Schwarzkopf 3 Weather Taft, Power Koffein, Megamocny lakier do włosów z dodatkiem kofeiny

Lakier zapewnia wyjątkowo mocne utrwalenie i pełne życia włosy. Nie obciąża włosów i chroni je przed wysuszeniem. Nie skleja włosów - łatwy do usunięcia podczas szczotkowania. W efekcie włosy pozostają idealnie utrwalone i miłe w dotyku. Dzięki Taft Power włosy będą utrwalone i mocne w 100% przez 24 godziny. Innowacyjna formuła, która zawiera także prowitaminę B, dodaje siłę i objętość włosom.

Kiepski

Sam w sobie nie jest zły ale zapach od razu kojarzy się z tanimi, męskimi perfumami. Na szczęście kupiłam małe podróżne opakowanie więc dużo na nim nie straciłam. Nie polecam.

od wielu lat obowiązkowy ;)

Uwielbiam wszystkie lakiery w czarnym opakowaniu,ale ten najczęściej używam.
Od wielu lat stosuję i nie żałuję. Często są promocje i można zrobić zapasy .
Bardzo utrwala, chociaż trochę skleja włosy, ale mi to nie przeszkadza. Wolę mieć trochę sklejone niż rozczochrane ;)
Zapach dosyć specyficzny i duszący, ale już się przyzwyczaiłam.
Lakier do włosów to lakier, więcej chyba nie ma co się wypowiadać. Spełnia swoje funkcję i to jest najważniejsze.

Ma swoje wady,ale i tak jest najlepszy z tych których używałam

Okropny

Meczyłam się z tym opakowaniem bardzo długo i w końcu się skończył. Za taką cenę można kupić o wiele lepszy produkt. Lakier utrwala bardzo mocno włosy, ale strasznie je przy tym skleja. Niestety po każdym użyciu muszę myć głowę bo czuje okropny chelm na głowie jak zostawię go na włosach na noc. Wyczesywanie włosów nic nie daje, a lakier śmierdzi. Nigdy go nie kupię...

Okropny

Jeden z gorszych lakierów Taft, jeśli nie najgorszy. Brzydki zapach, jakby trochę męski. Strasznie skleja włosy, ciężko je potem rozczesać, nierównomiernie aplikuje. Włosy stają się po nim matowe, suche, pozlepiane. Nie polecam

Średni.

Choć kocham lakiery Taft, nierzadko trafiam na produkty przeciętne, żeby nie powiedzieć- tragiczne. Power Koffein tragiczny może nie jest, ale do ideału sporo mu brakuje.

PLUSY:
+opakowanie, zdecydowana zaleta wszystkich lakierów tej firmy, proste, ale poręczne, atomizer rozpyla produkt mgiełką, nie zacina się.
+niska cena
+nie podrażnia skóry głowy
+dość wydajny
+/- utrwala, ale z drugiej strony, niesamowicie łatwo zrobić sobie nim krzywdę. Jeden nieostrożny ruch i mamy na głowie elegancki hełm, którego próba rozczesania kończy się białym proszkiem we włosach!

MINUSY:
-zapach! męski, mocny, dla mnie nieprzyjemny, zresztą....kiedyś kupiłam wersję niemiecką i wyraźnie było napisane na nim MEN! W polskiej wersji produktu zostało to usunięte, nie wiem, czy była zmiana formuły? Być może, ale zużyłam dwa opakowania i w obydwóch zapach był identyczny, działanie zresztą też.
-wysusza włosy
-matowi, nawet nałożony w śladowej ilości
-potrafi skleić na amen

Niby lakier spełnia swoje zadanie, bo rzeczywiście, utrwala megamocno, ale łatwo zrobić sobie nim kuku, ponadto jego zapach uniemożliwia długotrwałe stosowanie. Jestem na nie, zdecydowanie wolę wersję Cashmere.

Nie jestem przekonana

Mam mieszane odczucia co do tego lakieru. Aby dobrze utrwalić fryzurę, musiałam go zużyć zdecydowanie więcej niż innych produktów tego typu. Co prawda jak dobrze osiadł na włosach bez problemu można je było rozczesać, ale zdarzało się, że zostawiał taką białą powłokę na włosach, był widoczny.

Tani i całkiem ok

Ten lakier to dla mnie taka trochę historia, używałam go kiedyś notorycznie i teraz jam potrzebuję utrwalenia za niewielkie pieniądze to wracam do niego. Utrwala, ale włosy po jego użyciu są bardzo sztywne i można nawet uzyskać efekt kasku- co kto lubi i co ceni, dużo spryskujac można posklejac włosy- tym lakierem trzeba umiejętnie się posługiwać. Ładnie pachnie, po jego użyciu włosy maja blask. Uważam, że jest dobry., a stosunek jakości do ceny bardzo dobry.

Dobrze utrwala

Lakier do włosów firmy TAFT jest dostępny w każdym sklepie za nie wielką cenę zresztą często można go kupić na promocji. Oceniam go wysoko, lecz włosy po jego użyciu są twarde w dotyku i sklejone. Ja kupuję z tej firmy naprzemiennie różne rodzaje.

Zalety:
-mocno utrwala fryzurę na kilka godzin
-pięknie pachnie
-łatwo się rozpyla
-ma wygodne opakowania

Wady:
-moim zdaniem za bardzo skleja włosy, w dotyku są twarde

Mocny

Lakier jest mega mocny do utrwalania upięć, a nie np. lekkich loków. Lakier skleja włosy i trzeba uważać z aplikowaniem go by nie zrobić sobie skorupy na głowie. Aplikowany z daleka jest okej. Dobrze radzi sobie z tzw. baby hair by nie odstawały.

Najgorszy !

Ten lakier to jakaś katastrofa ! Okrutnie skleja włosy, ma jakiś taki nie przyjemny zapach, porażka jednym słowem. Na pewno nie będą z niego zadowolone kobiety, które lubią miękkie utrwalenie, bez sklejonych włosów. Ten lakier to hardcore w sklejaniu, robi kokon z głowy.

bardzo mocny

Chyba najmocniejszy z lakierów jakie stosowałam. Wystarczy trochę a włosy stoją nieruchomo, Są tego plusy i minusy- plusem jest to że fryzura nie zmienia swojego kształtu ale minusem że nie są one już takie lekkie puszyste naturalne tylko stoją sztywno w miejscu, są posklejane, sztywne. Ciężko je rozczesać nie da się tak po prostu delikatnie przeciągnąc po włosach palcami dla lekkiego efektu,
Warto go mieć ale na codzień się na sprawdza

Skleja i usztywnia

Producent obiecuje super mocne utrwalenie i je dostaniemy, ale razem z efektem hełmu i sklejonych, sztywnych włosów. Co kto lubi, mi to na pewno nie odpowiada.

Plusy:
+mocne utrwalenie

Minusy:
-bardzo skleja włosy, nawet przy niewielkiej ilości
-tworzy hełm
-nie da się go rozczesać i wyczesać
-włosy są sztywne i szorstkie w dotyku
-po spryskaniu włosy są matowe
-trudno rozpylić "tylko trochę", z opakowania od razu wylatuje duża ilość
-widoczny na włosach