Kobo Professional, Matt Bronzing & Contouring Powder (Puder do konturowania twarzy)

Matowy, brązujący puder w kamieniu nadaje skórze odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Idealny do kreowania cienia na twarzy. Polecany do konturowania, modelowania twarzy i ciała.
Dostepny w 2 odcieniach: 308 Sahara Sand i 311 Nubian Desert.

Idealny pierwszy bronzer

Bronzera w ogóle zaczęłam używać dwa lata temu i mój wybór padł właśnie na ten. Przede wszystkim nie ma bardzo dużej pigmentacji, dzięki czemu łatwo stopniować ilość produktu, efekt jest naturalny, a odcień 308 sahara sand super sprawdził się na mojej jasnej skórze. Używam do dziś i nie planuję zamienić na inny.

Piękny

Bardzo dobry bronzer o idealnym chłodnym odcieniu. Poleciła mi go siostra jako mój pierwszy bronzer i od tej pory jestem mu wierna. Dobry dla osób, które dopiero zaczynają z konturowaniem, trudno zrobić sobie nim ,,krzywdę", nie zostawia plam, pięknie się blenduje. Przy tym jest bardzo tani, a w drogerii Natura często trafiam na promocję.

Chłodny magik

Nic mi więcej nie potrzeba, jak za tę cenę jest idealny. Troche sie osypuje, ale wybaczam ze względu na cenę. Super chłodny odcień, łatwo sie z nim pracuje i nie robi plam

Świetny!

Bronzer jak już wcześniej wspomniałam szybko stał się moim ulubieńcem i towarzyszy mi przy codziennym makeupie. Podoba mi się fakt, że nie jest mocno napigmentowany, przez co możemy stopniować efekt. Mam odcień 308 Sahara Sand. Jest to odcień dobry dla osób bladych. Ciężko zrobić sobie nim krzywdę. Trzeba się trochę namachać ,żeby było go widać. Utrzymuje się max. 5 h.

Bardzo lubie!

Niewiele produktów na rynku a do niedawna żaden nie posiadał tak przyjemnie chłodnego odcienia. Oczywiście w cenie przystępnej dla przeciętnej Kowalskiej. Produkt zużyłam calutki z przyjemnością. Dla mnie jedynym minusem jest dostępność ponieważ w moim miasteczku nie ma Natury, ale nie zaważy to na ocenie. Nie jego wina, że mieszkam w takiej pipidówie :P Po prostu zużyłam tylko jedno opakowanie i musiałam zastąpić innym produktem, chociaż z wielką chęcią nabędę przy najbliżej wycieczce do Natury.

pokochałam za chłodny odcień i za to samo znienawidziłam..

przez tak dobre opinie w internecie skusiłam się zakupić słynny bronzer z kobo.. tak jak się zakochałam w jego chłodnym odcieniu, tak za to samo odstawiłam go na dobre. okazał się zbyt chłodny, zbyt mocno napigmentowany przez co robił na mojej twarzy chłodne plamy, które gdy założyło się go za dużo ciężko było w jakikolwiek sposób rozetrzeć. przy jasnej karnacji, makijaż z tak chłodnym bronzerem wygląda dziwnie, nienaturalnie, a twarzy odcina się od reszty ciała.

Meeeeeh, trochę przereklamowany.

Używałam go bardzo długo, byłam dość zadowolona. Faktycznie ma chłodny kolorek, ale niestety po pewnym czasie zauważyłam, że jest dla mnie zbyt chłodny. Zostawiał szare, czasem sine ślady.
Przestałam go używać.

Mój numer jeden

Mój numer jeden :) ma idealny odcień do jasnej karnacji, jest delikatny ale widoczny. Nie ma pomarańczowych, ciepłych tonów. Często używam do podkreślenia oka zamiast cieni :)

Mój must have

Po przeczytaniu wielu opinii, skusilam się na produkt. Bronzer spełnia moje wszystkie oczekiwania ładnie się rozprowadza, nie robi plam i ma bardzo ładny kolor - zimny nie jakiś pomarańczowy. Baaaardzo polecam, skuszę się na kolejny zakup. Uważam, że to bardzo dobry produkt na początek przygody z bronzerem.

Ten jedyny

Nigdy nie mogłam znaleźć bronzera, który naprawdę będzie mi pasował. Przetestowalam ich wiele i nie sądziłam, że taki tani może trafić idealnie w moje oczekiwania. Gdy skończyłam pierwsze opakowanie, od razu wiedziałam, ze kupuję drugie. Mój kolor to 311 nubian desert. Uwielbiam go za trwałość, łatwość nakładania, łatwość budowania koloru na twarzy i efektu, który na niej zostawia. Operacja wyszczuplenia twarzy w pare minut.

Świetny kosmetyk

Posiadam dwa kolory tego bronzera i w zależności od mojej opalenizny oba się sprawdzają. Jaśniejszy odcień (nubian desert) sprawdza się idealnie w zimę, kiedy mój podkład jest bardzo jasny. Kolor ten jest bardzo delikatny, ale można nim stworzyć piękne konturowanie. Odcień (sahara sand) używam w lato kiedy jestem opalona. Można nim stworzyć idealny kontur twarzy. Ten kolor jest o wiele bardziej napigmentowany więc trzeba z nim uważać. Oba odcienie maja chłodne tony

Moja miłość

Jest to mój pierwszy, a zarazem najlepszy bronzer. Mam go już ponad dwa lata, ubytek jest bardzo mały. Idealny na codzień i większe wyjścia. Wygląda naturalnie, delikatnie, przyjemnie się nakłada i nie robi plam. Jestem baaardzo blada a na mojej twarzy się nie odcina, nie rzuca w oczy i nie jest ani trochę pomarańczowy. Kolor idealny dla każdego. Kolor Nubian Desert