Ziaja, Sopot Sun, Aktywator opalnia z tyrozyną

Ziaja, Sopot Sun, Aktywator opalnia z tyrozyną

Przyspiesza proces pojawiania się opalenizny pod wpływem działania promieni słonecznych. Doskonale pogłębia brązowy koloryt skóry. Intensywnie nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry.
Skóra szybko uzyskuje naturalny, brązowy odcień. Jest doskonale odżywiona i bardziej elastyczna.
Do każdego rodzaju skóry przed opalaniem, również w solarium.
Substancje aktywne:
tyrozyna - stymulator melaniny, masło kakaowe, wit. E, prowit. B5 (D-panthenol).

Przyzwoity

Jakiś szczególnych problemów z opalaniem nie mam. Spędzam latem dużo czasu na słońcu. Aktywator kupiłam, żeby moja opalenizna była równa.

Spełnia podstawowe zadanie, czyli przyspiesza proces opalania.
U mnie nie spowodował uczulenia
Łatwo się rozprowadza
Szybko się wchłania
Ładnie pachnie

Prawie nie działa na nogi i dekold
Słabowydajny

Podsumowując: do wyboru skusiła mnie promocja i atrakcyjna cena ale zakupu nie żałuje. Polecam

Używam tego produktu od: Maja 2014
Ilość zużytych opakowań: Pól opakowania

Super na nogi

Uzywalam w te wakacje na nogi i twarz, nogi nabraly ladnego koloru zlotej morskiej opalenizny, za rok kupie znow, stosowane na sloncu i w solarium sprawdza sie bardzo jedynie na dwkoldzie sie nie sprawdza :( ale konsystencja i dzialanie na tak!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

dobry ale...

powiedzialabym ze bardzo dobry gdyby nie to ze natknelam sie na turbo przyspieszacz opalania z kolastynym w sprayu :) ten z ziaji owszem, opala ale słabiej od innych tego typu kosmetykow, jego plusem jest ladny zapach i dosc dobrze nawilza skore.
Minus? jest... troche zle opakowanie w sparyu bylby o niebo lepszy! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo fajny kosmetyk.

Bardzo fajny aktywator, który rzeczywiście działa :) Skóra szybciutko nabiera ładnego, brązowego koloru. Smażyłam się w te wakacje dość długo na słońcu i nie nabawiłam się poparzenia słonecznego! Także duży plus.

Teraz zimą testowałam go w solarium i tu też spisał sie na 5! Nie radzę jednak stosowac go na twarz ;) Mnie raz cos pokusiło i po kilku godzinach od wyjścia z solarium na twarzy miałam buraczka :P Na szczęscie ów efekt po 2 dniach minął ;)

ŁĄdny zapach, szybko wchłaniajaca się konsystencja. Ciut może za mało wydajny, no ale nie można mieć wszystkiego ;)

Ogólnie jestem na tak i chętnie znów zakupię go na przyszłe wakacje :)

Używam tego produktu od: sierpień 2012

Problemy ze skora

Kosmetyk nie dla mnie. Mam jasna karnacje, zalezalo mi zeby sie opalic, dlatego posmarowalam sie tym kosmetykiem ,nastepnego dnia pojawily mi sie na nogach czerwone plamy, smugi ,ktore pozniej zmienily kolor na siny! Po trzech tygodniach gdy nie widzialam poprawy, musialam wybrac sie do dermatologa. Okazalo sie ze dostalam silnej alergi na slonce, a "aktywatorem" byl ten kosmetyk. Chociaz minely 4 miesiace w ciaz moge sie dopatrzec tych smug. Dodam tylko ,ze to jest pierwszy kosmetyk, ktory wywolal u mnie alergie.

Używam tego produktu od: jeden raz uzylam ,nigdy wiecej
Ilość zużytych opakowań: nie zuzylam calego, wyrzucilam

lepszy niż Masło Kakowe w sprayu

byłam dość sceptycznie nastawiona do tego kosmetyku ale muszę przyznać, że na prawdę działa. Co tu dużo pisać, po prostu przyśpiesza opalanie :) opalenizna szybko nabiera ładnego, czekoladowego koloru (oczywiście jeśli nie przesadzi się ze słońcem).
Zapach przyjemny.
Za tak niską cenę na pewno pokuszę się, żeby go kupić na przyszły sezon.

Mam porównanie ze sprayem Ziaji Masło kakaowe ale aktywator z tyrozyną jest zdecydowanie lepszy (moim zdaniem) bo:
- nie jest tłusty, wchłania się normalnie
- jest poręczniejszy (przy \\\'psikaniu\\\' Masło kakakowe w sprayu wypadało z natłuszczonych dłoni)
- ma miły zapach (Masło kakaowe jest za słodkie, przyciaga owady:D )
- miałam wrażenie, że Masło Kakowe w ogóle nie przyspiesza opalania.

Tyrozyna lepsza, Masło kakaowe można równie dobrze zastąpić zwykłą oliwką dla dzieci.

Używam tego produktu od: całe lato
Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Niestety na mnie nie działa

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam ten aktywator, zastanawiałam się też nad przyspieszaczem Masło kakaowe, ale stwierdziłam, że ten ma w składzie tyrozynę, więc będzie skuteczniejszy. Niestety, żadnego przyspieszenia opalania nie zauważyłam, choć zrezygnowałam zupełnie z filtrów. Efekt, którego mam złudzenie po opalaniu, mija bardzo szybko. Nawet przestałam brać beta karoten, bo przez niego prawie wcale się nie opaliłam w te wakacje, ale aktywator nie pomógł:( Zostaje mi solarium, albo czekać do następnego roku:( Za rok wypróbuję przyspieszacz Masło kakaowe, bo balsam jest nie najgorszy.

Jak najbardziej polecam dla bladych osóbek.

Jestem bardzo , bardzo bladą osobą i opalanie było najgorszą rzeczą jaką zazwyczaj w lato przeżywałam . Piekąca , czerwona skóra . Przetestowałam wiele produktów tego typu i szczerze ziaja to dla mnie rewelacja , którą mogę z czystym sumieniem polecić .

Czy jest mało wydajny ? No cóż za taką cenę nie można mieć wszystkiego i tak ,, mała \'\' wydajność mi nie przeszkadza .

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Godny polecenia

Jest nieco inny niż pozostałe dostępne na naszym rynku produkty tego typu-mamy do wyboru albo te super lekkie albo tłuste olejki. Ziajka natomiast jest nieco bardziej skoncentrowana, raczej gęsta, jedwabista, bardzo przyjemnie się ją rozsmarowuje, wchłania się szybko ale zostawia jedwabisty filtr na skórze, można bez obaw łączyć się podczas jednej aplikacjii z filtrem. Bardzo ładnie pachnie, opakowanie choć wydaje się małe wystarcza na długo-dzięki temu skoncentrowaniu jest niezykle wydajny. Pielęgnuje i nawilża jak dobry balsam do ciała, żaden inny przyspieszać nie odżywiał tak mocno skóry jak ten. Faktycznie przyspiesza pojawianie się opalenizmy-ma ona przepiękny głęboki kolor i jest dużo trwalsza niż po innych produktach tego typu (pewnie dzięki temu mocnemu nawilżeniu), można spokojnie dokładać porcje kosmetyku podczas plażowania-nie obciąża, skóra przyjmuje go z radością.
Ogólnie produkt jak większośc od Ziajii-doskonała jakość za śmiesznie niską cenę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy (ale w tym roku lato brzydkie...)
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze (szacuję, że starczy na miesiąc-może dwa regularnego stosowania)

dobry

kupiłam go z tego powodu że opalam się zawsze najpierw na czerwono,więc pomyślałam że spróbuję, może się uda... po nałożeniu tego balsamu stał się cud ;P
po opalaniu ponad godzinnym nie byłam czerwona (jak zawsze) a odrobinę brązowa,
na dodatek ładnie pachnie i nawilża
średnio wydajny (po dwóch wyjściach na opalanie z koleżanką zostało go niecałe pół) ale przy mojej intensywności opalania może być
dość tani (11 zł) w aptece

Używam tego produktu od: dwóch opalań ;P
Ilość zużytych opakowań: 1/2

dla bladych- widzę efekt

Z racji tego że mam niezwykle bladą skórę chwytam się różnych sposobów poprawienia jej kolorytu. Ten kosmetyk jest niezwykle skuteczny.
Naprawdę przyspiesza powstawanie opalenizny
Po kilku dniach na słońcu tylko po nim jestem brązowa a nie czerwona jak po zwykłym filtrze i nie schodzi mi skóra.
Dobrze nawilża.

- mało wydajny

Polecam!!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

może być ; )

kupując aktywator nie byłam zbytnio przekonana, że coś zdziała i w ogóle. podczas pierwszej aplikacji nie zauważyłam jakiegoś super efektu, może dlatego że ciągle słoneczko nie świeciło. ale za drugim razem naprawde zdziałał cuda. może nie jest aż tak świetny ale za 9zł w sam raz. muszę zaznaczyć fakt ten, iż bardzo ciężko mi jest się opalić.

+ wydajny
+ cena
+ działanie

- nie podoba mi się zapach, jest jakiś sztuczny
- mógłby bardziej przyspieszać opalanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąć
Ilość zużytych opakowań: 1 duże