Kobo Professional, Matt Bronzing & Contouring Powder (Puder do konturowania twarzy)

Matowy, brązujący puder w kamieniu nadaje skórze odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Idealny do kreowania cienia na twarzy. Polecany do konturowania, modelowania twarzy i ciała.
Dostepny w 2 odcieniach: 308 Sahara Sand i 311 Nubian Desert.

Nr 1

To świetny bronzer. Kupiłam odcień 308 sahara sand myślałam że będzie za jasny jak do mojej cery ale jest idealny. Nie kruszy się, nie zostawia plam. Moja twarz nie wygląda na brudną. Jest mega trwały i wydajny. Polecam serdecznie

Bardzooo dobry

Po kilku nieudanych probach zakupu bronzera wkoncu natrafilam na Kobo i musze przyzanc ze jestem bardzo zadowolona. Odpowiada mi odcien a mam cere jasna, oczywiscie nie mozna przesadzic. Do tego jest bardzo wydajny, nie stosuje go tez na kazde wyjscie ale mam go kilka miesiecy a jeszcze sporo zostalo.

profesjonalne

nazwa kobo profesional nie jest przypadkowo. te kosmetyki sa naprawde tani a daja rewelacyjne efekty. te pudry brazujace maja idealna pigmentacje, nie robia plam, idealnie i rownomiernie rozprowadzaja sie po skorze. wygladaja niesamowcie natrualnie

Fajne ale obecnie już nie najlepsze

Mialam oba kolory i generalnie całkiem lubie te pudry.
Opakowanie niesty szybko się rysuje, sciera i wyglada na ztyrane życiem ale z trugiej strony jest płaskie ( nienawidze wypuklych) i kwadratowe wiec łatwe w przechowywaniu. Plus za czytelną datę przydatności z tyłu opakowania.
Oba są dość suche, srednio zmielone ( widać czasem jaśniejszcze niezmielone "ziarenka") ale nie pylą się mocno. Kolor buduje się delikatnie i faktycznie ciezko się skrzywdzić
Sahara ma ładny neutralny odcień, niesty nubian nie jest po prostu jej ciemniejszą wersją. Mam wrazenie ze ma dodany jakiś dziwny pigment więc wychodzi na mojej cerze dość chlodno brudno. Mam duzo chlodniejsze bronzery i one tak nie wyglądają wiec nie wiem o co chodzi, zwyczajnie do mnie nie pasuje.
Nubianowi chyba podziękuje ale sahare kiedyś chetnie jeszcze przygarnę

Idealny

Miałam obydwa kolory. Jaśniejszy robi idealnie delikatny cień na twarzy, natomiast ciemniejszy ma w sobie więcej pigmentu, przez co można go zaaplikować mniej, a będzie bardziej widoczny. Jednakże należy mieć zmatowioną twarz dobrym pudrem, by nie zrobić sobie brzydkich plam.
Obydwa są super, jednak ciemniejszego odrobinę bardziej polubiłam, właśnie ze względu na pigment i że wystarczy dwa razy machnąć pędzlem i twarz policzki wykonturowane.
Są matowe, bez jakichkolwiek drobinek i co najważniejsze nie wpadają w pomarańcz

Super

Mam wersję jaśniejszą i przy mojej bardzo jasnej karnacji i tak muszę uważać z ilością jaką nałożę by nie przesadzić. Odcień jest super, w opakowaniu wydawał mi się mocno zimny, ale na mojej skórze jest neutralny i zależnie od sposobu nałożenia mogę użyć go i do ocieplenia i do konturowania. Jest bardzo miękki i łatwo się go nakłada, bez martwienia się o plamy.
Jedyny minus - opakowanie. Moje rozpadło się na pół.

Hit!

Wydajność: trochę pyli, ale bardzo duża.
Trwałość: aż do demakijażu.
Stosunek jakości do ceny: świetny produkt w niskiej cenie.
Opakowanie: solidne
Moje kolory to: Sahara Sand - trochę jasny, ale na dzień do lekkiego looku idealny.

Świetny w świetnej cenie

Długo się do niego skradałam.. Mam jasną karnację, dlatego na początku kupiłam odcień Sahara Sand i niestety był za jasny, przez co trochę się zraziłam. Po czasie zdecydowałam się na Nubian Desert i jest idealny. Używam go już ponad rok a zużyłam dopiero dwa opakowania. Daje naturalny odcień cienia, nadaje się zarówno do delikatnego ocieplenia twarzy jak i do konturowania. Ładnie współpracuje z podkładami Annabelle Minerals których używam na codzień. Kupuję na promocji w Naturze i do tej pory w tej szalonej cenie 11zł nie znalazłam niczego lepszego :) polecam wszystkim.

Dobry, ale ale...

Dobry produkt na początek... raczej nie zrobi plam, bo do wyraźnego efektu trzeba dosyć sporej dawki pudru. Ma ładny odcień i przyzwoicie odwzorowuje naturalną barwę "cienia", który chcemy uzyskać. Godny polecenia ale dla tych o niezbyt wygórowanych oczekiwaniach. Niestety w tej cenie istnieją dużo lepsze warianty...

Dobry

Przy mojej bardzo jasnej cerze sprawdził się bardzo dobrze/ Jest wydajny, nigdy nie zrobił mi plam podczas konturowania. Bardzo często jest również w promocji także w tej cenie nie ma chyba lepszego produktu do konturowania twarzy. Szkoda tylko, że dostępny jest tylko w Naturze.

Najlepszy bronzer do konturowania na sucho

Kiedy zaczęłam początki z konturowaniem skusiłam się w drogerii na ten produkt, ponieważ był w promocji. Bronzer okazał się strzałem w dziesiątkę ! Mam bardzo jasną karnację , wybrałam odcień NUBIAN DESERT , jest to chłodny matowy odcień przez co efekt konturowania jest naturalny, nie przerysowany, Świetnie można wykonturować twarz, produkt bardzo dobrze współpracuje z innymi kosmetykami. Utrzymuje się długo , nie ściera się,

Dla mnie już nie ma zamiennika :)

Jak wyżej!Wcześniej średnio radziłam sobie z konturowaniem, w internecie znalazłam mnóstwo pozytywnych opinii, również o tym że warto zacząć od tego produktu. I już sobie u mnie został :D Mam odcień Nubian Desert, matowy. Długo szukałam naprawdę chłodnego, brązowego odcienia, który nie wchodziłby w rude tony, mnie to po prostu nie pasuje. Znalazłam sporo dobrych produktów, jednak w odcieniach i/lub o formule która nie do końca działała w makijażu dziennym.Tym bronzerem ogromnej krzywdy zrobić się nie da, chyba że ktoś bardzo się postara ;) Świetnie się wtapia, nie robi plam, nie ściera. Po prostu HIT, mam już zapas :D
+ świetna cena
+ wydajność