardzo słaba, niby się pieni, nie trzeba dużo dawać, ale juz mi się kończy a mam go niecały miesiąc, myję włosy co 2 dni.

Jedynie co jest fajne to opakowanie i zapach.

Najlepszy jaki ostatnio miałam

Zależało mi na zakupie nawilżającego i wygładzającego szamponu do włosów. Do tego najlepiej nadają się szampony z olejkami. Na półce z kosmetykami do pielęgnacji włosów w Sephorze, trafiłam na szampony firmy Osmo. Po zapoznaniu się ze składem i opinią Pań konsultantek zdecydowałam się (na szczęście) na zakup szamponu.

Składniki aktywne szamponu:

olejek arganowy - regeneruje i odżywia,
olejek kokosowy - odżywia, zamyka ubytki w łuskach, nadaje blasku,
olejek z awocado - bogaty w witaminy i minerały odżywia i wzmacnia cebulki włosowe.

Obiecane działanie:

Szampon ma przywracać witalność, nawilżać i odżywiać. Włosy po umyciu mają być gładkie i pełne blasku.

Konsystencja i zapach:

Konsystencja jest żelowo-oleista. Trzeba uważać, bo może przelatywać przez palce. Zapach jest delikatny i słodki. Kolor szamponu jest brązowo - pomarańczowy.

Stosowanie:

Nie widzę przeciwwskazań żeby stosować go codziennie, chociaż ja przynajmniej raz w tygodniu stosuję szampon oczyszczający. Nie obciąża włosów i nie przetłuszczają się po nim.

Rezultaty:

Są olśniewające! To obecnie mój szampon numer 1. Włosy pięknie lśnią, są gładkie, lejące. Nic a nic się nie puszą i są dociążone. Wspaniale się układają, wystarczy, że je podsuszę i rozczeszę. Nie muszę bawić się w żadne układanie.
Wszyscy pytają jakiego szamponu używam. Moje córki podkradają mi go i nie chcą żadnego innego. Wszystkie obietnice producenta się sprawdziły. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki, choć do tanich nie należy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu